Groot antiek marmeren klokkenstel ca. 1900. Frankrijk 3-delig. Uurwerk gesigneerd Levebvre a Charleroi. Kleine beschadiging aan de pendule 30x46x14cm. en 24x13x10cm. Cond.: G
Friese stoelklok eind 20e eeuw handbeschilderd. Hollands in goede staat 50x32x15cm. Cond.: U
Hollandse Friese staartklok eind 20e eeuw. Wortelnoten met maanstand in zeer goede staat 111x29x18cm. Cond.: U
Duitse mahoniekleurige 3-slags pendule 20-er jaren, zilverkleurige wijzerplaat. Pendule is gemerkt Kienzler en de wijzerplaat Mellochime Germany. Klok loopt goed 29,5x52x17cm. Cond.: G
Notenhouten tafelklok, Warmink eind 20e eeuw met maanstand 25x19x15cm. Cond.: G
Boulle klokje in Franse stijl met diverse bronskleurige ornamenten. Slinger in de vorm van een zonnetje. Klok komt uit het midden van de 20e eeuw. 32,5x17x9cm. Cond.: G
Koperen reiswekker 19e eeuw in de vorm van een biervat, vermoedelijk Frankrijk 6xø8cm. Cond.: G
Friese staartklok eind 20e eeuw met maanstand. Notenhout fineer in zeer goede staat 110x34x19cm. Cond.: U
Notenhouten tafelklok van Warmink met maanstand en koperen armaturen 20e eeuw 28x15x12,5cm. Cond.: G
Antieke eikenhouten wandklok ca. 1900 met bronzen applicaties en Schwartzwalder uurwerk. Gesigneerd Frantisek SEFR Hodinar Hamoy VELKE 40x24x12cm. Cond.: G
Antieke Duitse wandregelateur, notenfineer met kuif en paardje. Gustav Becker (met houtwormgaatjes) 90x18x39cm. Cond.: R
Friese staartklok (klein) 20e eeuw. Eikenhouten kast met koper, Duits uurwerk 63x71x13cm. Cond.: G
Marmeren schoorsteen pendule (Frankrijk) eind 19e eeuw met emaille wijzerplaat in goede staat. (glas mist) 39x23x13cm. Cond.: U
Notenhouten regelateur met Amerikaans uurwerk ca. 1900 met originele slinger 70x28x19cm. Cond.: G
Bronskleurige kartelklok van composiet/lood, 20e eeuw, uurwerk van de maker Franz Hermle West-Duitsland, 47x28cm. Cond.: G
Art Deco koperen klokje, Brevete France 30-er jaren in originele foudraal 12x15x6cm. Cond.: G
Antieke Junghans schoolklok ca. 1910 (Duitsland). Beukenhouten kast, papieren wijzerplaat met glasplaat 11xø31cm. Cond.: U
Duitse Bim Bam regelateur ca. 1920 gemerkt Junghans Württenberg. Notenhouten kast met facet geslepen glas 77x32x18cm. Cond.: G
Oude eiken fineer bim-bam klok begin 20e eeuw in goede staat. Merk Junghans Wurtenberg 73x33x19cm. Cond.: U
Comtoise, model wandklok met gongslag 20e eeuw, slinger ontbreekt 47x37x17cm. Cond.: G
Notenhouten Zaans schippertje van Warmink met maanstand en koperen armaturen 20e eeuw. In zeer goede staat 52x23x14cm. Cond.: G
Zaanse notenhouten klok met koper en maanstand eind 20e eeuw Hollands. In zeer goede staat 51x23x15cm. Cond.: U
Oude Hollandse Zaanse notenhouten klok eind 20e eeuw 63x26x18cm. Cond.: G
Zaanse notenhouten klok met koper 20e eeuw. Hollands in zeer goede staat 53x20x12cm. Cond.: U