Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verguld barokbankje
Resultaat: 60 EUR

Langwerpig 2-zitsbankje. Goudkleurig in de barokstijl 20e eeuw. Rijkelijk versierd met ornamenten 50x50x100cm. Cond.: G

Gestoffeerde hocker
Resultaat: 60 EUR

Gestoffeerde hocker op wieltjes. Hocker is recentelijk gestoffeerd met cremekleurige bloemstof 41x75x52cm. Cond.: G

Eiken bureaustoel
Resultaat: 60 EUR

Eikenhouten bureau draaistoel ca. 1900-1910 84x58x54cm. Cond.: R

Notenhouten bridgetafel
Resultaat: 60 EUR

Antieke notenhouten bridgetafel met gedraaide poten en opklapbaar blad ca. 1880 Duitsland. Fineerschade 78x85x42cm. Cond.: R

Salontafel
Resultaat: 60 EUR

Moderne salontafel (kersenkleur) met facet geslepen glasplaten in zeer goede staat 48x65x128cm. Cond.: U

Notenhouten wijntafel
Resultaat: 60 EUR

Notenhouten Hollandse wijntafel met inlegwerk 20e eeuw. geschulpt bovenblad 62x53x53cm. Cond.: U

Art Deco Glasvitrine
Resultaat: 60 EUR

Art Deco mahoniehouten vitrinekastje. Boven met 2 beglaasde deuren met gezwarte glaslatten ca. 1920 Duits. 167x93x51cm. Cond.: R-G

Televisiemeubel
Resultaat: 55 EUR

Mahoniehouten televisiemeubel in Engelse stijl 20e eeuw. In zeer goede staat 106x90x48cm. Cond.: U

Spiegel met kammenbakje
Resultaat: 50 EUR

Engels mahoniehouten spiegeltje met kammenbakje ca. 1900 in originele toestand 60x30x17cm. Cond.: G

Notenhouten salontafel
Resultaat: 50 EUR

Notenhouten met wortelnoten salontafel in Louis Quize stijl, mooi uitgewerkt 20e eeuw 51x155x78cm. Cond.: U

Haltafeltje
Resultaat: 50 EUR

Mahoniehouten wandtafeltje 20e eeuw. 80x75x25cm. Cond.: U

Toilettafel
Resultaat: 50 EUR

Ovaalvormig eiken tafeltje ca. 1910 met zwart gelakt los dienblad (belijmd met parelmoer), voorstellend boom met takken en vogels. Beschadigd. 78x70x53cm. Cond.: G

2 Stoelen
Resultaat: 50 EUR

2 Duitse groenhouten barok stoelen nog deels in de originele verf. Beide stoelen met armleuning. 19e eeuw. Cond:R

3 Bijzettafeltjes
Resultaat: 50 EUR

Drie notenhouten bijzettafeltjesFranse stijl 20e eeuw. (2x) 65x46x30cm. (1x) 65xø43cm. Cond.: U

6 Eikenhouten stoelen
Resultaat: 50 EUR

6 Eikenhouten stoelen

Krantenbakje
Resultaat: 45 EUR

Mahoniehouten tijdschriftenmeubel met lade 20e eeuw in Engelse stijl. 61x38x47cm. Cond.: U

Bijzettafel met tegel
Resultaat: 40 EUR

Oud bijzettafeltje met grote tegel met bloemotief 20e eeuw 70x40x40cm. Cond.: U

Perzisch kleed 202x135cm.
Resultaat: 40 EUR

Perzisch kleed 202x135cm. Cond.: G

Eiken buikkastje
Resultaat: 40 EUR

Hollands eikenhouten buikcommode met 3 laden midden 20e eeuw in goede staat 93x70x40cm.

2 Armleunstoelen
Resultaat: 40 EUR

2 Eikenhouten armleunstoelen met webbing in de rug. Gemaakt in de Thonetstijl 89x58x53cm.

Eiken tafeltje
Resultaat: 40 EUR

Massief eiken kloostertafeltje. Onderstel 18e eeuws, blad 19e eeuws 55x51x85cm. Cond.: G

Halkastje
Resultaat: 40 EUR

Notenhouten met wortelnoten halkastje op klauwpoten. Hollands model 20e eeuw in zeer goede staat 82x59x45cm. 82x59x45cm. Cond.: U

Rond bijzettafeltje
Resultaat: 40 EUR

Antiek rond bijzettafeltje met getorste poten, onderling verbonden ca. 1920. Engels massief eiken 54x61cm. Cond.: U

Mechelse kinderstoel
Resultaat: 40 EUR

Antieke Mechelse eikenhouten kinderstoel ca. 1890, gestoffeerd in zeer goede staat 72x34x42cm. Cond.: U

3 Perzische kleden
Resultaat: 35 EUR

Drie handgeknoopte Perzische kleedjes(1x Yastik). 95x48cm. 108x57cm. en 74x50cm. Cond.: G

Ovale spiegel
Resultaat: 35 EUR

Ovale oude spiegel eind 20e eeuw. Mahoniehout snijwerk 53x65cm. Cond.: G

Notenhouten bijzettafeltje
Resultaat: 35 EUR

Notenhouten bijzettafeltje met 3 laden in Engelse stijl 20e eeuw. 70x35x35cm. Cond.: U

Tabouret
Resultaat: 35 EUR

Witgelakt tabouret op koperen voetjes in Louis Seize stijl 20e eeuw. Groen velours stoffen bekleding incl. kussen 46x36x49cm. Cond.: U

Lederen barok stoel
Resultaat: 30 EUR

Beukenhouten voltaire met leer overtrokken geheel gemaakt in de barok-stijl. Rug is gecapituneerd, stoel komt uit ca. 1970 107x68x60cm. Cond.: G

Schommelstoel
Resultaat: 30 EUR

Oude beukenhouten schommelstoel 20e eeuw met geborduurde stof met bloemen 108x65x54cm. Cond.: G

Eiken buikkastje
Resultaat: 30 EUR

Eikenfineer Hollands buikkastje op klauwpoten, lichte schade 65x73x40cm. Cond.: G

Bijzettafeltje
Resultaat: 30 EUR

Gietijzeren bijzettafeltje met marmeren blad 20e eeuw 29x31cm. Cond.: G

Perzisch kleed 180x115cm.
Resultaat: 27 EUR

Perzisch kleed 180x115cm. Cond.: G

Perzisch kleed 135x84cm.
Resultaat: 25 EUR

Perzisch kleed 135x84cm. Cond.: G

Perzisch kleed 133x74cm.
Resultaat: 25 EUR

Perzisch kleed 133x74cm. Cond.: G

Perzisch kleed 164x133cm.
Resultaat: 25 EUR

Perzisch kleed 164x133cm. Cond.: G

Biedermeier stoel
Resultaat: 25 EUR

Hollandse mahoniehouten biedermeier stoel met geborduurde bekleding 19e eeuw 96x42x48cm. Cond.: G

Kist
Resultaat: 25 EUR

Aziatische kampferhouten kist 20e eeuw. Made in Singapore "One price store", mooi snijwerk rondom 93x49x48cm. Cond.: G

Eiken barok commode
Resultaat: 25 EUR

Eikenhouten barokstijl orgelgebogen commode midden 20e eeuw met 3 lades 60x35x58cm. Cond.: G

Kamelenzak + Kleed
Resultaat: 20 EUR

Handgeknoopt blauw kleed (97x76cm.) en een Perzische rode kamelenzak (76x66,5cm.). Cond.: G

Perzische loper
Resultaat: 20 EUR

Handgeknoopte Perzische loper 155x67cm. Cond.: U

Ovale tafel, salonmodel
Resultaat: 20 EUR

Mahoniehouten Hollandse ovale salontafel 20e eeuw met uitgewerkte voet 51x90x138cm. Cond.: G

Theewagen, ovaal
Resultaat: 20 EUR

Ovale eikenhouten serveerwagen op wieltjes 20e eeuw 57x50x70cm. Cond.: G

Perzisch kleed
Resultaat: 20 EUR

Handgeknoopt oud Perzisch kleed herkomst Iran 217x120cm. Cond.: G

Perzische loper
Resultaat: 20 EUR

Handgeknoopte Perzische loper midden 20e eeuw Saghe 86x230cm.

Spiegel
Resultaat: 20 EUR

Spiegel in goudkleurig bewerkte lijst met facet geslepen spiegel 87x66cm.

Eiken buikkastje
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten barok commode met 4 laden midden 20e eeuw. Orgelgebogen 63x67x32cm. Cond.: G

Kapstok
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten kapstok uitgewerkt met spiegel, Hollands ca. 1940 40x85x12cm. Cond.: G

Notenhouten wijntafeltje
Resultaat: 20 EUR

Notenhouten wijntafeltje met marmeren blad, Engelse stijl 20e eeuw 58xø31cm. Cond.: U

Wortelnoten hangvitrine
Resultaat: 20 EUR

Wortelnoten hangvitrine Hollands 20e eeuw. 64x67x18cm. Cond.: U

Massief eikenhouten klassieke kist
Resultaat: 20 EUR

Massief eikenhouten dekenkist. Voorfront met snijwerk en tevens open te klappen 70-er jaren 50x114x45cm. Cond.: R

Bureau
Resultaat: 18 EUR

Eikenhouten bureau onder met 2 ladeblokken. Blad is van massief eiken eind 20e eeuw 75x175x77cm. Cond.: G

6-Kantig bloementafeltje
Resultaat: 15 EUR

Eikenhouten bloementafeltje 1e helft 20e eeuw. Snijwerk met getorste poten 58xø50cm. Cond.: G

Spiegel
Resultaat: 10 EUR

Antieke facetgeslepen spiegel met houten lijst. Bruin gelakt met houtstructuur 110x62cm. Cond.: G

Perzisch tapijt 105x64cm.
Resultaat: 10 EUR

Handgeknoopt perzisch tapijtje. Afkomstig uit Iran met bloemdecor begin 20e eeuw 105x64cm.

Diverse kleedjes
Resultaat: 10 EUR

Drie diverse Perzische kleedjes 1x 103x62cm. 1x 59x55cm. 1x 29,5x30cm. Cond.: U

2 Tafellopers
Resultaat: 10 EUR

2 Handgeknoopte Perzische tafellopers 20e eeuw. 1x 140x46cm., blauw-rose van kleur. 1x 60x31cm., rood van kleur.

1 Kleed 190x126cm.
Resultaat: 10 EUR

1 Handgeknoopt Perzisch kleed, rood met wit van kleur 20e eeuw. 190x126cm. Cond.: G

3 Perzische tapijten
Resultaat: 10 EUR

3 Perzische handgeknoopte kleedjes. 85x78cm. 65x60cm. en 60x40cm.

3 Kleedjes
Resultaat: 10 EUR

3 Handgeknoopte kleedjes 85x88cm. 65x40cm. en 45x40cm.

Spiegel
Resultaat: 10 EUR

Antieke facetgeslepen spiegel met houten lijst. Bruin gelakt met houtstructuur 110x62cm. Cond.: G

2 Handgeknoopte perzen
Resultaat: 8 EUR

2 Oude handgeknoopte perzen 167x116cm. en 65x64cm. Cond.: G

4 Kleine kleedjes
Resultaat: 5 EUR

4 Klein handgeknoopte Perzische kleedjes 20e eeuw. 1x 50x45cm. 3x 35x35cm.