Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Notenhouten wijntafeltje
Resultaat: 20 EUR

Notenhouten wijntafeltje met marmeren blad, Engelse stijl 20e eeuw 58xø31cm. Cond.: U

Wortelnoten hangvitrine
Resultaat: 20 EUR

Wortelnoten hangvitrine Hollands 20e eeuw. 64x67x18cm. Cond.: U

Massief eikenhouten klassieke kist
Resultaat: 20 EUR

Massief eikenhouten dekenkist. Voorfront met snijwerk en tevens open te klappen 70-er jaren 50x114x45cm. Cond.: R

Bureau
Resultaat: 18 EUR

Eikenhouten bureau onder met 2 ladeblokken. Blad is van massief eiken eind 20e eeuw 75x175x77cm. Cond.: G

6-Kantig bloementafeltje
Resultaat: 15 EUR

Eikenhouten bloementafeltje 1e helft 20e eeuw. Snijwerk met getorste poten 58xø50cm. Cond.: G

Spiegel
Resultaat: 10 EUR

Antieke facetgeslepen spiegel met houten lijst. Bruin gelakt met houtstructuur 110x62cm. Cond.: G

Perzisch tapijt 105x64cm.
Resultaat: 10 EUR

Handgeknoopt perzisch tapijtje. Afkomstig uit Iran met bloemdecor begin 20e eeuw 105x64cm.

Diverse kleedjes
Resultaat: 10 EUR

Drie diverse Perzische kleedjes 1x 103x62cm. 1x 59x55cm. 1x 29,5x30cm. Cond.: U

2 Tafellopers
Resultaat: 10 EUR

2 Handgeknoopte Perzische tafellopers 20e eeuw. 1x 140x46cm., blauw-rose van kleur. 1x 60x31cm., rood van kleur.

1 Kleed 190x126cm.
Resultaat: 10 EUR

1 Handgeknoopt Perzisch kleed, rood met wit van kleur 20e eeuw. 190x126cm. Cond.: G

3 Perzische tapijten
Resultaat: 10 EUR

3 Perzische handgeknoopte kleedjes. 85x78cm. 65x60cm. en 60x40cm.

3 Kleedjes
Resultaat: 10 EUR

3 Handgeknoopte kleedjes 85x88cm. 65x40cm. en 45x40cm.

Spiegel
Resultaat: 10 EUR

Antieke facetgeslepen spiegel met houten lijst. Bruin gelakt met houtstructuur 110x62cm. Cond.: G

2 Handgeknoopte perzen
Resultaat: 8 EUR

2 Oude handgeknoopte perzen 167x116cm. en 65x64cm. Cond.: G

4 Kleine kleedjes
Resultaat: 5 EUR

4 Klein handgeknoopte Perzische kleedjes 20e eeuw. 1x 50x45cm. 3x 35x35cm.