Cornelis Kwint, olieverf op linnen, stilleven met fruit 47x36cm. Cond.: U
Gebrandschilderde Amsterdamse school hanglamp ca. 1920. 6-Kantig met messing omranding en met 6 rood-oranje gebrandschilderde glazen 60x60cm. Cond.: G
Grote vuurvergulde Franse pendule 19e eeuw in Louis Quinze stijl met onyx. Emaille wijzerplaat 43x45x19cm. Cond.: G
Antieke notenhout met wortelnoten tweedeurs linnenkast met lade ca. 1890 (Duitsland, Grunderzeit). 177x105x54cm. Cond.: U
Eethoek in rococostijl ca. 1900 van notenhout. 4 Stoelen en 1 kleine tafel, stoelen bekleed met rozenmotief 92x48x78cm. en 70x69x46cm. Cond.: G
Cornelis de Bruin (Utrecht 1870 - 1940 Amsterdam), olieverf op linnen, landschap met kerk en figuren 40x50cm. Cond.: U
Hanger WG 750/000 met een ovaal gefac.saffier 0.50ct.in zeer goede kleur en 32 briljanten 0.25 ct.W/SI, L.22mm.,4.1 gr.
3x Jan Theodoor Toorop (1858 - 1928 Den Haag), etsen op papier, gedrukt door Vorst & Tas Amsterdam. Twee werken genummerd 76/250, 1 werk ongenummerd. Twee werken met lichte vochtvlekken, 1 werk licht ...
Feestdagen icoon centraal Anastasis (verrijzenis). 12 Scenes uit het leven van Jozef en Maria, Russisch ca. 1890 35,5x30cm. Cond.: G
Grote antieke bronzen hanglamp ca. 1890. Empire revival met glazen kappen en bronzen sfinxen (Frankrijk). 80x60x60cm. Cond.: U
Duitse antieke notenhouten vrijslinger ca.1900, met balkon, Jugendstil motief in de slinger en wijzerplaat. Geheel compleet met originele kuif. In zeer goede staat 113x45x21cm. Cond.: U
Duitse staande klok begin 20e eeuw. Uurwerk gemerkt J.G.L. Eiken gefineerd met mooi houtsnijwerk en geslepen glas. Koperen wijzerplaat, uitgewerkte koperen slinger en gewichten. 204x64x30cm. Cond.: U
Antieke Hollandse Friese staartklok handbeschilderde wijzerplaat met landschapsdecor, op de kap 3 houten beelden, Cond:R/G., 138x37x22cm.
Franse marmeren pendule met 2 kaarsenstandaards eind 19e eeuws. Met rood geadert marmer en de slinger is in de vorm van een zonnetje 41x20,5x10cm. Cond.: G
Chinese vitrinekast zwarte lak. Chinoiserie beschildering met natuursteen voorstelling op het andere gedeelte van de deur. Zijkanten goudbeschildering met takken, bloemen en vogels 20e eeuw in zeer go...
Massief eikenhouten 18e eeuwse Duitse dekenkist met half rond deksel gedateered 1756. Front met kerfwerk, geheel staand op sleevoeten. Deksel met smeedijzeren beslag 87x161x84cm. Cond.: G
Groot eikenhouten Engels schrijfbureau ca. 1910 met groen leer ingelegd. Diverse lades en twee uitschuifbladen 79x66x90cm. Cond.: G
Franse massief eikenhouten kast ca. 1870. Onder met 2 lades. Met 2 strakke gepaneelde deuren 223x180x60cm.
Antieke Hollandse naaitafel uit de biedermeiertijd met inlegwerk in het blad (wortelnoten). Binnenwerk compleet, mooi snijwerk. (krimpnaad in deksel) 73x51x40cm. Cond.: G
Groot 90-delig blauw servies van Weimar Porzellan, decor Katharina 20003/38 Echt Weimar Kobalt 20e eeuw. Cond.: U
Zeer rgoot antiek Japans goud-imari bord ca. 1880 met bloemdecor en gekartelde rand 5xø47cm. Cond.: G
Mooie antieke schuifketting GG, 15.5 gr., L.70 cm.(voor 1900, ongest.)
Twee Empirestijl petroleumlampen ca. 1900 met messing voet en rosekleurig glazen oliereservoir. Lampekap is van geslepen glas. Lampen zijn later electrisch gemaakt 92xø17,5cm. Cond.: G
Grote bronzen Art Deco stijl sculpture van een zittende beer. Naar Marels 21e eeuw. Geheel rustend op zwart marmeren sokkel 52x43,5x27,5cm. Cond.: U
15-Delig porseleinen Droste Cacao servies 30-er jaren met tablet. 39x28cm. Cond.: G
Mooie strakke Engels zilveren theekan London 1937 925/000 510gr. H.: 17cm. Cond.: U
Antieke Franse kolompendule 19e eeuw. Zwarte lak met bouille techniek. ingelegd met kopere en parelmoer. Moet worden gerestaureerd 52x30x17cm. Cond.: G
Antieke Russisch zilveren wierookbrander in goede staat. Leuk verzamelobject 925/000 80gr.
Anton Smeerdijk ('s Graveland 1885 - 1965 Roermond), olieverf op linnen, gezicht op Rhenen 40x50cm. Cond.: G
Frits Bersch (1873 Berlijn), olieverf op linnen, gezelschap in een park 37x51cm. Cond.: G
Frans noten marqueterie gefineerd wandboekenkastje ca. 1900 met 2 legplanken. 92x90x21cm. Cond.: G
Antieke Rococo stijl zitgroep 2e periode. Bankje en fauteuil van notenhout gestoffeerd met rozenmotief eind 19e eeuw in goede staat 123x84x77cm. en 81x68x78cm. Cond.: G
Massief Duitse 18e eeuwse grote dekenkist. Deksel is van latere datum. Front compleet met kerfwerk. kist is geloogd 74x163x75cm. Cond.: R-G
Mahoniehouten theetafel ca. 1810. Blad is opklapbaar. Onder het blad zit vakverdeling voor het opbergen van thee. Front met een orgelgebogen lade met origineel bronzen beslag. De zijkanten hebben twe...
Twee porseleinen vazen 19e eeuw (Frankrijk of Italië). gemerkt met twee zwarte zwaardjes (geen Meissen). Bladgoud in zeer goede staat. Prachtige voorstellingen uit de Romeinse oudheid met figuren 40xø...
Broche WG 585/000 met een aquamarijn en diamant 0.04 ct., L.7 cm.
Briljant solitair ring WG 585/000, bezet met een briljant 0.14 ct., Ø 52.
Antieke lamp met vuurvergulde voet, voet eind 19e eeuw waarschijnlijk Frankrijk. Omgebouwd naar electrisch 75xø54cm. COnd.: G
Gesigneerd Jan van Delft, begin 20e eeuw, olieverf op linnen, damesportret kaartenleggen (beschadigd), 68x84cm. Cond.: R
Gesigneerd Vertin 20e eeuw, olieverf op paneel, bloemstilleven 25x20cm. Cond.: G
Gesigneerd C. Verschuur 20e eeuw, olieverf op linnen, boer met paard bij hoeve 60x100cm. Cond.: U
Bijzondere grote antieke lampevoet 19e eeuw. Bronzen armaturen mooi uitgewerkt met majolica. losse delen 122x52x53cm. Cond.: G
Franse massief notenhouten halve maan tafel (75x58x58cm.) uitklapbaar tot eetkamertafel (75x117x58cm.) ca. 1820. Met 5 taps toelopende poten (1 poot is gelijk een lade). Alle poten met koperen schoent...
Eikenhouten Hollandse empire commode 19e eeuw met zwarte zuilen en koperen beslag. Zijkanten met krimpnaden 95x95x47cm. Cond.: G
Duitse massief eikenhouten broodspinde ca. 1970. gemaakt van oud hout en oude sloten naar voorbeeld van 1780 167x108x55cm. Cond.: G