06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

Porseleinen Droste servies 4117
Porseleinen Droste servies

240 EUR

Bronzen vogel 4014
Bronzen vogel

130 EUR

Telefoon 2039
Telefoon

80 EUR

Gesigneerd G. Metsu 1252
Gesigneerd G. Metsu

80 EUR

12 Lepels & vorken 153
12 Lepels & vorken

700 EUR

3 Bronzen penningen 3998
3 Bronzen penningen

50 EUR

Franse kersen tafel 3108
Franse kersen tafel

550 EUR

Bouille stijl meubel 3104
Bouille stijl meubel

800 EUR

Engelse schoolklok 3030
Engelse schoolklok

120 EUR

Cassette met 35 medailles 2203
Cassette met 35 medailles

90 EUR

Pijpje, leeuw 2174
Pijpje, leeuw

40 EUR

Oude kassa 2140
Oude kassa

35 EUR

Anton Heyboer 1415
Anton Heyboer

70 EUR

Antonius van de Valk 1376
Antonius van de Valk

90 EUR

Antonius van de Valk 1375
Antonius van de Valk

90 EUR

Antonius van de Valk 1352
Antonius van de Valk

90 EUR

D. Pelotti, strandgezicht 1193
D. Pelotti, strandgezicht

55 EUR

Pastel 1191
Pastel

160 EUR

S. Nolte, bloemen 1149
S. Nolte, bloemen

75 EUR

Schuifketting 253
Schuifketting

240 EUR

4 Delen schuimgoud 251
4 Delen schuimgoud

275 EUR

Zilveren theelicht 207
Zilveren theelicht

800 EUR

2 Zilveren kandelaars 195
2 Zilveren kandelaars

1.000 EUR

Oorknoppen met camee 67
Oorknoppen met camee

135 EUR