06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

2 Bijbelse tegels
Resultaat: 45 EUR

2 Oude Makkumse tegels met bijbelse voorstellingen ca. 1800 13x13cm. Cond.: G

2 Tegels
Resultaat: 45 EUR

2 Antieke tegels. 1x eind 17e eeuw met kinderspelen 13x13cm. 1x Tegel met vrouwfiguur en mand 13x13cm. Cond.: G

5 Landschapstegels
Resultaat: 45 EUR

5 Diverse tegels met landschapsdecor 19e eeuw. 13x13cm. Cond.: R-G.

Porseleinen kerstgroep
Resultaat: 45 EUR

Goebel porseleinen kerstgroep W. Germany. In goede staat 16xø12cm. Cond.: U

6 Kastkommen
Resultaat: 45 EUR

6 Chinese kastkommen. 1x Chinese kastkom ca. 1900 gedecoreerd met landschapsdecor. Met haarscheur 6x14,5cm. 5x Chinese kastkommen begin 20e eeuw met figurendecor 6xø11cm. Cond.: G

21 Delen aardewerk
Resultaat: 45 EUR

21 Delen serviesgoed en aardewerk Engeland Cond.: G

6 Makkumse tegels
Resultaat: 45 EUR

Tableau van zes 19e eeuwse Makkumse tegels met muzikanten (in gips gelegd) 43x29cm. Cond.: U

6 Makkumse tegels
Resultaat: 45 EUR

6 Makkumse tegels met muzikanten ca. 1900 (in gips gelegd) 33x12cm. en 23x12cm. Cond.: U

6 Makkumse tegels
Resultaat: 45 EUR

Chinees mini kaststel
Resultaat: 45 EUR

Porseleinen miniatuur kaststel 19e eeuw (Chinees of Japans). Blauw decor met landschappen (beschadigd) 9xø4cm. en 10,8xø4,8cm. Cond.: R

4 Chinese kopjes
Resultaat: 45 EUR

Kaststel Villeroy & Boch
Resultaat: 45 EUR

3-Delig kaststel Villeroy & Boch ca. 1900 met blauw decor 22xø14cm. en 19xø12cm. Cond.: G

3 Chinese kopjes
Resultaat: 45 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese blauwe kopjes met geschulpte rand en gedecoreerd met landschapsdecor. 1 Kopje met haarscheur 6xø8cm. Cond.: G

Meissen bord, "Feldblume"
Resultaat: 40 EUR

Gouda plateel vaas
Resultaat: 40 EUR

Platelen vaas met 2 oren 20-er jaren, gemerkt 922 Moori Gouda Holland 21x23x18cm. Cond.: U

Gouds platelen kan
Resultaat: 40 EUR

Gouds platelen kan met oor, decor Ijssel, plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda 1e helft 20e eeuw 17x13x11cm. Cond.: G

2 Kastkommen, Regout
Resultaat: 40 EUR

2 Aardewerk kastkommen van Petrus Regout Maastricht Abbey. 1e helft 20e eeuw, gedecoreerd met huizendecor 10,5xø18,5cm. Cond.: G

2 Vazen
Resultaat: 40 EUR

2 Porseleinen siervazen met zilverkleurige voet en deksel. Middengedeelte is parlemoerkleurig 21e eeuw. Mist 1 zilverkleurig stukje 41xø15,5cm. Cond.: G

3 Bijbelse tegels
Resultaat: 40 EUR

28 Delen Zwiebelmuster
Resultaat: 40 EUR

Frans parfumflesje
Resultaat: 40 EUR

Antiek Frans porseleinen odeurflacon 19e eeuw. Handbeschilderd met bloemen 7,7xø2,2cm. Cond.: G

Gouda plateel siertegel
Resultaat: 40 EUR

Gouda plateel siertegel Zuid Holland begin 19e eeuw, boerderij met koeien en vrouw in kledendracht "Zeeland" 16,5x24,5cm. Cond.: U

6 Delen ivoor en/of been
Resultaat: 40 EUR

Doos kristalglas
Resultaat: 40 EUR

Doos met 14 stuks kristalglas onderzetters ca. 1900 10x25x13cm. Cond.: G

4 Blauwe tegeltjes
Resultaat: 40 EUR

4 Blauwe tegeltjes 19e eeuws met diverse afbeeldingen 13x13cm. Cond.: R

7 Tegeltableau's
Resultaat: 40 EUR

7 Oude tegeltableau's met jachttaferelen 20e eeuw. 35x24cm. 24,5x24,5cm. Cond.: G

Chinese kom
Resultaat: 40 EUR

Chinese kom (17e-18e eeuw). Binnen- en buitenzijde met blauw decor. Binnenin met keizer en keizerin met swastika. Beschadigd 8xø15cm. Cond.: M

2 Bonbonschaaltjes
Resultaat: 40 EUR

Twee kristallen bonbonschaaltjes in zilverkleurige houder ca. 1900 17x20x14cm. Cond.: G

3 Delen kristal
Resultaat: 40 EUR

Drie delen biedermeier kristal 19e eeuw Holland. Enkele chips ø22cm. ø20cm. en ø19cm. Cond.: R

Chinees vaasje
Resultaat: 40 EUR

Chinees vaasje 18e eeuw beschilderd met figuren (chip af) 10,5x7cm. Cond.: R

Hangkastje met inhoud
Resultaat: 40 EUR

3 Opaline vazen
Resultaat: 40 EUR

Makkums bord
Resultaat: 35 EUR

Makkums bord 19e-20e eeuw met gelobte rand (beschadigingen) en bonte beschildering 4xø28cm. Cond.: R

Platelen prijzenbordje
Resultaat: 35 EUR

Gouda plateel koeienbordje 20e eeuw ø23cm. Cond.: G

2 Delftse dekselpotten
Resultaat: 35 EUR

2 Delftsblauwe dekselpotten midden 20e eeuw. Gedecoreerd met landschapsdecor , molens en boten. Deksle gedecoreerd met hondjes 36x14x14cm. Cond.: G

Keramiek honden
Resultaat: 35 EUR

Engelse keramiek honden 20e eeuw (Staffordshire), handbeschilderd in goede staat 23x19x12cm. Cond.: G

5 Tegeltableau's
Resultaat: 35 EUR

5 Oude tegeltableau's met jachttaferelen 20e eeuw. Gelithografeerd 33x23cm. 43x13cm. Cond.: G

6 Delen kristal
Resultaat: 35 EUR

Herend gebaksstel
Resultaat: 35 EUR

Hummel figuur
Resultaat: 35 EUR

Hummel figuur
Resultaat: 35 EUR

2 Imari rijstkommetjes
Resultaat: 35 EUR

Kaststel Delfts bont
Resultaat: 32 EUR

3-Delig Delfts bont kaststel 70-er jaren, compleet gedecoreerd met bloemen bestaand uit 2 vazen en 1 dekslepot (35x17cm.) Cond.: G

Lladro figuur
Resultaat: 31 EUR

Bisquit porseleinen Lladro figuur van een zittend meisje. Spanje 20e eeuw 19x16x6cm. Cond.: G

22-Delig servies
Resultaat: 30 EUR

Blauwe fruitschaal
Resultaat: 30 EUR

Grote blauw aardewerken fruitschaal op voet eind 20e eeuw met geschulpte rand. Geheel handbeschilderd met bloemen 18xø40cm. Cond.: G

Nachtmann kristalvaas
Resultaat: 30 EUR

Kristallen bloemenvaas van maker Nachtmann. Front geslepen met bloemdecor 20e eeuws 16,5xø11,5cm. Cond.: G

Opaline kaststel
Resultaat: 30 EUR

3-Delig kaststel.van opaline glas. Handbeschilderd met bloemen. 1 Vaas beschadigd, 35cm. en 2x23cm.

Kristallen bestekleggers
Resultaat: 30 EUR

2 Tegels
Resultaat: 30 EUR

2 Antieke blauwe tegels. 1x Tegel ca. 1700 met doedelzakspeler 13x13cm. (2 chips linksonder). 1x Tegel met vaandeldrager en zwaard 13x13cm. Cond.: G

2 Putti, RB porselein
Resultaat: 30 EUR

Twee porseleinen putti (Amor) 20e eeuw, gemerkt R.B. 21x10x11cm. Cond.: U

Chinees bord 18e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Groot blauw Chinees bord 18e eeuw met landschapsdecor ø28cm. Cond.: G 1 haarscheurtje

Grote bloempot
Resultaat: 30 EUR

Serviesje, 20-er jaren
Resultaat: 30 EUR

25-Delig porseleinen serviesje (mocca) gemerkt R.S.A.G. (eierschaal porselein), minimale beschadiging Cond.: G

3x Copenhagen, 2 vaasjes en meisje
Resultaat: 30 EUR

20-Delig servies
Resultaat: 30 EUR

20-Delig servies gemerkt Jäger Duitsland met een paar beschadigingen Cond.: G

6 Tegeltableau's
Resultaat: 30 EUR

6 Oude tegeltableau's met jachttaferelen 20e eeuw. Gelithografeerd 23,5x23,5cm. Cond.: G

Chine de commande, vaasje
Resultaat: 30 EUR

Chine de Commande vaasje 18e eeuw. Voorstelling van Europeanen met schepen. Slecht gerestaureerd Cond.: S

27 Kristallen glazen
Resultaat: 30 EUR

27 Kristallen glazen 20e eeuw, Hollands. Cond.: U

11 Delen Chin. porselein
Resultaat: 30 EUR

Elf delen Chinees porselein. 1 Vaasje, 1 kom en 9 kopjes 19e eeuw. Beschadigingen.

2 Chinese borden
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke Chinese 19e eeuwse porseleinen borden blauw decor. licht beschadigd ø21cm.

19 Delen Societe Ceramique
Resultaat: 30 EUR

19 Delen Societe Ceramique Maastricht, design boerenhoeve (kleine beschadiging) Cond.: G

3 Chinese borden
Resultaat: 30 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese schotels. 2 Grote ovale vleesschotels met bloem- en landschapsdecor en 1 bord met bloemdecor. Alle schotels zijn gelijmd Cond.: M

Diverse kop & schotels
Resultaat: 30 EUR

Diverse kopjes en schoteltjes Duitsland. Rosenthal, Selb en Arzberg Cond.: G

6 Tegels ca. 1880
Resultaat: 30 EUR

6 Oud Hollandse tegels met eiken lijst begin 20e eeuw 17x17x1cm. Cond.: G

2 Chinese bordjes
Resultaat: 30 EUR

3 Porseleinen kannetjes
Resultaat: 30 EUR

Grote opaline vaas
Resultaat: 30 EUR

Hummel figuur
Resultaat: 30 EUR

3 Delen keramiek
Resultaat: 27 EUR

Drie delen Delfts miniatuur keramiek Porseleyne Fles ca. 1910. 1x Jardiniere 4x13,5cm Cond.: R. 1x Tuitvaasje 8xø5cm. Cond.: G. 1x Vaasje met chip 9ø5cm. Cond.: R

2x Copenhagen, ijsvogel en hert
Resultaat: 25 EUR

2x Royal Copenhagen porselein, ijsvogel 11cm. Hert 16x14x8cm. Cond.: U

Rosenthal likeurset
Resultaat: 25 EUR

Rosenthal 9-delig likeurset van StudioLine keramiek Duitsland 20e eeuw. 30xø32cm. Cond.: U

2 Delen been
Resultaat: 25 EUR

Twee delen been. 1x Beenderen beeldje compleet uitgesneden met een boedha 22cm. (kuif beschadigd). 1x Beenderen dekseldoosje staand op drie pootjes, deksel met scheurtje 6xø9,5cm. Beide 20e eeuw.

2x Copenhagen, vissen
Resultaat: 25 EUR

2x Royal Copenhagen porselein, vissen 20cm en 10cm. Cond.: U

11-Delig servies
Resultaat: 25 EUR

11-Delig servies voor kinderen 30-er jaren Hollands Cond.: G

Japans theeserviesje
Resultaat: 25 EUR

15-Delig Japans porseleinen theeservies 30-er jaren, eierschaal porselein. 2 Kopjes beschadigd. Handbeschilderd met gouddecor. Theekan: 15xø16cm. Cond.: G

2x Copenhagen, olifant en vaas
Resultaat: 25 EUR

2x Royal Copenhagen porselein, 1x olifant 12cm. 1x vaas 15cm. Cond.: U

5 Delen aardewerk
Resultaat: 25 EUR

5 Delen aardewerk met verchroomd servies Hollands 50-er jaren. Koffiekan, theekan, melkkan en 2 suikerpotten Cond.: G

Japans bord
Resultaat: 25 EUR

8-Hoekig Japans bord ca, 1920 met landschapsdecor (huizen en figuren) 28x28cm. Cond.: G

Kraagvaas
Resultaat: 25 EUR

6-Hoekige porseleinen kraagvaas in de Makkumse stijl. Beschilderd met kleurrijke bloemen midden 20e eeuw 26x12x12cm. Cond.: G

4 Capucijner schoteltjes
Resultaat: 25 EUR

4 Vroeg 19e eeuwse capucijner schoteltjes met bloemmotief. Schoteltjes hebben randschade ø12cm.

Chinees bonbonschaaltje
Resultaat: 25 EUR

Chinees 18e eeuws mandarijn bonbonschaaltje met zilveren miniatuur dolfijntjes als handvat 835/000. Schaaltje met chip 6xø11cm.

2 Chinese kop & schotels
Resultaat: 25 EUR

Twee Chinese kop en schotels vroeg 18e eeuw met landschapsdecor en figuren. Randschade ø11cm. Cond.: R

6 Chinese kopjes
Resultaat: 25 EUR

Zes diverse 18e-19e eeuwse Chinese kopjes Cond.: R

Doos kop en schotels
Resultaat: 25 EUR

Rosenthal bord
Resultaat: 25 EUR

Rosenthal sierbord design Björn Wiinblad, 20e eeuw 3,5xø32,5cm. Cond.: U

4 Japanse borden
Resultaat: 25 EUR

2 Chinese vazen
Resultaat: 25 EUR

2 Chinese vazen 20e eeuw. Handbeschilderd. 1x gelijmd, 1x goed. Cond.: R

2 Borden
Resultaat: 25 EUR

Twee keramiek borden. 1x Porseleyne Fles Delft 1898-1938 "Je Maintendrai" ø 25cm. 1x Makkum toeristenweg Holten-Nijverdal 27 Juni 1963 ø28cm. Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 25 EUR

Doos met divers aardewerk en porselein Cond.: R

Keramiek plaquette
Resultaat: 25 EUR

Vaas
Resultaat: 25 EUR

Tafelset
Resultaat: 25 EUR

3 Bloemvazen
Resultaat: 25 EUR

Aardewerken bord
Resultaat: 22 EUR

Jugendstil blaker
Resultaat: 20 EUR

Antieke porseleinen jugendstil blaker gemerkt C.T.