8-Hoekig Japans bord ca, 1920 met landschapsdecor (huizen en figuren) 28x28cm. Cond.: G
Grote Petrus Regout terrine van keramiek ca. 1900. Deksel gelijmd Cond.: R
4 Kleine 18e eeuwse blauw Chinese kopjes Chien Lung met figurendecor 4xø6cm. 2 Minimale chips Cond.: G
3-Delig Satsuma kaststel 20e eeuw. 2 Kleine kraagvazen (21,5xø13cm) en 1 grote orenvaas (25xø16cm.). Alle vazen zijn gedecoreerd met mannenhoofden en 1 dame. Cond.: G
Diverse kopjes en schoteltjes Duitsland. Rosenthal, Selb en Arzberg Cond.: G
Drie Keulse potten 20e eeuw, grijs met blauw decor 16xø21cm. Cond.: G
Grote porseleinen schaal begin 20e eeuw van het merk Gloria Rembrandt Karlsbad. Romantische voorstelling met 3 figuren afgewerkt met goud 4xø32cm. Cond.: U
21-Delig Japans handbeschilderd servies (paar kleine verfbeschadigingen), begin 1900, kopjes, schoteltjes, melkkannetje en suikerpot
Majolica portretbord 19e eeuw. Afbeeldend een portret van een edeldame met hoed. Omheen gedecoreeerd met 6 zeemeerminnen en 3 vrouwenhoofdjes ø32,5cm. Cond.: G
2 Imari rijstkommetjes 19e eeuws, in waaiervorm. Handbeschilderd met landschapsdecor. 15x12x4cm. Cond.: G