Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Staande kandelaars
Resultaat: 55 EUR

3 Silverplated kaarsenkandelaars eind 20e eeuw 46xø16cm. Cond.: G

2 Ivoren schaaltjes
Resultaat: 55 EUR

Twee antiek ivoren presenteerschaaltjes ca. 1900 3x10x5,5cm. Cond.: G

Bronzen vijzel 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Bronzen vijzel met stamper, 19e eeuw 14xø15cm. Cond.: U

Kruis met 2 kandelaars
Resultaat: 50 EUR

3 Delen messing. Heilig kruis (48,5x23x13,5cm.) en twee kandelaars (22,5xø10cm.) 20e eeuw. Cond.: G

Houtsnijwerk
Resultaat: 50 EUR

Aziatisch houtsnijwerk midden 20e eeuw met een voorstelling van een waterbuffel die aangevallen wordt door een krokodil en 3 personen die de buffel proberen te redden 50x16cm. Cond.: G

Oude haardset
Resultaat: 50 EUR

Oude gietijzeren haardset, rijkelijk uitgewerkt 54x30x16cm. Cond.: U

Tafelopzet
Resultaat: 50 EUR

WMF tafelopzetvoet in Empirestijl ca. 1900. Messing verzilverd. Voet verzilverd met guirlandes 22xø14cm. Cond.: G

Bontjas van nertsstaarten
Resultaat: 50 EUR

Korte damesbontjas gemaakt van nertsenstaarten 20e eeuw Cond.: G

Beeld, Songue
Resultaat: 50 EUR

Prachtig gesneden Songue beeld uit Congo. Het beeld is ongeveer 40 jaar oud en 48 cm hoog.

Schaakspel groot
Resultaat: 50 EUR

Groot schaakspel met opbergladen met mooie houten speelstukken.

Doos boeken
Resultaat: 50 EUR

Doos met diverse informatieve boeken o.a; handboek voor het restaureren van schilderijen, Schilderkunst van A tot Z, Kreeft kookboek, Wonen in Groot-Britannië, Antiek encyclopedie, etc. Cond.: G

Messenset
Resultaat: 50 EUR

24 delige messenset in koffer van Weber & Kochmann. Nieuw in verpakking.

6 Koperen figuren
Resultaat: 50 EUR

Zes koperen dierenfiguren eind 20e eeuw Cond.: G

Grote kroonluchter
Resultaat: 50 EUR

Messing kroonluchter voor kaarsen Hollands 20e eeuw 47xø50cm. Cond.: G.

Staande halogeenlamp
Resultaat: 50 EUR

Staande metalen Halogeenlamp. 2-Lichts met leeslamp, merk Trio Leuchten Duitsland 185x56x25cm. Cond.: G

6 Schilderijlampjes
Resultaat: 45 EUR

6 Diverse schilderijlampjes allen 20e eeuw en elektrisch. 4x 33cm. 1x 22cm. 1x 18cm. Cond.: G

Bontjas, Nerts donker
Resultaat: 45 EUR

Lange damesbontjas gemaakt van nerts. Donkere kleur 20e eeuw Cond.: G

Voetlamp Tiffany
Resultaat: 45 EUR

Klein Tiffany voetlampje met blauw gekleurd kapje 21e eeuw. 31xø15,5cm. Cond.: G

2 Theelichten
Resultaat: 45 EUR

Twee theelichten begin 20e eeuw van vernikkeld koper 10xø15cm. en 11x13x13cm. Cond.: G

Bontjas van nertskoppen
Resultaat: 45 EUR

Lange dames bontjas gemaakt van nertsenkoppen 20e eeuw Cond.: G

Roodkoperen appelketel
Resultaat: 45 EUR

Roodkoperen appelketel met origineel hengsel en deksel 19e eeuw 36x32x24cm. Cond.: G

Messing wandschotel
Resultaat: 41 EUR

Grote messing wandschotel ca. 1900 met keramiek voorstelling van Roma Fontana Di Trevi Dall Alto 6,5xø46cm. Cond.: U

Kaarsenstandaard
Resultaat: 40 EUR

Grote silverplated moderne 5-armige tafelkandelaar H.: 48cm. Cond.: G

Kaarsenstandaard
Resultaat: 40 EUR

Grote silverplated moderne 5-armige tafelkandelaar H.: 48cm. Cond.: G