Bamboe kinderstoel op wielen 20e eeuw 68x46x35cm. Met telraam (begin 20e eeuw) en extra voetenbankje. en klein tafeltje van bamboe. Cond.: G
Paris Bebe, geleed lijf, "Jodin". Rariteit!. Boven 6 tanden, blauw-grijze ogen en open vingers. Originele kleertjes met lang donker haar. Stempel op het lichaam.bakfout achter
Heubach 342 van gespoten porselein met slaapogen, openmond met boven 2 tandjes . Vingertoppen beschadigd en ligt uit elkaar. Alles origineel 36cm. Cond.: R
Jumeau (7). Boven 6 tandjes, bruine ogen en open vingers. Origineel. L.: 42cm.
Geleed lijf, mist rechts de middelvinger en links de pink. Is overgeschilderd Cond.: R
J.D.K. Kestner, Hilda Nr. 245. Open mond met 2 tanden boven, blauwe ogen en open vingers. Lichtblonde mohairpruik. Pop is in perfecte conditie.
Replica hoofd met bruine vaste ogen, boven 2 tandjes en blonde pruik. Ca. 10cm. Cond.: G
Kämmer & Reinhardt Nr. 101, Marie. Gesloten mond en geschilderde ogen. Alles origineel en in perfecte conditie
Porseleinen kinderservies in doos, 8-delig met bloemdecor 20e eeuw. 7x18,5x19,5cm. Cond.: G
Antieke kinderspiegel met applicatie met 4 poppen afgebeeld ca. 1910. geslepen glas 53x29cm. Cond.: G
Schouderplaat porseleinen popje met leren lijf. Schuin afgesneden hoofd met gesloten mond en lichtblauwe ogen. Ongesigneerd (waarschijnlijk een Franse modepop). L.: 32cm.
Jumeau, prachtig popje. Laag afgesneden hoofd met 4 tandjes boven, paperwhite ogen en losse vingers. Pop incl. koffer L.: 38cm.
Oude kinder poppenwagen met scherm eind 20e eeuw. Driewieler 64x65x33cm. Cond.: G
6 Popjes; 1x Nr 1360 Alt-Beck-Gottschalk, porseleinen hoofd 17cm. 1x Nr 200 Welsch 13/0, Porseleinen hoofd. 1x Nr. 189 2/0 Googly, porselein. 1x Nr. 22 SFBJ 13/0, porseleinen hoofd. 1x Nr. 985 A.M. 8/...
Kinderstoeltje, bamboe look, gemaakt van noten gekleurd beukenhout ca 1890, met gevlochten zitting. Cond.: R/G 50x30x24
2 Celluloid poppen gemerkt met een vlinder. Gemaakt in Japan. L.: 36cm. Cond.: G
Eikenhouten poppenwiegje ca. 1930 met diverse poppenkleertjes Cond.: G
Celluloid Minerva, moet opnieuw geëlastiekt worden L.: 35cm. Cond.: G
A.M. Nr. 370, lichaam tricot. Schuin afgesneden hoofd met boven 4 tandjes en bruine slaapogen. Leren armen met open vingers en houten schoentjes L.:38cm. Cond.: R
2 Modelauto's. 1x Paul Model Art Minichamps, BMW 318 Ci. 1x Schuco Junior Line 1:64 BMW 3-series cabrio.
Blikken brandweerjeep 50-er jaren Fire Dept. no. 1 op batterijaandrijving. Japans, bespeeld, antenne mist 28x14x13cm. Cond.: R
Fleischmann 7968 Schienenschleifwagen, DB 740 001-3, in goede staat.
7 Opbergdoosjes met erg veel modeltreinmateriaal waaronder; 2 dozen met boompjes, 1 doos met elektra o.a; batterijen draden, tangen en onderdelen,4 doosjes vol met decoratiemateriaal zoals autootjes, ...
9 Pluche beesten: 1x liggende leeuw Steiff 24cm. 1x Steiff mopshondje 10cm. 1x Steiff zwarte poedel 30cm. 1x kameel 20cm. 1x witte poedel 12cm. 1x Steiff Australië (Snobby) 12cm. 1x Steiff eekhoorn 11...
Houten kastje met een serviesje. 5 Kop & schotels, 1 theepot, 1 suikerpot en een melkkan.
Donkergroene kinderwagen/poppenwagen ca. 1910 beschilderd met spelende kinderen. Handvat is waarschijnlijk vervangen. Cond.: R
Kavel van 10 celluliod popjes; 1x Selba 17cm. 1x Selba (neger) 14,5cm. 1x Petite Colin 9cm. 1x negerpopje merklooos, 3x schildpadpopjes 14cm. 3x schildpadpopjes 8cm.
Genummerd 7, geleed lijf. Boven 4 tanden en bruine slaapogen. Oude pruik en nieuwe ogen Cond.: R
Gezwarte stok-kinderwagentje ca. 1910 van kinderwagenhuis Joh. de Kok Den Haag. Wagentje is ook nog geheel dubbel te klappen voor vervoer 57x45x42cm. Cond.: G
Pluche hobbelpaard 50-er jaren gevuld met stro, gemaakt in Oost-Duitsland. Het haar is van vlas. Met origineel zadeltje en onderdekje. Mist alleen 2 bandjes van de wielen 72x102x32cm. Cond.: G
Poppen wandelwagentje 50-er jaren van het merk Torck 59x56x34cm. Cond.: G
3 Mandolines van schildpad (de grootste heeft een speelwerkje, niet getest) en een schildpad vergrootglas
2 Schildpadpopjes in zeer gave conditie met geschilderde ogen. 22,5cm. en 27,5cm.
Lederen doos met flesjes en popjes van celluloid en porselein.
Duits genummerd 76C8 (Heubach?), toddlerlijf. Geschilderde ogen en gesloten mond ø.:34cm. Cond.: G