Hollands massief eikenhouten rolluikkastje eind 19e eeuw. front met 1 lade en 2 rolluiken. Kast staat op gezwarte bolpoten 91x85x40cm. Cond.: G
Antiek oval wandspiegel 19e eeuw met mooie kroon. Gezwart hout met zilver en facetgeslepen spiegel (lichte beschadiging) 118x73cm. Cond.: G
Handgeknoopt Perzisch tapijt, rood-oranje van kleur 305x200cm.
Biedermeier notenhouten foltaire 19e eeuws met mooie bekleding in zeer goede staat 114x60x73cm. Cond.: U
Oud smeedijzeren bijzettafeltje ca. 1920. Rijkelijk uitgewerkt 48xø25cm. Cond.: G
Niervormige Franse naaitafel in Louis Quinze stijl ca. 1920. Notenhouten met inlegwerk en bronzen ornamenten 80x48x35cm. Cond.: U
Massief beukehouten op mahoniegekleurde bijbelstandaard ca. 1880. Hollands/Duits met gedraaide poot op 3-spant. 102x60x42cm. Cond.: G
Moderne stijlvolle bank met stoffen bekleding en afgewerkt met hout 194x81x74cm. Cond.: U
Grote nappa leren stoel eind 20e eeuw. Afgezet met messing nagels 105x95x90cm. Cond.: U
Hollands Jugendstil eikenhouten buffetkastje met glas-in-lood vensters en mooi uitgesneden ornamenten. Origineel koperbeslag 215x110x50cm. Cond.: U
Wortelnoten Hollandse klepsectetaire Louis Quize stijl met mooi binnenwerk en bronzen beslag, 20e eeuw 104x90x53cm. Cond.: U
Japans kamerscherm zwartlak uitgewerkt met figuren en goudbeschildering 20e eeuw. Dubbelzijdig bewerkt in uitstekende staat 121x155x2cm. Cond.: U
Eiken damesbureau (Davenport model) eind 20e eeuw in zeer goede staat 120x70x60cm. Cond.: G
Groot Perzisch handgeknoopt tapijt met prachtige kleuren 335x231cm. Cond.: U
Notenhouten theekastje Queen-Anne stijl, Engels 20e eeuw. Facetgeslepen glas 66x60x40cm. Cond.: U
Massief eikenhouten Duitse bureaustoel ca. 1920 met leer overtrokken 85x61x53cm. Cond.: G
Hollandse Willem III mahoniehouten bureaustoel met zwart ca. 1870. Stoffering is aan vervanging toe 80x66x61cm. Cond.: R
Antieke eiken gestoken zogenaamde Dagobert bureaustoel met leeuwekoppen 95x79x54cm. Cond.: U
Massief eikenhouten 2-deurs servieskast eind 20e eeuw. Onder met 2 lades, binnen met 3 schappen. Nieuwprijs was Fl. 3.450,00. 185x160x54cm. Cond.: G
Vijf beukenhouten stoelen ca. 1940 met lederen bekleding en snijwerk en koperen spijkers, waarvan 4 met oren (oorstoelen). 104x80x55cm. Cond.: R
Notenhouten salontafeltje (Willem III, 19e eeuws) met een vierspant poot. Randen met zwart afgezet 55x57x53cm. Cond.: G
Engelse Windsor stoel van iepenhout ca. 1820 110x66x61cm. Cond.: G
Gestoffeerde eikenhouten armleunstoel met oren ca. 1920. Stoel is recentelijk opnieuw gestoffeerd met cremekleurige bloemenstof 105x70x73cm. Cond.: G