Engelse mahoniehouten boekenkast, onder met 1 lade ca. 1900 206x126x47cm.
6 Eetkamerstoelen 30-er jaren, prachtig gestoffeerd en gerestaureerd. Massief mahonie. 4 Stoelen zonder leuning 95x53x45cm., 2 stoelen met leuning 102x67x65cm. Cond.: U
Grote donker gebeitste grenenhouten rolarchiefkast. De kast heeft boven een rol, in het midden 2 uittrekbare werkbladen en onder ook een rol. Ca. 1880-1900 226x125x52cm. Cond.: G
Teakhouten ladenkast. Onder met 3 laden, boven met 6 laden. Alle fronten van de laden zijn helemaal mozaiek opgelegd. Kast verkeerd in nieuwstaat, 175x100x54cm.
Eikenhouten Hollandse dekenkist 18e eeuw. Front heeft 4 panelen met divers kerfwerk. Origineel beslag en scharnieren 72x124x58cm. Cond.: G
Hollands massief eikenhouten rolluikkastje eind 19e eeuw. front met 1 lade en 2 rolluiken. Kast staat op gezwarte bolpoten 91x85x40cm. Cond.: G
Bronzen sculpture voorstellend een dikke naakte dame, gemaakt naar voorbeeld van Botelli. Eind 20e eeuw. Staand op klein zwart marmeren sokkeltje 30,5x15x15cm. Cond.: G
Porseleinen potpourri dekselpot, ongemerkt (waarschijnlijk Thuringen) ca. 1880. gedecoreerd met bloemen. Deksel met putti en guirlandes in de hand. Lichte schilfertjes bij de bloemen en takje weg 32x1...
Twee ivoren beeldjes ca. 1900 voorstellend een man (15cm.) en een vrouw (14cm.) Cond.: G
5 Delen porselein. 3 Kannen een vaasje en een schaal ca. 1900. Blauw decor met rozetten. Onduidelijk gemerkt. haarscheur in 1 kannetje Cond.: G
34-Delig porseleinen eetservies van Rosenthal Winifred (Duitsland). Blauw decor met bladgoud. 1 Grote ovale presenteerschaal, 1ronde grote schaal, 4 grote borden, 6 diepe borden, 6 soepkoppen met onde...
Twee Engelse gravures 19e eeuw naar G. Morland (Engraved by F. Gaugain, waarschijnlijk een nadruk), steendruk op papier, genrestukken 46x60cm. Cond.: G
Collectie van 13 Swarovski kristalfiguren incl. vitrinekastje 20e eeuw. Paard 9x11cm. Kangaroe 5,5x6cm. Zwaan 4,5x6cm. Vlinder 3,5x3cm. Kaarskandelaar 3x3,5cm. Koala 3x2,5cm. Eekhoorn 6x6,5cm. Vogel ...
11 Delen Meissen serviesgoed (Duitsland). Koppen en schotels, blank 19e eeuw met beschadigingen ø10cm. en ø6cm. Cond.: G
Kristallen Biedermeier bonbonniere met zilveren beugel 19e eeuw. Bijzonder geslepen, minime chip 7x18x12cm. Cond.: G
Antiek oval wandspiegel 19e eeuw met mooie kroon. Gezwart hout met zilver en facetgeslepen spiegel (lichte beschadiging) 118x73cm. Cond.: G
Grote blauwe Chinese kraagvaas met bloemdecor ca. 1900 met oortjes (1 gerestaureerd) 52xø16,5cm.
Adrianus Eversen (Amsterdam 1818 - 1897 Delft), sepia op papier, landschap met gebouwen en figuren. Moet gerestaureerd worden 38x28cm. Cond.: R
Twee lexicons. 1x Pieter Scheen 1750 - 1880, Nederlandse beeldende kunstenaars (nieuwstaat). 1x Lexicon of the Belgian Romantic Painters (nieuwstaat). Cond.: U
Antieke Weense muziekdoos met 1 rol en 5 melodiën. Doos is gefineerd en ingelegd met verschillende houtsoorten ca. 1870. Speelwerk moet worden nagekeken en 1 tand van de kam is afgebroken 15x21x43cm. ...
S.F.B.J. Zwart vlekje aan de hals, blauwe slaapogen, lang haren pruik, open vingers en open mond met 4 tandjes boven. Cond.: R
Porseleinen pop met boven 4 tandjes, bruine vaste ogen. Franse pop. Limoge of Loraaine ca. 1925 Nr 12. Gaatjes in de oren, originele oude schoentjes. Baknaden zichtbaar, open vingers oud jurkje
Oud poppen klaslokaal met 8 porseleinen popjes 20e eeuw. 9 Meubeltjes en diverse accessoires 98x42x35cm. Cond.: G
Kavel van 10 celluliod popjes; 1x Selba 17cm. 1x Selba (neger) 14,5cm. 1x Petite Colin 9cm. 1x negerpopje merklooos, 3x schildpadpopjes 14cm. 3x schildpadpopjes 8cm.