Langwerpig 2-zitsbankje. Goudkleurig in de barokstijl 20e eeuw. Rijkelijk versierd met ornamenten 50x50x100cm. Cond.: G
Gestoffeerde hocker op wieltjes. Hocker is recentelijk gestoffeerd met cremekleurige bloemstof 41x75x52cm. Cond.: G
Eikenhouten bureau draaistoel ca. 1900-1910 84x58x54cm. Cond.: R
Antieke notenhouten bridgetafel met gedraaide poten en opklapbaar blad ca. 1880 Duitsland. Fineerschade 78x85x42cm. Cond.: R
Moderne salontafel (kersenkleur) met facet geslepen glasplaten in zeer goede staat 48x65x128cm. Cond.: U
Notenhouten Hollandse wijntafel met inlegwerk 20e eeuw. geschulpt bovenblad 62x53x53cm. Cond.: U
Art Deco mahoniehouten vitrinekastje. Boven met 2 beglaasde deuren met gezwarte glaslatten ca. 1920 Duits. 167x93x51cm. Cond.: R-G
Mahoniehouten televisiemeubel in Engelse stijl 20e eeuw. In zeer goede staat 106x90x48cm. Cond.: U
Engels mahoniehouten spiegeltje met kammenbakje ca. 1900 in originele toestand 60x30x17cm. Cond.: G
Notenhouten met wortelnoten salontafel in Louis Quize stijl, mooi uitgewerkt 20e eeuw 51x155x78cm. Cond.: U
Ovaalvormig eiken tafeltje ca. 1910 met zwart gelakt los dienblad (belijmd met parelmoer), voorstellend boom met takken en vogels. Beschadigd. 78x70x53cm. Cond.: G
2 Duitse groenhouten barok stoelen nog deels in de originele verf. Beide stoelen met armleuning. 19e eeuw. Cond:R
Drie notenhouten bijzettafeltjesFranse stijl 20e eeuw. (2x) 65x46x30cm. (1x) 65xø43cm. Cond.: U
Mahoniehouten tijdschriftenmeubel met lade 20e eeuw in Engelse stijl. 61x38x47cm. Cond.: U
Oud bijzettafeltje met grote tegel met bloemotief 20e eeuw 70x40x40cm. Cond.: U
Hollands eikenhouten buikcommode met 3 laden midden 20e eeuw in goede staat 93x70x40cm.
2 Eikenhouten armleunstoelen met webbing in de rug. Gemaakt in de Thonetstijl 89x58x53cm.
Massief eiken kloostertafeltje. Onderstel 18e eeuws, blad 19e eeuws 55x51x85cm. Cond.: G
Notenhouten met wortelnoten halkastje op klauwpoten. Hollands model 20e eeuw in zeer goede staat 82x59x45cm. 82x59x45cm. Cond.: U
Antiek rond bijzettafeltje met getorste poten, onderling verbonden ca. 1920. Engels massief eiken 54x61cm. Cond.: U
Antieke Mechelse eikenhouten kinderstoel ca. 1890, gestoffeerd in zeer goede staat 72x34x42cm. Cond.: U
Drie handgeknoopte Perzische kleedjes(1x Yastik). 95x48cm. 108x57cm. en 74x50cm. Cond.: G
Ovale oude spiegel eind 20e eeuw. Mahoniehout snijwerk 53x65cm. Cond.: G
Notenhouten bijzettafeltje met 3 laden in Engelse stijl 20e eeuw. 70x35x35cm. Cond.: U
Witgelakt tabouret op koperen voetjes in Louis Seize stijl 20e eeuw. Groen velours stoffen bekleding incl. kussen 46x36x49cm. Cond.: U
Beukenhouten voltaire met leer overtrokken geheel gemaakt in de barok-stijl. Rug is gecapituneerd, stoel komt uit ca. 1970 107x68x60cm. Cond.: G
Oude beukenhouten schommelstoel 20e eeuw met geborduurde stof met bloemen 108x65x54cm. Cond.: G
Eikenfineer Hollands buikkastje op klauwpoten, lichte schade 65x73x40cm. Cond.: G
Gietijzeren bijzettafeltje met marmeren blad 20e eeuw 29x31cm. Cond.: G
Hollandse mahoniehouten biedermeier stoel met geborduurde bekleding 19e eeuw 96x42x48cm. Cond.: G
Aziatische kampferhouten kist 20e eeuw. Made in Singapore "One price store", mooi snijwerk rondom 93x49x48cm. Cond.: G
Eikenhouten barokstijl orgelgebogen commode midden 20e eeuw met 3 lades 60x35x58cm. Cond.: G
Handgeknoopt blauw kleed (97x76cm.) en een Perzische rode kamelenzak (76x66,5cm.). Cond.: G
Mahoniehouten Hollandse ovale salontafel 20e eeuw met uitgewerkte voet 51x90x138cm. Cond.: G
Ovale eikenhouten serveerwagen op wieltjes 20e eeuw 57x50x70cm. Cond.: G
Eikenhouten barok commode met 4 laden midden 20e eeuw. Orgelgebogen 63x67x32cm. Cond.: G
Eikenhouten kapstok uitgewerkt met spiegel, Hollands ca. 1940 40x85x12cm. Cond.: G
Notenhouten wijntafeltje met marmeren blad, Engelse stijl 20e eeuw 58xø31cm. Cond.: U
Wortelnoten hangvitrine Hollands 20e eeuw. 64x67x18cm. Cond.: U
Massief eikenhouten dekenkist. Voorfront met snijwerk en tevens open te klappen 70-er jaren 50x114x45cm. Cond.: R
Eikenhouten bureau onder met 2 ladeblokken. Blad is van massief eiken eind 20e eeuw 75x175x77cm. Cond.: G
Eikenhouten bloementafeltje 1e helft 20e eeuw. Snijwerk met getorste poten 58xø50cm. Cond.: G
Antieke facetgeslepen spiegel met houten lijst. Bruin gelakt met houtstructuur 110x62cm. Cond.: G
Handgeknoopt perzisch tapijtje. Afkomstig uit Iran met bloemdecor begin 20e eeuw 105x64cm.
Drie diverse Perzische kleedjes 1x 103x62cm. 1x 59x55cm. 1x 29,5x30cm. Cond.: U
2 Handgeknoopte Perzische tafellopers 20e eeuw. 1x 140x46cm., blauw-rose van kleur. 1x 60x31cm., rood van kleur.
1 Handgeknoopt Perzisch kleed, rood met wit van kleur 20e eeuw. 190x126cm. Cond.: G
3 Perzische handgeknoopte kleedjes. 85x78cm. 65x60cm. en 60x40cm.
Antieke facetgeslepen spiegel met houten lijst. Bruin gelakt met houtstructuur 110x62cm. Cond.: G
4 Klein handgeknoopte Perzische kleedjes 20e eeuw. 1x 50x45cm. 3x 35x35cm.