Handgeknoopt Perzisch tapijt, rood-oranje van kleur 305x200cm.
Bijzonder 17e eeuws Delfts bord (bont decor met guirlandes). Is gelijmd ø35cm. Cond.: R
Biedermeier notenhouten foltaire 19e eeuws met mooie bekleding in zeer goede staat 114x60x73cm. Cond.: U
Chinees porseleinen vaas. 19e Eeuws met blauw decor van pauwen 36,5xø15cm. Cond.: G
Chinees Familie Rose porseleinen bord (18e-19e eeuw) met randbeschadigingen ø27cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd Russische school 20e eeuw, olieverf op paneel, impressionistisch landschap 33x25cm. Cond.: U
Monogram F.W., olieverf op linnen, twee 19e eeuwse portretten (vermoedelijk Engeland) 32,5x24,5cm. Cond.: G
Grote porseleinen Rosenthal beeldengroep van C. Volkhart (1886 - 1935) ca. 1920. Voorstellend 3 dansende dames getiteld "Tanzlust". Gerestaureerd 24x33x22cm.
Grote Chinese 19e eeuwse gemberpot. Deksel en pot gedecoreerd met guirlandes en Chinese tekens 24xø19cm. Cond.: G
Delftse treef (17e-18e eeuw) op 3 pootjes. Slecht gerestaureerd. Prachtige voorstelling met diverse figuren 5,5x23cm. Cond.: R
Bijzonder 18e eeuws Fries spreukenbord anno 1783 met twee spreuken. Is gelijmd ø35cm. Cond.: R