Aardewerken handbeschilderd bord met bloemotief ca. 1900, gemerkt A.R. vermoedelijk nederlands ø22cm. Cond.: G
Grote porseleinen Rosenthal beeldengroep van C. Volkhart (1886 - 1935) ca. 1920. Voorstellend 3 dansende dames getiteld "Tanzlust". Gerestaureerd 24x33x22cm.
16 Chinese kop en schotels van blauw-wit porselein 19e eeuw. Minime beschadiging en chips aan enkele kopjes en bordjes. ø13cm. en ø8cm. Cond.: G
Royal Albert roomstelletje 3 delig, Anniversary rose, Cond:U,
Kavel van 4 antieke delen ivoor en/of been 4cm. tot 9cm. Cond.: G
Twee porseleinen putti (Amor) 20e eeuw, gemerkt R.B. 21x10x11cm. Cond.: U
Grote Japanse vaas begin 20e eeuw met bloemdecor en vogels beschilderd. familiezegel op de bodem 44xø20cm. Cond.: U
Antiek Frans porseleinen odeurflacon 19e eeuw. Handbeschilderd met bloemen 7,7xø2,2cm. Cond.: G
Gouds platelen bonbonniere met deksel. Bordeauxrood en groene glazuur. Zuid-Holland Gouda midden 20e eeuw 9xø15,5cm. Cond.: G
Engelse keramiek honden 20e eeuw (Staffordshire), handbeschilderd in goede staat 23x19x12cm. Cond.: G
Doos met 14 stuks kristalglas onderzetters ca. 1900 10x25x13cm. Cond.: G
Chine de Commande porseleinen schotel 18e eeuw. Voorstelling van Europeanen met schapen. Handbeschilderd (chip) ø15,3cm. Cond.: G
Antiek porseleinen goud-imari bord. Japans 19e eeuw met bijzondere beschildering in goede staat.