Antieke 19e eeuwse eiken Hollandse commode met ronde hoeken 86x92x50cm. Cond.: R
Twee notenhouten clubfauteuils bekleed met roze velours in zeer goede staat 20e eeuw. 77x84x80cm. Cond.: U
Frans mahoniehouten ingelegd bijzettafeltje op 3-spant ca. 1880. Bovenblad is ingelegd met bloemen en omrand met messing hekje en brons. 75xø40cm. Cond.: G
Vier notenhouten eetkamerstoelen Louis Seize stijl 20e eeuw. Mooie stoffering in goede staat 95x50x52cm. Cond.: U
Goudkleurig 4-kantig plantentafeltje met marmeren blad. geheel staand op leeuwepootjes 1e helft 20e eeuw. Geheel goudkleurig beschilderd 76x25x25cm. Cond.: G
Handgeknoopt Perzisch tapijt 20e eeuw 195x295cm. Cond.: G
Engels chippendale 2-deurs kastje op klauwpoten ca. 1900. Deurtjes met wortelnoten en parelmoer bieswerk ingelegd. Blad is van eikenhout 80x50x32cm. Cond.: G
Eiken Hollands schrijfbureau ca. 1910 met lades en deuren 140x74x71cm. Cond.: R
Mahoniehouten Engels bijzettafeltje ca. 1900 met ingelegd bandintarsia en in het midden een bloem. Staand op taps toelopend pootje 70x68x37cm. Cond.: G