Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Petroleumlamp
Resultaat: 40 EUR

Antieke petroleumlamp van wit opaline glas 50xø24cm. Cond.: G

Tibetaans sieradendoosje
Resultaat: 40 EUR

Tibetaans sieradendoosje met handbeschilderde voorstelling (ook aan de binnenkant).

Tinnen kraantjeskan
Resultaat: 40 EUR

Engelse tinnen kraantjeskan gemerkt Britannia Philip Asherry & Sons Sheffield begin 20e eeuw 46x25x26cm. Cond.: G

Haardset, blaasbalg etc
Resultaat: 40 EUR

Diverse haardset onderdelen o.a; 2x haarbokken met het gezicht van een man, 1x blaasbalg met koperen voorstelling, pooktang + schepje en een verchroomde kaarsendover. Alles midden 20e eeuw Cond.: G

Oude pijp
Resultaat: 40 EUR

Oude tabakspijp (Duitsland) met handbeschilderde tabakskop van porselein 20e eeuw. Voorstelling van gemsen en bergen in zeer goede staat. Cond.: U

Pijpje, leeuw
Resultaat: 40 EUR

Antiek pijpje in origneel etui. Duits ca. 1900. Op het pijpje staat een leeuw uitgewerkt uit barnsteen 10cm. Cond.: G

Chocolade ketel
Resultaat: 40 EUR

Nikkel chocolade schenkketel met brander ca. 1900 50x22,5x24cm. Cond.: G

6 Heilige kruizen
Resultaat: 40 EUR

Kavel van 6 oude en antieke heilige kruizen van metaal, zilver en parelmoer. Cond.: G

23 Heilige kruizen
Resultaat: 40 EUR

Kavel van 23 kleine heilige kruizen van diverse materialen Cond.: G

2 Japanse sigarettendoosjes
Resultaat: 40 EUR

Twee Japanse sigarettenhouders. 1x Sigarettenhouder ca. 1920 met gezicht op een dorp, compleet met messing ingelegd 11x8,5cm. 1x Sigarettenhouder ca. 1960 met afbeelding van bamboetakken en vogel, ing...

Bureaulamp
Resultaat: 40 EUR

Engelse stijl bureaulampje zilverkleurig 21e eeuw. Kap is verstelbaar 37x35x20cm. Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 40 EUR

Doos diversen; 3 koffiemolens, strijkijzer, koperen puddingvormen, snotneus. Cond.: G

2 Wandelstokken
Resultaat: 40 EUR

2 Wandelstokken. 1x met heft van een Bulldog-hoofd L.:95cm. 1x met een silver plated knop L.: 92cm. Cond.: G

2 Lampen
Resultaat: 40 EUR

2 Staande schemerlampen met gemarmeleerde uitstraling. Voetstuk en halsstuk zijn van messing. Eind 20e eeuw. 53xø43cm.

2 Petroleumlampen
Resultaat: 36 EUR

Twee antieke petroleumlampen van wit opaline glas 30xø19cm. en 30xø13cm. Cond.: G

2 Mahonie bloempotten
Resultaat: 35 EUR

2 Antieke mahonie bloempotten met messing 19e eeuw 20xø20cm. Cond.: G

2 Reclameobjecten
Resultaat: 35 EUR

Twee reclameobjecten 20e eeuw. 1 Varken met schrijfbord en 1 schrijfbord met applucaties (hout en kunststof) 56x39x22cm. en 60x40x3cm. Cond.: G

Kruithoorn
Resultaat: 35 EUR

Originele koperen kruithouder gesigneerd J.W. Hawksley, uitgewerkt met druivetakken 21x9x3,5cm. Cond.: G

Wafelijzer + Snijmachine
Resultaat: 35 EUR

Antiek wafelijzer en snijmachine eind 19e eeuw van ijzer, koper en hout 34x45x44cm. en 85x13cm. Cond.: G

Haal met heksenketel
Resultaat: 35 EUR

Antieke Hollandse haal met heksenketel 18e-19e eeuw, bodem kapotgescheurd 90x7x5cm. en 18xø28cm. Cond.: G

Twee houten plaquettes
Resultaat: 35 EUR

Twee Indonesische houten plaquettes. Snijwerk 2 en 3 dimensionaal van bloemen en dansers. 46x20x2cm. en 44x26x2,5cm. Cond.: G

Oude kassa
Resultaat: 35 EUR

Oude Amerikaanse kassa begin 20e eeuw. "The National Cash Register Co. Dayton Ohio USA". Notengefineerd 50x27x22cm. Cond.: G

Schrijfkistje
Resultaat: 35 EUR

Chinees of Japans schrijfkistje begin 20e eeuw met inlegwerk. Binnenkant zwarte lak. met sleutel 32x25x9cm. Cond.: G

Kandelaar, Empire stijl
Resultaat: 35 EUR

Kandelaar in Empire stijl van koper met zwart metaal 20e eeuw 52x22x22cm. Cond.: G