Fleischmann 7968 Schienenschleifwagen, DB 740 001-3, in goede staat.
Poppen wandelwagentje 50-er jaren van het merk Torck 59x56x34cm. Cond.: G
3 Mandolines van schildpad (de grootste heeft een speelwerkje, niet getest) en een schildpad vergrootglas
Lederen doos met flesjes en popjes van celluloid en porselein.
Antieke poppenpiano ca. 1910 ongemerkt van zwart hout met koperbeslag. licht beschadigd 38x34,5x20cm. met zwart piano krukje Cond.: G
Oude kinder poppenwagen met scherm eind 20e eeuw. Driewieler 64x65x33cm. Cond.: G