Oude buffetklok Junghans met Westminster slagwerk. Eikenhout met notenfineer 22x37x13cm. Cond.: G
Oude Duitse koekkoeksklok met twee gewichten 20e eeuw. In goede staat, functies niet getest. 48x37x31cm. Cond.: G
Oud Hollandse Zaanse klok (stoelklok) met notenhouten kast 20e eeuw 63x22x17cm. Cond.: G uurwerk gemerkt wuba.
Oude tafelklok ca. 1970 gemerkt Schatz Germany. Zogenaamde jaarloper in goede staat (veertje kapot) 21x13x11cm. Cond.: U
Twee metalen bureauklokjes met batterijfunctie (modern) 15x14,5x6cm. en ø9cm. Cond.: G
Art Deco Kienzle keramische klok met wekkeruurwerk 14x21x6cm. Cond.: G
Eikenhouten Hollands Zaans klokje met uurwerk van SBS Feintechniek West Duitsland 2e helft 20e eeuw. Met originele slinger en gewichten, mist achterplaatje 70x13x18cm.