Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Marmeren zuil
Resultaat: 90 EUR

Marmeren zuil 20e eeuw, groen met zwart 75xø12cm. Cond.: U

Halve maan tafel
Resultaat: 90 EUR

Notenhouten halve maan tafeltje met jaloezie deurtjes in Louis Seize stijl, koperen voetjes 20e eeuw 71x35x68cm. Cond.: U

2 Bijzettafeltjes
Resultaat: 90 EUR

Twee moderne bijzettafeltjes (kersenkleur) met facetgeslepen glasplaten in zeer goede staat 65x55x55cm. Cond.: U

Schommelstoel
Resultaat: 85 EUR

Amerikaanse schommelstoel ca. 1920. Donker gebeitst met velours bekleding in goede staat 110x77x55cm. Cond.: G

Naaitafeltje ca. 1890
Resultaat: 80 EUR

Engels mahoniehouten naaitafeltje ca. 1890 met een spiegel in de klep. Binnen met diverse lades. Poot is van latere datum. 73x42x33cm. Cond.: G

Mahoniehouten plantentafeltje
Resultaat: 80 EUR

Notenkleurig beukenhouten plantentafeltje in de Franse stijl 1e helft 20e eeuw. Geheel met messing afgezet en met marmeren blad 90x27x27cm. Cond.: G

Eiken dressoir
Resultaat: 80 EUR

Hollands eikenhouten dressoir ca. 1920 het houtsnijwerk (Twents) en koper beslag 125x88x53cm. Cond.: G

Eiken wijntafeltje
Resultaat: 80 EUR

Eiken antiek tafeltje met gedraaide poot (3 poten uitgewerkt) 19e eeuw in goede staat 72x66cm. Cond.: U

Salontafel
Resultaat: 80 EUR

Notenhouten met wortelnoten salontafel met ovaal geschulpt bovenblad en uitgewerkte voet 50x120x71cm. Cond.: U

Eiken commode
Resultaat: 80 EUR

Antieke 19e eeuwse eiken Hollandse commode met ronde hoeken 86x92x50cm. Cond.: R

2 Clubfauteuils
Resultaat: 80 EUR

Twee notenhouten clubfauteuils bekleed met roze velours in zeer goede staat 20e eeuw. 77x84x80cm. Cond.: U

Tafelonderstel
Resultaat: 80 EUR

Smeedijzeren tafelonderstel in Empire stijl. Pootjes afgewerkt met bronzen leeuwtjes. Glasplaat mist eind 20e eeuw 65x60x112cm. Cond.: G

2 Louis Quinze stoeltjes
Resultaat: 75 EUR

Twee Louis Seize stijl beukenhouten stoelen met blauwe stoffering 20e eeuw. 90x60x53cm. Cond.: U

Rond ingelegd tafeltje
Resultaat: 75 EUR

Frans mahoniehouten ingelegd bijzettafeltje op 3-spant ca. 1880. Bovenblad is ingelegd met bloemen en omrand met messing hekje en brons. 75xø40cm. Cond.: G

Eiken tweedeurs kast
Resultaat: 75 EUR

Eiken fineer tweedeurs Hollandse linnenkast met schappen en lade. In goede staat ca. 1910 191x112x45cm. Cond.: G

4 Eetkamerstoelen
Resultaat: 75 EUR

Vier notenhouten eetkamerstoelen Louis Seize stijl 20e eeuw. Mooie stoffering in goede staat 95x50x52cm. Cond.: U

Verguld plantentafeltje met marmer
Resultaat: 72 EUR

Goudkleurig 4-kantig plantentafeltje met marmeren blad. geheel staand op leeuwepootjes 1e helft 20e eeuw. Geheel goudkleurig beschilderd 76x25x25cm. Cond.: G

Wortelnoten theestoof
Resultaat: 70 EUR

Wortelnoten theestoof met roodkoperen ketel en comfoor

Handgeknoopt Perzisch tapijt
Resultaat: 70 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt 20e eeuw 195x295cm. Cond.: G

Rolluiken kastje
Resultaat: 70 EUR

Antiek mahoniehouten fineer rolluikenkastje 19e eeuw. Empire met opklapbaar blad (scheuren in de zijkant), fineer in goede staat 85x39x38cm. Cond.: R

Windsor chair
Resultaat: 70 EUR

Engelse iepenhouten Windsor chair ca. 1820. prachtige patina 95x57x52cm. Cond.: G

2-Deurs kastje op klauwpoten
Resultaat: 69 EUR

Engels chippendale 2-deurs kastje op klauwpoten ca. 1900. Deurtjes met wortelnoten en parelmoer bieswerk ingelegd. Blad is van eikenhout 80x50x32cm. Cond.: G

Eiken bureautje
Resultaat: 65 EUR

Eiken Hollands schrijfbureau ca. 1910 met lades en deuren 140x74x71cm. Cond.: R

Ingelegd bijzettafeltje
Resultaat: 60 EUR

Mahoniehouten Engels bijzettafeltje ca. 1900 met ingelegd bandintarsia en in het midden een bloem. Staand op taps toelopend pootje 70x68x37cm. Cond.: G