Franse mahoniehouten vitrine ca. 1900 met hekjes en bronzen applicaties. Geheel staand op spitspoten met bronzen schoentjes 158x77x33cm.
Massief pallisanderhouten Indonesisch schaaktafeltje midden 20e eeuw. Voet met divers beeldhouwwerk, draken uitlopend op klauwpoten. Blad is ingelegd met twee kleuren marmer en geheel omrand met parel...
Grote mahoniehouten gefineerde Engelse vitrinekast ca. 1900 met mooi snij- en lijstwerk, staand op klauwpoten. Zijkanten met glas Met verlichting.en glasplaten. 131x186x46cm. Cond.: U
6 Victoriaanse mahoniehouten eetkamerstoelen 20e eeuw met goede stoffering. Mooi uitgewerkt en in zeer goede staat 87x47x52cm. Cond.: U
Mahoniehouten Queen-Anne wandtafel ca. 1920 met 2 lades en etageblad. Poten met snijwerk uitlopend in klauwpoten 101x135x55cm. Cond.: G
Antieke notenhout met wortelnoten tweedeurs linnenkast met lade ca. 1890 (Duitsland, Grunderzeit). 177x105x54cm. Cond.: U
Eethoek in rococostijl ca. 1900 van notenhout. 4 Stoelen en 1 kleine tafel, stoelen bekleed met rozenmotief 92x48x78cm. en 70x69x46cm. Cond.: G
Chinese vitrinekast zwarte lak. Chinoiserie beschildering met natuursteen voorstelling op het andere gedeelte van de deur. Zijkanten goudbeschildering met takken, bloemen en vogels 20e eeuw in zeer go...
Massief eikenhouten 18e eeuwse Duitse dekenkist met half rond deksel gedateered 1756. Front met kerfwerk, geheel staand op sleevoeten. Deksel met smeedijzeren beslag 87x161x84cm. Cond.: G
Groot eikenhouten Engels schrijfbureau ca. 1910 met groen leer ingelegd. Diverse lades en twee uitschuifbladen 79x66x90cm. Cond.: G
Franse massief eikenhouten kast ca. 1870. Onder met 2 lades. Met 2 strakke gepaneelde deuren 223x180x60cm.
Antieke Hollandse naaitafel uit de biedermeiertijd met inlegwerk in het blad (wortelnoten). Binnenwerk compleet, mooi snijwerk. (krimpnaad in deksel) 73x51x40cm. Cond.: G
Frans noten marqueterie gefineerd wandboekenkastje ca. 1900 met 2 legplanken. 92x90x21cm. Cond.: G
Antieke Rococo stijl zitgroep 2e periode. Bankje en fauteuil van notenhout gestoffeerd met rozenmotief eind 19e eeuw in goede staat 123x84x77cm. en 81x68x78cm. Cond.: G
Massief Duitse 18e eeuwse grote dekenkist. Deksel is van latere datum. Front compleet met kerfwerk. kist is geloogd 74x163x75cm. Cond.: R-G
Mahoniehouten theetafel ca. 1810. Blad is opklapbaar. Onder het blad zit vakverdeling voor het opbergen van thee. Front met een orgelgebogen lade met origineel bronzen beslag. De zijkanten hebben twe...
Franse massief notenhouten halve maan tafel (75x58x58cm.) uitklapbaar tot eetkamertafel (75x117x58cm.) ca. 1820. Met 5 taps toelopende poten (1 poot is gelijk een lade). Alle poten met koperen schoent...
Eikenhouten Hollandse empire commode 19e eeuw met zwarte zuilen en koperen beslag. Zijkanten met krimpnaden 95x95x47cm. Cond.: G
Duitse massief eikenhouten broodspinde ca. 1970. gemaakt van oud hout en oude sloten naar voorbeeld van 1780 167x108x55cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten boekenkast, onder met 1 lade ca. 1900 206x126x47cm.
6 Eetkamerstoelen 30-er jaren, prachtig gestoffeerd en gerestaureerd. Massief mahonie. 4 Stoelen zonder leuning 95x53x45cm., 2 stoelen met leuning 102x67x65cm. Cond.: U
Grote donker gebeitste grenenhouten rolarchiefkast. De kast heeft boven een rol, in het midden 2 uittrekbare werkbladen en onder ook een rol. Ca. 1880-1900 226x125x52cm. Cond.: G
Teakhouten ladenkast. Onder met 3 laden, boven met 6 laden. Alle fronten van de laden zijn helemaal mozaiek opgelegd. Kast verkeerd in nieuwstaat, 175x100x54cm.
Eikenhouten Hollandse dekenkist 18e eeuw. Front heeft 4 panelen met divers kerfwerk. Origineel beslag en scharnieren 72x124x58cm. Cond.: G