Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Schilderij, de Korte, boeren echtpaar 1103
Schilderij, de Korte, boeren echtpaar

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Frans pendulestel 3038
Frans pendulestel

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
16 Kop & Schotels 4109
16 Kop & Schotels

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Mahonie damesbureau 3275
Mahonie damesbureau

Resultaat:

335 EUR

Verkocht
J.J.H. van Leeuwen 1445
J.J.H. van Leeuwen

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Muntenverzamelaars kast 3148
Muntenverzamelaars kast

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
25 Erotische prenten 1033
25 Erotische prenten

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
H. Bogman Jr. 1038
H. Bogman Jr.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Schilderij, Frans Baayens 1235
Schilderij, Frans Baayens

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
v. de Ploeg 1290
v. de Ploeg

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Kast met stoelen en tafel 2523
Kast met stoelen en tafel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Wortelnoten barok vitrinekast 3116
Wortelnoten barok vitrinekast

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Mahoniehouten kast 3128
Mahoniehouten kast

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Massief eiken Engels rolbureau 3170
Massief eiken Engels rolbureau

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Mahonie vitrine 3203
Mahonie vitrine

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Mahonie speeltafel met marmer 3204
Mahonie speeltafel met marmer

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Engelse vitrinekast 3295
Engelse vitrinekast

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
6 Eethoekstoelen, Viktoriaans 3332
6 Eethoekstoelen, Viktoriaans

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Wandtafel Queen-Anne stijl 3340
Wandtafel Queen-Anne stijl

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Royal Albert,eetservies 4253
Royal Albert,eetservies

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Delftse plaquette 4428
Delftse plaquette

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Tilla Terwindt 1124
Tilla Terwindt

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Imari schotel met zilv. blaker 58
Imari schotel met zilv. blaker

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
4 Delen schuimgoud 251
4 Delen schuimgoud

Resultaat:

275 EUR