Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke melkbus
Resultaat: 10 EUR

Antieke Hollandse melkbus "De Graafstroom" 62xø30cm. Cond.: G

Ganesha houtsnijwerk
Resultaat: 10 EUR

Ganesha houtsnijwerk. 18x17 cm.

Viool
Resultaat: 10 EUR

Viool in kist, Chinees, strijkstok defect

3 Olifanten
Resultaat: 10 EUR

Drie olifanten van tropisch hout 20e eeuw. 21cm., 13cm. en 7cm. Cond.: G

Divers tin
Resultaat: 10 EUR

Kavel divers tin o.a; 2 tinnen maten, blaker, suikerpot met suikerschep, 4 schenkkannetjes en 1 losse lepel. Alles midden 20e eeuw Cond.: G

5 Delen messing +tinnen kruik
Resultaat: 10 EUR

1x Tabakspot eiken 19e eeuw met messing banden.. 4 Delen messing (wandbelletje, gordijnhouder, ,salamander,spin). en een tinnen kruik ca 1890. Cond.: G

Koperen maat
Resultaat: 10 EUR

Antieke koperen maat gesigneerd J. Kipp en Zn. Delft. Holland 19e eeuw 22x15x12cm. Cond.: G

Lamp
Resultaat: 10 EUR

Antieke hanglamp met porseleinen handbeschilderde kap en contragewicht van porselein 15xø26cm. Cond.: U

Petroleumlamp
Resultaat: 10 EUR

Antieke staande messing petroleumlamp met gietijzeren voet uitgewerkt ca. 1900 (geëlectrificeerd) 58xø17cm.

Postkaarten
Resultaat: 10 EUR

Verzameling oude postkaarten 1e helft 20e eeuw. 7 Mapjes ongebruikte postkaarten. Cond.: U

Lampekap
Resultaat: 10 EUR

Art Deco plaffoniere lampekap van gekleurd glas 30-er jaren ø27cm. Cond.: G

Zak div.modesieraden
Resultaat: 10 EUR

Zak diverse modesieraden

Strijkbout en petroleummaat
Resultaat: 10 EUR

Antieke petroleummaat 16x19x13cm. en strijkbout 19x20x9cm. van ijzer ca. 1900 (Holland). Cond.: G

Tafelschuif Art Deco
Resultaat: 10 EUR

Messing Art Deco tafelschuif ca. 1920. Blik (22x20cm.) en borstel (28cm.) zijn rijkelijk voorzien van Art Deco decoratie. Cond.: G

Postweegschaal en een kan
Resultaat: 10 EUR

1x Oude tinnen koffiekan van Daalderop en zoon. 1x Briefweegschaal 20e eeuw. 23x23x13cm. en 26x20x10cm.

2 Borduurwerken
Resultaat: 10 EUR

2 Grote handborduurwerken in lijst 70-er jaren. 1x ganzenhoedster bij boerderij 110x57cm. 1x Groot bloemstuk op vaas 87x71cm. Cond.: G

Doos aardewerk
Resultaat: 10 EUR

Doos met 5 delen aardewerk 20e eeuw Cond.: G

Vijzel
Resultaat: 10 EUR

Kleine messing vijzel met stamper begin 1900 9x12x11cm. Cond.: G

Griekse puntschaal
Resultaat: 10 EUR

Oude koperen (verzilverd) Griekse puntschaal 20e eeuw. 35x31xø32cm. Cond.: U

Melkbus en deksel
Resultaat: 10 EUR

Oude melkbus uit 1970 van Lonneker-Haaksbergen. Groen met beschildering 57xø31cm. Cond.: U

4x Glas in lood
Resultaat: 10 EUR

4 Oude glas-in-lood raampjes met ophangsysteem. 51x19cm. 39x19cm. 33x18cm. en 23x19cm. Cond.: G

Staande lamp
Resultaat: 9 EUR

Staande elektrische lamp in de vorm van een staande petroleumlamp met messing voet waarop een aardewerken bol met voorstelling van een boerenerf staat. Eind 20e eeuw. 60xø15cm. Cond.: G

Divers klein spul
Resultaat: 5 EUR

Doos diverse decoratieve objecten 20e eeuw. Cond.: U

Messing lampje
Resultaat: 3 EUR

Messing wandlamp met putti 20e eeuw 30x8x10cm. Cond.: U