Granaatbroche zilver 800/000 verguld,bezet met donkere Boheemsae granaten L 35mm.,8.8 gr.
Oorstekers GG 585/000,bezet met een mooie aquamarijn,2.8 gr.
Oorstekers GG 750/000 met ieder een ovale gefac.roze toermalijn samen 0.87ct.,in goede kleur en 30 briljanten samen 0.48 ct.,W/SI 3.9 gr.
Oorstekers WG 750/000 met ieder een ovale gefac.blauwtopaas samen 2.82ct.in een goede kleur,saffieren 3.48ct.,in zeer goede kleur en briljanten 0.33 ct.W/SI L.25mm.,4.3 gr. Mooi kleurenspel!
Antiek Hollands zilveren olijflepeltje, Kempen en Zonen Voorschoten 1861
Engelse bestekkist Art Deco 30-er jaren van Firma Baxendalen en Co Ltd. Manchester. 44 Delig 47x37x11cm. Cond.: G
Vierhoekige karaf met originele stop 20e eeuw. Aan 4 zijden plaquette zilver (925/000 en 4x3gr). 22x9x9cm.
Antiek Hollands zilveren beugeltas 835/000 73gr. 10cm. Cond.: G
Antiek 18e eeuwse Chinese imari schotel met antiek Hollands zilveren blaker en zilveren handvat. Mooi gegraveerd 835/000 Cond.: U 8x ø12cm.
Antieke plated samovaar (classicisme) 19e eeuw. Deksel mist 42x23x28cm. Cond.: R
Mooi Engels zilveren hengselschaal Sheffield 1923 925/000 342gr. 6xø23,5cm. Cond.: U
Schitterend mooi antiek zilveren sigarettenhouder gecicileerd aan de onder- en bovenkant 800/000 57gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren brandewijnkom 1898. 835/000 115gr. Cond.: U 6x19.5x9.5 cm.
Mooie Deens zilveren flesopener 20e eeuw 830/000 20gr. Cond.: U
Mooie strakke Engels zilveren theekan London 1937 925/000 510gr. H.: 17cm. Cond.: U
Kristallen bonbonbierre met amandelslijpsel en zilveren beugel met parelrand 12xø15,5cm. 1 Chip Cond.: G
Mooie geribbelde zilveren sigarettenkoker met een goudvergulde binnenkant 830/000 176gr. 13x9,5x1,5cm. Cond.: U
Oorstekers GG 585/000 opengewerkte rand bezet met een camee,
Aquamarijn-briljant hanger. WG 750/000 met een vol gefacceteerde Braziliaanse natuurlijke aquamarijnsolitair 47.01 ct..in een zeer goede krachtige kleur, en briljanten TW/SI 1.27 ct.,31.5 gr. Met expe...
Saffier briljant ring WG 750/000 bezet met 82 zeer fijne saffieren 1.36 ct.in zeer goede kleur en 61 briljanten 0.68 ct.TW/VSI, Ø55, 6.3gr.
Hanger WG 750/000 met een ovaal gefac.saffier 0.50ct.in zeer goede kleur en 32 briljanten 0.25 ct.W/SI, L.22mm.,4.1 gr.
Slavenarmband GG/WG 585/000, 1 kant GG 1 kant WG, B6mm,binnenmaat 58x53 mm, 19.8 gr.
Mooie oavel strakke zilveren fotolijst 925/000 15x20cm. Cond.: U
Leuke zilveren fotolijst met bewerkte rand 800/000 9,5x13,5cm. Cond.: U
Antiek Engels zilveren medaille van de vrijmetselarij. Met 6 puntige ster, zeer zeldzaam (normaal 5 puntige ster). 835/000 19gr. 13x4cm. Cond.: U
Schitterend mooi 3-delig Engels zilveren theeservies rustend op 4 bolpootjes. Sheffield 1951 925/000 1.133gr. (682gr.+451gr.), Lengte Theepot: 27,5cm. Cond.: U
Zeer mooi antiek velours Hollands zilveren tasbeugel met eikeltjes als sluiting en zilveren ketting. Zeer apart 835/000 102gr. 14cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren pijpenwroeter 835/000 9gr. 10,5cm. Cond.: U
Sigarendoos sterling zilver 925/000,Schwäbisch Gmünd ca.1930, meesterteken Wilhelm Theodo Binder,bovenkant gegraveerd met naam en datum en diverse handtekeningen.Binnenkant is van hout verdeeld in twe...
Prachtige zilveren fruitschaal Birmingham 1944 835/000 428gr. 8xø25,5cm. Cond.: U
Antiek Duits zilveren kinderbekertje, mooie gegraveerd 20e eeuw 800/000 27gr. H.:6cm. Enkele oneffenheden maar in goede staat.
Hollands zilveren loddereindoosje. Mooi gegraveerd met schildje 835/000 28gr. 4,5x3,5x3cm. Cond.: U
Herenpolshorloge GG 750/000 "Longines" automatic ultra-chron, met datum aanduiding, en 4 diamantjes. Lederband, 23 cm.70e jaren.
Vetszakhorloge Waltham 14kr. goud ca. 1900 met stolp. Palveer defect
Vestzakhorloge, verzilverd, savonette, loopt goed. Afbeelding van een stoomlocomotief, juwelierskwaliteit 80-er jaren
3 Horloges. 1x Vestzakhorloge, ca. 1980 chroom, penanker loopt niet. 1x Vestzakhorloge Everswiss ca. 1970-1975 nikkel, penanker loopt. 1x Tafelklokje met bolle glazen, nieuwe replica, defect.
Vestzakhorloge, savonette ca. 1975 Double met ketting. Op het deksel afbeelden een jachttafereel (hert met hond). Loopt (juwelierskwaliteit)
Kweekparel collier met 2 sluitingen verwerkt in de parel, WG 750/000,15 barok witte kweekparels l.25-35 mm., L48 cm.