06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

Oude buffetklok
Resultaat: 25 EUR

Oude buffetklok Junghans met Westminster slagwerk. Eikenhout met notenfineer 22x37x13cm. Cond.: G

Koekkoeksklok
Resultaat: 25 EUR

Oude Duitse koekkoeksklok met twee gewichten 20e eeuw. In goede staat, functies niet getest. 48x37x31cm. Cond.: G

Zaans klokje
Resultaat: 20 EUR

Oud Hollandse Zaanse klok (stoelklok) met notenhouten kast 20e eeuw 63x22x17cm. Cond.: G uurwerk gemerkt wuba.

Klok, bimbam
Resultaat: 20 EUR

Schoorsteenklok
Resultaat: 20 EUR

Oude tafelklok
Resultaat: 20 EUR

Oude tafelklok ca. 1970 gemerkt Schatz Germany. Zogenaamde jaarloper in goede staat (veertje kapot) 21x13x11cm. Cond.: U

2 Klokjes
Resultaat: 20 EUR

Twee metalen bureauklokjes met batterijfunctie (modern) 15x14,5x6cm. en ø9cm. Cond.: G

Kienzle klok
Resultaat: 20 EUR

Art Deco Kienzle keramische klok met wekkeruurwerk 14x21x6cm. Cond.: G

Zaans klokje
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten Hollands Zaans klokje met uurwerk van SBS Feintechniek West Duitsland 2e helft 20e eeuw. Met originele slinger en gewichten, mist achterplaatje 70x13x18cm.

2 Art-deco klokken
Resultaat: 10 EUR