Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Platelen bord, Gouda
Resultaat: 20 EUR

Platelen herinneringsbord 1813-1913. Gemaakt door plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda. Handbeschilderd met Nederlands wapen en de appeltjes van oranje. Bord is geheel gaaf ø25,5cm.

4 Delen ivoor en/of been
Resultaat: 20 EUR

Kavel van 4 antieke delen ivoor en/of been 4cm. tot 9cm. Cond.: G

2 Kristallen karaffen
Resultaat: 20 EUR

Twee moderne kristallen wishky-karaffen 20e eeuw. 23x9x9cm. en 26x9,5x9,5cm. Cond.: G

5 Aardewerken borden
Resultaat: 20 EUR

5 Arrdewerken borden. 1x Blauw Petrus Regout bord Ruth en Boaz Cond.: G. 2x Petrus Regout borden "Timor" Cond.: G. 1x Goud Imari stijl bord met vogels en bloemen Cond.: G. 1x Petrus Regout bord "Sana"...

2 Wandtegels
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Hollandse wandtegels 20e eeuw 13x13cm. Cond.: U

Art Deco koffieservies
Resultaat: 20 EUR

Art Deco koffieservies 9-delig ca. 1930. Petrus Regout Maastricht porselein. Rood decor Cond.: G

Gouds platelen bonbonniere
Resultaat: 20 EUR

Gouds platelen bonbonniere met deksel. Bordeauxrood en groene glazuur. Zuid-Holland Gouda midden 20e eeuw 9xø15,5cm. Cond.: G

Makkums bord
Resultaat: 20 EUR

Makkums wandbordje midden 20e eeuw met geschulpte rand. Middenin een afbeelding van een vogel op bloementak 4xø12cm. Cond.: G

5 Delen porselein, rood
Resultaat: 20 EUR

5 Delen porselein; 3-Delig kaststel (Jugendstil rood) en 2 kannen met hengsel ca. 1910. 18x9x7cm. 14xø8cm. en 9x11x8cm. Cond.: G

2x Herend porselein
Resultaat: 20 EUR

2x Herend porselein Hongarije. 1x Hoorn des overvloeds 15x7x6,5cm. 1x Vaasje met vogels en vlinders 8cm. Cond.: U

Divers porselein + glaswerk
Resultaat: 20 EUR

Doos met divers porselein en glaswer o.a; 5 kopjes en 2 schoteltjes van Petrus Regout. jubileumbeker van het koningshuis 7-jan-1937 van Petrus Regout. Porseleinen servies gemerkt. Eier-presenteer scha...

Lladro, pekinees
Resultaat: 20 EUR

Porseleinen Lladro, pekinees 15,5cm. Cond.: U

2 Imari bordjes
Resultaat: 20 EUR

Twee goud imari borden 19e eeuw, Japans ø22cm. Cond.: G

5 Makkumse bordjes
Resultaat: 20 EUR

5 Makkumse bonte bordjes (keramiek) gemerkt Tiggelaar 20e eeuw. Voorstellingen met vogels, 1 bordje beschadigd 9,5x9,5cm. Cond.: G

2 Porseleinen vaasjes
Resultaat: 20 EUR

2 Porseleinen vaasjes ca. 1900. Onduidelijke stempel (Holland, Maastricht?). 22xø10cm. en 11xø9cm. Cond.: G

7 Blauwe borden
Resultaat: 20 EUR

7 Blauwe aardewerken borden. 2x Huisje bij de brug ø18cm. 1x Zeilboten op het water, 1x Furstenberg bord van landestag Saarlandes 1982, 1x gekleurd bord met watermolen, 1x Villeroy & Boch met bootje o...

4 Delen bisquit
Resultaat: 20 EUR

Vier delen bisquit porselein 20e eeuw. 1x Tafelbel met vogel 11cm. (beschadigd). 2x Plaquette met man en vrouw 15cm. (restauratie). 1x Paard met soldaat 15cm. Cond.: G

3 Keulse potten
Resultaat: 20 EUR

Drie Keulse potten 20e eeuw, grijs met blauw decor 16xø21cm. Cond.: G

Chinese kom
Resultaat: 20 EUR

Chinees porseleinen kom 19e eeuw, blauw decor. Chip en haarscheur 9x19,5cm. Cond.: M

4 Karaffen
Resultaat: 20 EUR

4 Diverse karaffen, glas en kristal 20e eeuw. Cond.: G

2 Beeldjes Hollohaza
Resultaat: 20 EUR

2 Porseleinen beeldjes van Hollohaza. 1x Dame met een kussen in de hand ()28x9x8cm.) en 1x dame (24x8x8cm.). Eind 20e eeuw, cond.: G

21-Delig servies
Resultaat: 20 EUR

21-Delig Japans handbeschilderd servies (paar kleine verfbeschadigingen), begin 1900, kopjes, schoteltjes, melkkannetje en suikerpot

Glazen schaal + 5 schaaltjes
Resultaat: 18 EUR

6 Glazen schaaltjes. 1 Grote schaal (ø21cm.) en 5 kleine schaaltjes (ø12,5cm.). Alle schaaltjes hebben een gekartelde rand en zijn compleet geëtst met bloemdecor. Allen gedecoreerd met gekleurd glas. ...

Royal Albert roomstel
Resultaat: 15 EUR

Royal Albert roomstelletje 3 delig, Anniversary rose, Cond:U,

Serviesje
Resultaat: 15 EUR

24-Delig Japans serviesje ca. 1930 bestaand uit; 9 kop&schotels, melkkannetje, suikerpot, schenkkan en 3 onderschoteltjes. Geel met parelmoer kleurig. Cond.: G

Platelen kaststel
Resultaat: 15 EUR

3-Delig platelen kaststel gemerkt Modica Gouda Plateel 362. Gedecoreerd met bloemmotief 70/80-er jaren 25cm. Cond.: U

Porseleinen groep
Resultaat: 15 EUR

Porseleinen beeldengroep van een moeder met kind zittend bij de wieg met een kleine baby. Handbeschilderd midden 20e eeuw. 27x17x13cm. Cond.: R

Imari pijpvaasje
Resultaat: 15 EUR

Imari pijpvaasje met bloemendecor 19e eeuw 10x4,5cm. Cond.: G

Divers glaswerk
Resultaat: 15 EUR

7x Divers glaswek 20e eeuw o.a; 3 vaasjes, 2 bakjes en 2 kaarsenstandaards. Cond.: U

2 Kristallen danseressen
Resultaat: 15 EUR

2 Kristallen moderne danseressen "Cristallo Al Piombo" R.C.R. 28x13x8,5cm. Cond.: U

Terrine, Petrus Regout
Resultaat: 15 EUR

Grote Petrus Regout terrine van keramiek ca. 1900. Deksel gelijmd Cond.: R

Doos aardewerk
Resultaat: 15 EUR

Doos aardewerk, societe keramiek, Wedgwood Barlaston, Delft blauw, Mosa Maastricht, English Blue Cond.: G

Keramiek kandelaar
Resultaat: 15 EUR

Keramiek kandelaar van "De Porceleijne Fles" t.g.v. 100 jarig bestaan Fa. Stork te Hengelo. 18cmxø9,5cm.

2 Beeldjes
Resultaat: 15 EUR

Twee Indonesische tropisch houten beeldjes 20e eeuw 13x14x7cm. en 15x8x4cm. Cond.: G

Porseleinen cachepot
Resultaat: 15 EUR

Porseleinen cachepot met blauw decor eind 20e eeuw 20xø28cm. Cond.: G

3 Kop & Schotels
Resultaat: 15 EUR

Drie Chinese kop en schotels 19e eeuw, blauw decor. Randschilfers Cond.: R

6 Keramiek bordjes
Resultaat: 15 EUR

6 Italiaanse majolica bordjes Alcora met diverse voorstellingen ø20cm.

Twee kruiken
Resultaat: 15 EUR

Twee kruiken Spanje 20e eeuw. 25x23x19cm en 28xø17cm.

2 Imari borden
Resultaat: 15 EUR

2 Japanse imari borden met geschulpte rand, met in het midden bloemen-op-vaas decor. 1e helft 20e eeuw ø22cm. Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 15 EUR

Doos divers aardewerk en glas begin 20e eeuw. Cond.: S

2 Keulse potten
Resultaat: 15 EUR

Twee Duitse Keulse potten met blauw decor 20e eeuw. 23xø16,5cm. en 36xø24cm. Cond.: U

4 Borden V&B
Resultaat: 15 EUR

4 Borden en een dekseldoosje van Heinrich Villeroy & Boch. 3x Groot jaargetij bord van lente, herfst en zomer ø25cm. 1x bordje getiteld "the black medick fairy" ø20cm. Alle borden zijn eind 20e eeuw. ...

5 Delen Petrus Regout
Resultaat: 15 EUR

2x Borden met afbeelding van koeien in het bos ø23,5cm. 1x Blauw bord met bloemdecor. 1x kop en schotel met Pompeia decor (haarscheurtje). Allen begin 20e eeuw.

Royal Albert koffiepot
Resultaat: 13,5 EUR

Porseleinen koffiekan met rechaud van Royal Albert England. Val d'or. Het randje van de pot en bakje zijn met een goudkleur beschilderd. 20e eeuw, cond.: U 31x20x16cm.

10 Delen Gouda plateel
Resultaat: 10 EUR

10 Delen Gouda plateel gemerkt Flora, zwart met goud 60-er jaren Hollands Cond.: G

17-Delig ontbijtservies
Resultaat: 10 EUR

17-Delig porseleinen ontbijtservies gemerkt Mosa Maastricht met rose bloemendecor. Holland Cond.: G

4 Delen glaswerk
Resultaat: 10 EUR

4 Delen glaswerk o.a; 2 kleine karaffen (13x7,5x7,5cm.), bonbonniere (7x13x9cm.) en een bakje met deksel (6x7x7cm.) (kapot) 20e eeuw Cond.: G

2 Miniatuurvaasjes
Resultaat: 10 EUR

Twee Chinese miniatuurvaasjes 19e-20e eeuw met blauw decor. Slecht gerestaureerd 15xø6,5cm. Cond.: M

2 Kastkommen
Resultaat: 10 EUR

Twee antieke kastkommen Petrus Regout Maastricht ca. 1880 10,5xø16cm. Cond.: G

2 Delen Makkum
Resultaat: 10 EUR

Twee delen Makkums aardewerk sierbordjes. 1x Gelijmd ø18cm. en ø11,5cm. Cond.: R

4 Familie Rose bordjes
Resultaat: 10 EUR

4 Bordjes van porselein. 3x met afbeelding van figuren. 1x met bloemdecor 70-80 er jaren ø18cm. Cond.: G.

Doos divers aardewerk
Resultaat: 10 EUR

Doos divers aardewerk o.a; Mosa Maastricht Cond.: G

2 Schaaltjes
Resultaat: 10 EUR

2 Chinese schaaltjes, 6xø16cm en 4,5xø12cm.

4 Bekers
Resultaat: 10 EUR

4 Bekers van koninklijke jubilea o.a; Huwelijk Juliana-Bernhard, geboorte Prins Willem Alexander en Beatrix-Claus ca. 9cm.

3 Delen imari
Resultaat: 10 EUR

3 Delen imari o.a; een Imari bloempot compleet gedecoreerd met bloemen van het mer SAJI Japan 16xø17cm. Cond.: G. 1x Imari pijpvaasje 14xø6,5cm. 1x Imari fruitschaal 7,5xø25,5cm. Allen 2e helft 20e ee...

3 Delen blauw
Resultaat: 10 EUR

3 Delen divers blauw o.a; 1x Delfts blauwe schotel van de KLM Royal Dutch Airlines 1919 - 7 Oct. - 1949. Handbeschilderd ø29,5cm. Cond.: G 1x Blauwe dekselschaal met oortjes 20e eeuw 14xø21,5cm. Cond....

Serveerschaal Mason's
Resultaat: 10 EUR

Aardewerken serveerschaal Mason's England 1e helft 20e eeuw. Bloemmotief in het midden 27,5x23,5cm. Cond.: G

Diverse tegels ca. 1910
Resultaat: 10 EUR

9 tegels 19e eeuw met blauw decor 13x13x0,8cm. Cond.: G

Schaal
Resultaat: 10 EUR

Grote porseleinen schaal begin 20e eeuw van het merk Gloria Rembrandt Karlsbad. Romantische voorstelling met 3 figuren afgewerkt met goud 4xø32cm. Cond.: U

3 Aardewerken kruiken
Resultaat: 10 EUR

3 Bruin geglazuurde aardewerken kruikjes waarschijnlijk Aziatisch. De kleine kruik is gedecoreerd met een draak. 20e eeuw. Cond.: G

2 Wandschotels
Resultaat: 5 EUR

Twee antieke porseleinen wandschotels ca. 1900 "Royal Bonn West Germany", blauw decor ø25,5cm. en ø32cm. Cond.: G

5 Delen divers
Resultaat: 2 EUR

1x Japans Satsuma bordje met figurendecor ø21cm. 1x glazen bloemenvaasje, 1x porseleinen vaas gedecoreerd met bloemen. 2x porseleinen schoentjes Cond.: G