3 Silverplated kaarsenkandelaars eind 20e eeuw 46xø16cm. Cond.: G
Twee antiek ivoren presenteerschaaltjes ca. 1900 3x10x5,5cm. Cond.: G
3 Delen messing. Heilig kruis (48,5x23x13,5cm.) en twee kandelaars (22,5xø10cm.) 20e eeuw. Cond.: G
Aziatisch houtsnijwerk midden 20e eeuw met een voorstelling van een waterbuffel die aangevallen wordt door een krokodil en 3 personen die de buffel proberen te redden 50x16cm. Cond.: G
Oude gietijzeren haardset, rijkelijk uitgewerkt 54x30x16cm. Cond.: U
Korte damesbontjas gemaakt van nertsenstaarten 20e eeuw Cond.: G
Prachtig gesneden Songue beeld uit Congo. Het beeld is ongeveer 40 jaar oud en 48 cm hoog.
24 delige messenset in koffer van Weber & Kochmann. Nieuw in verpakking.
Messing kroonluchter voor kaarsen Hollands 20e eeuw 47xø50cm. Cond.: G.
6 Diverse schilderijlampjes allen 20e eeuw en elektrisch. 4x 33cm. 1x 22cm. 1x 18cm. Cond.: G
Lange damesbontjas gemaakt van nerts. Donkere kleur 20e eeuw Cond.: G
Klein Tiffany voetlampje met blauw gekleurd kapje 21e eeuw. 31xø15,5cm. Cond.: G
Twee theelichten begin 20e eeuw van vernikkeld koper 10xø15cm. en 11x13x13cm. Cond.: G
Lange dames bontjas gemaakt van nertsenkoppen 20e eeuw Cond.: G
Roodkoperen appelketel met origineel hengsel en deksel 19e eeuw 36x32x24cm. Cond.: G
Grote silverplated moderne 5-armige tafelkandelaar H.: 48cm. Cond.: G