Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Roodkoperen ketel 2030
Roodkoperen ketel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Amsterdamse schoollamp 2031
Amsterdamse schoollamp

Resultaat:

275 EUR

Bronzen inktstel 20e eeuw 2032
Bronzen inktstel 20e eeuw
Startprijs 120 EUR
Theepotje 2033
Theepotje
Geen vanafprijs
2 Delen roodkoper 2034
2 Delen roodkoper
Geen vanafprijs
Verkocht
2 Wandlampen 2035
2 Wandlampen

Resultaat:

14 EUR

Messing vaas 2037
Messing vaas
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2 Kandelaars 2038
2 Kandelaars

Resultaat:

20 EUR

3 Miniatuur doofpotjes 2040
3 Miniatuur doofpotjes
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Scheepskijker 2041
Scheepskijker

Resultaat:

55 EUR

Chinese rammelaar 2042
Chinese rammelaar
Startprijs 50 EUR
Messing hanglamp 2044
Messing hanglamp
Startprijs 50 EUR
2 Icoontjes 2045
2 Icoontjes
Startprijs 50 EUR
Hostiehouder 2046
Hostiehouder
Startprijs 50 EUR
Miniatuur heilige figuren 2047
Miniatuur heilige figuren
Startprijs 20 EUR
Juliana bijbel 2048
Juliana bijbel
Startprijs 175 EUR
16 Kerkboekjes 2049
16 Kerkboekjes
Startprijs 30 EUR
2-Delige set boeken 2050
2-Delige set boeken
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Kaarsenstandaard 2051
Kaarsenstandaard

Resultaat:

65 EUR

Bokaal 2052
Bokaal
Startprijs 20 EUR
Verkocht
2 Windlichten 2053
2 Windlichten

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
4 Wandconsoles 2054
4 Wandconsoles

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Voetlamp Tiffany 2055
Voetlamp Tiffany

Resultaat:

90 EUR

Plafondlamp 2056
Plafondlamp
Geen vanafprijs