H.G. de Korte (1941 - ), olieverf op linnen, boer en boerin 77x62cm. Cond.: U
Frans pendulestel 1890 met bronzen ornamenten en voeten, verschillende voorstellingen op de bel een ridderfiguur afbeeldend. Uurwerk goedlopend.
16 Chinese kop en schotels van blauw-wit porselein 19e eeuw. Minime beschadiging en chips aan enkele kopjes en bordjes. ø13cm. en ø8cm. Cond.: G
Mahoniehouten biedermeier damesbureau met opstand ca. 1860. Slot met been ingelegd 140x109x66cm. Cond.: G
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 13x18cm. Cond.: U
Mahoniehouten Engelse muntenverzamelaarskast ca. 1860 met 38 laden. Zijkant met handgrepen 109x68x50cm. Cond.: R-G
Zeldzame 25 Japanse Ukiyo-e erotische prenten in een mooie doos.
H.A.C. Bogman Jr. (1890 Den Haag - ), olieverf op linnen, Dordrecht 30x40cm. Cond.: U
H. v.d. Ploeg ca. 1920, olieverf op linnen, riviergezicht met figuren 36x26cm. Cond.: G
Vier antieke kindermeubels. 1x Kinder keukenkast van donkergebeitst vuren ca. 1910 116x53x19cm. 2x Kinderstoelen van massief mahonie, biedermeier 19e eeuw 63x45x36cm. 1x Kindertafel van mahoniehout me...
Hollandse wortelnoten barok vitrinekast ca. 1960. Onder dubbelgebogen met 3 lades. boven met getrapte kop en kroontje 200x123x46cm. Cond.: G
Antieke Hollandse mahoniehouten kast ca. 1880 met kroon en tollen in zeer goede staat 226x50x52cm. Cond.: G
Massief eiken Engels rolbureau ca. 1900 met 7 lades en achter de rol diverse vakverdelingen. Rol moet opnieuw bedoekt worden verder Cond.: G 104x149x80cm.
Franse mahoniehouten vitrine ca. 1900 met hekjes en bronzen applicaties. Geheel staand op spitspoten met bronzen schoentjes 158x77x33cm.
Massief pallisanderhouten Indonesisch schaaktafeltje midden 20e eeuw. Voet met divers beeldhouwwerk, draken uitlopend op klauwpoten. Blad is ingelegd met twee kleuren marmer en geheel omrand met parel...
Grote mahoniehouten gefineerde Engelse vitrinekast ca. 1900 met mooi snij- en lijstwerk, staand op klauwpoten. Zijkanten met glas Met verlichting.en glasplaten. 131x186x46cm. Cond.: U
6 Victoriaanse mahoniehouten eetkamerstoelen 20e eeuw met goede stoffering. Mooi uitgewerkt en in zeer goede staat 87x47x52cm. Cond.: U
Mahoniehouten Queen-Anne wandtafel ca. 1920 met 2 lades en etageblad. Poten met snijwerk uitlopend in klauwpoten 101x135x55cm. Cond.: G
Eetservies voor 10 personenen, 55 delig,Royal Albert, Old-country roses, Engeland, 10 platte borden,Ø26 cm.,9 diepe borden (1 l.best.)2 saucierres met onderschotel,2 kleine borden,9 dessert borden,3 s...
Delftse plaquette, afbeeldend een landschap met 2 figuren (17e-18e eeuw). Slecht gerestaureerd 21x24x1,5cm. Cond.: M
Tilla Terwindt (Arnhem 1890 - werkte in Parijs), olieverf op linnen, bloemenverkoopster 75x54cm. Cond.: G
Antiek 18e eeuwse Chinese imari schotel met antiek Hollands zilveren blaker en zilveren handvat. Mooi gegraveerd 835/000 Cond.: U 8x ø12cm.
4 Delen schuimgoud, hanger met ketting, oorhangers, kruis 17gr.