2 Oude Makkumse tegels met bijbelse voorstellingen ca. 1800 13x13cm. Cond.: G
2 Antieke tegels. 1x eind 17e eeuw met kinderspelen 13x13cm. 1x Tegel met vrouwfiguur en mand 13x13cm. Cond.: G
5 Diverse tegels met landschapsdecor 19e eeuw. 13x13cm. Cond.: R-G.
Goebel porseleinen kerstgroep W. Germany. In goede staat 16xø12cm. Cond.: U
6 Chinese kastkommen. 1x Chinese kastkom ca. 1900 gedecoreerd met landschapsdecor. Met haarscheur 6x14,5cm. 5x Chinese kastkommen begin 20e eeuw met figurendecor 6xø11cm. Cond.: G
Tableau van zes 19e eeuwse Makkumse tegels met muzikanten (in gips gelegd) 43x29cm. Cond.: U
6 Makkumse tegels met muzikanten ca. 1900 (in gips gelegd) 33x12cm. en 23x12cm. Cond.: U
Porseleinen miniatuur kaststel 19e eeuw (Chinees of Japans). Blauw decor met landschappen (beschadigd) 9xø4cm. en 10,8xø4,8cm. Cond.: R
3-Delig kaststel Villeroy & Boch ca. 1900 met blauw decor 22xø14cm. en 19xø12cm. Cond.: G
Drie 18e eeuwse Chinese blauwe kopjes met geschulpte rand en gedecoreerd met landschapsdecor. 1 Kopje met haarscheur 6xø8cm. Cond.: G
Platelen vaas met 2 oren 20-er jaren, gemerkt 922 Moori Gouda Holland 21x23x18cm. Cond.: U
Gouds platelen kan met oor, decor Ijssel, plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda 1e helft 20e eeuw 17x13x11cm. Cond.: G
2 Aardewerk kastkommen van Petrus Regout Maastricht Abbey. 1e helft 20e eeuw, gedecoreerd met huizendecor 10,5xø18,5cm. Cond.: G
2 Porseleinen siervazen met zilverkleurige voet en deksel. Middengedeelte is parlemoerkleurig 21e eeuw. Mist 1 zilverkleurig stukje 41xø15,5cm. Cond.: G
Antiek Frans porseleinen odeurflacon 19e eeuw. Handbeschilderd met bloemen 7,7xø2,2cm. Cond.: G
Gouda plateel siertegel Zuid Holland begin 19e eeuw, boerderij met koeien en vrouw in kledendracht "Zeeland" 16,5x24,5cm. Cond.: U
Doos met 14 stuks kristalglas onderzetters ca. 1900 10x25x13cm. Cond.: G
4 Blauwe tegeltjes 19e eeuws met diverse afbeeldingen 13x13cm. Cond.: R
7 Oude tegeltableau's met jachttaferelen 20e eeuw. 35x24cm. 24,5x24,5cm. Cond.: G
Chinese kom (17e-18e eeuw). Binnen- en buitenzijde met blauw decor. Binnenin met keizer en keizerin met swastika. Beschadigd 8xø15cm. Cond.: M
Twee kristallen bonbonschaaltjes in zilverkleurige houder ca. 1900 17x20x14cm. Cond.: G
Drie delen biedermeier kristal 19e eeuw Holland. Enkele chips ø22cm. ø20cm. en ø19cm. Cond.: R
Chinees vaasje 18e eeuw beschilderd met figuren (chip af) 10,5x7cm. Cond.: R
Makkums bord 19e-20e eeuw met gelobte rand (beschadigingen) en bonte beschildering 4xø28cm. Cond.: R
2 Delftsblauwe dekselpotten midden 20e eeuw. Gedecoreerd met landschapsdecor , molens en boten. Deksle gedecoreerd met hondjes 36x14x14cm. Cond.: G
Engelse keramiek honden 20e eeuw (Staffordshire), handbeschilderd in goede staat 23x19x12cm. Cond.: G
5 Oude tegeltableau's met jachttaferelen 20e eeuw. Gelithografeerd 33x23cm. 43x13cm. Cond.: G
3-Delig Delfts bont kaststel 70-er jaren, compleet gedecoreerd met bloemen bestaand uit 2 vazen en 1 dekslepot (35x17cm.) Cond.: G
Bisquit porseleinen Lladro figuur van een zittend meisje. Spanje 20e eeuw 19x16x6cm. Cond.: G
Grote blauw aardewerken fruitschaal op voet eind 20e eeuw met geschulpte rand. Geheel handbeschilderd met bloemen 18xø40cm. Cond.: G
Kristallen bloemenvaas van maker Nachtmann. Front geslepen met bloemdecor 20e eeuws 16,5xø11,5cm. Cond.: G
3-Delig kaststel.van opaline glas. Handbeschilderd met bloemen. 1 Vaas beschadigd, 35cm. en 2x23cm.
2 Antieke blauwe tegels. 1x Tegel ca. 1700 met doedelzakspeler 13x13cm. (2 chips linksonder). 1x Tegel met vaandeldrager en zwaard 13x13cm. Cond.: G
Twee porseleinen putti (Amor) 20e eeuw, gemerkt R.B. 21x10x11cm. Cond.: U
Groot blauw Chinees bord 18e eeuw met landschapsdecor ø28cm. Cond.: G 1 haarscheurtje
25-Delig porseleinen serviesje (mocca) gemerkt R.S.A.G. (eierschaal porselein), minimale beschadiging Cond.: G
20-Delig servies gemerkt Jäger Duitsland met een paar beschadigingen Cond.: G
6 Oude tegeltableau's met jachttaferelen 20e eeuw. Gelithografeerd 23,5x23,5cm. Cond.: G
Chine de Commande vaasje 18e eeuw. Voorstelling van Europeanen met schepen. Slecht gerestaureerd Cond.: S
Elf delen Chinees porselein. 1 Vaasje, 1 kom en 9 kopjes 19e eeuw. Beschadigingen.
Twee antieke Chinese 19e eeuwse porseleinen borden blauw decor. licht beschadigd ø21cm.
19 Delen Societe Ceramique Maastricht, design boerenhoeve (kleine beschadiging) Cond.: G
Drie 18e eeuwse Chinese schotels. 2 Grote ovale vleesschotels met bloem- en landschapsdecor en 1 bord met bloemdecor. Alle schotels zijn gelijmd Cond.: M
Diverse kopjes en schoteltjes Duitsland. Rosenthal, Selb en Arzberg Cond.: G
6 Oud Hollandse tegels met eiken lijst begin 20e eeuw 17x17x1cm. Cond.: G
Drie delen Delfts miniatuur keramiek Porseleyne Fles ca. 1910. 1x Jardiniere 4x13,5cm Cond.: R. 1x Tuitvaasje 8xø5cm. Cond.: G. 1x Vaasje met chip 9ø5cm. Cond.: R
2x Royal Copenhagen porselein, ijsvogel 11cm. Hert 16x14x8cm. Cond.: U
Rosenthal 9-delig likeurset van StudioLine keramiek Duitsland 20e eeuw. 30xø32cm. Cond.: U
Twee delen been. 1x Beenderen beeldje compleet uitgesneden met een boedha 22cm. (kuif beschadigd). 1x Beenderen dekseldoosje staand op drie pootjes, deksel met scheurtje 6xø9,5cm. Beide 20e eeuw.
2x Royal Copenhagen porselein, vissen 20cm en 10cm. Cond.: U
15-Delig Japans porseleinen theeservies 30-er jaren, eierschaal porselein. 2 Kopjes beschadigd. Handbeschilderd met gouddecor. Theekan: 15xø16cm. Cond.: G
2x Royal Copenhagen porselein, 1x olifant 12cm. 1x vaas 15cm. Cond.: U
5 Delen aardewerk met verchroomd servies Hollands 50-er jaren. Koffiekan, theekan, melkkan en 2 suikerpotten Cond.: G
8-Hoekig Japans bord ca, 1920 met landschapsdecor (huizen en figuren) 28x28cm. Cond.: G
6-Hoekige porseleinen kraagvaas in de Makkumse stijl. Beschilderd met kleurrijke bloemen midden 20e eeuw 26x12x12cm. Cond.: G
4 Vroeg 19e eeuwse capucijner schoteltjes met bloemmotief. Schoteltjes hebben randschade ø12cm.
Chinees 18e eeuws mandarijn bonbonschaaltje met zilveren miniatuur dolfijntjes als handvat 835/000. Schaaltje met chip 6xø11cm.
Twee Chinese kop en schotels vroeg 18e eeuw met landschapsdecor en figuren. Randschade ø11cm. Cond.: R
Rosenthal sierbord design Björn Wiinblad, 20e eeuw 3,5xø32,5cm. Cond.: U
2 Chinese vazen 20e eeuw. Handbeschilderd. 1x gelijmd, 1x goed. Cond.: R
Twee keramiek borden. 1x Porseleyne Fles Delft 1898-1938 "Je Maintendrai" ø 25cm. 1x Makkum toeristenweg Holten-Nijverdal 27 Juni 1963 ø28cm. Cond.: G