Platelen herinneringsbord 1813-1913. Gemaakt door plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda. Handbeschilderd met Nederlands wapen en de appeltjes van oranje. Bord is geheel gaaf ø25,5cm.
Kavel van 4 antieke delen ivoor en/of been 4cm. tot 9cm. Cond.: G
Twee moderne kristallen wishky-karaffen 20e eeuw. 23x9x9cm. en 26x9,5x9,5cm. Cond.: G
5 Arrdewerken borden. 1x Blauw Petrus Regout bord Ruth en Boaz Cond.: G. 2x Petrus Regout borden "Timor" Cond.: G. 1x Goud Imari stijl bord met vogels en bloemen Cond.: G. 1x Petrus Regout bord "Sana"...
Art Deco koffieservies 9-delig ca. 1930. Petrus Regout Maastricht porselein. Rood decor Cond.: G
Gouds platelen bonbonniere met deksel. Bordeauxrood en groene glazuur. Zuid-Holland Gouda midden 20e eeuw 9xø15,5cm. Cond.: G
Makkums wandbordje midden 20e eeuw met geschulpte rand. Middenin een afbeelding van een vogel op bloementak 4xø12cm. Cond.: G
5 Delen porselein; 3-Delig kaststel (Jugendstil rood) en 2 kannen met hengsel ca. 1910. 18x9x7cm. 14xø8cm. en 9x11x8cm. Cond.: G
2x Herend porselein Hongarije. 1x Hoorn des overvloeds 15x7x6,5cm. 1x Vaasje met vogels en vlinders 8cm. Cond.: U
Doos met divers porselein en glaswer o.a; 5 kopjes en 2 schoteltjes van Petrus Regout. jubileumbeker van het koningshuis 7-jan-1937 van Petrus Regout. Porseleinen servies gemerkt. Eier-presenteer scha...
5 Makkumse bonte bordjes (keramiek) gemerkt Tiggelaar 20e eeuw. Voorstellingen met vogels, 1 bordje beschadigd 9,5x9,5cm. Cond.: G
2 Porseleinen vaasjes ca. 1900. Onduidelijke stempel (Holland, Maastricht?). 22xø10cm. en 11xø9cm. Cond.: G
7 Blauwe aardewerken borden. 2x Huisje bij de brug ø18cm. 1x Zeilboten op het water, 1x Furstenberg bord van landestag Saarlandes 1982, 1x gekleurd bord met watermolen, 1x Villeroy & Boch met bootje o...
Vier delen bisquit porselein 20e eeuw. 1x Tafelbel met vogel 11cm. (beschadigd). 2x Plaquette met man en vrouw 15cm. (restauratie). 1x Paard met soldaat 15cm. Cond.: G
Drie Keulse potten 20e eeuw, grijs met blauw decor 16xø21cm. Cond.: G
Chinees porseleinen kom 19e eeuw, blauw decor. Chip en haarscheur 9x19,5cm. Cond.: M
2 Porseleinen beeldjes van Hollohaza. 1x Dame met een kussen in de hand ()28x9x8cm.) en 1x dame (24x8x8cm.). Eind 20e eeuw, cond.: G
21-Delig Japans handbeschilderd servies (paar kleine verfbeschadigingen), begin 1900, kopjes, schoteltjes, melkkannetje en suikerpot
6 Glazen schaaltjes. 1 Grote schaal (ø21cm.) en 5 kleine schaaltjes (ø12,5cm.). Alle schaaltjes hebben een gekartelde rand en zijn compleet geëtst met bloemdecor. Allen gedecoreerd met gekleurd glas. ...
Royal Albert roomstelletje 3 delig, Anniversary rose, Cond:U,
24-Delig Japans serviesje ca. 1930 bestaand uit; 9 kop&schotels, melkkannetje, suikerpot, schenkkan en 3 onderschoteltjes. Geel met parelmoer kleurig. Cond.: G
3-Delig platelen kaststel gemerkt Modica Gouda Plateel 362. Gedecoreerd met bloemmotief 70/80-er jaren 25cm. Cond.: U
Porseleinen beeldengroep van een moeder met kind zittend bij de wieg met een kleine baby. Handbeschilderd midden 20e eeuw. 27x17x13cm. Cond.: R
7x Divers glaswek 20e eeuw o.a; 3 vaasjes, 2 bakjes en 2 kaarsenstandaards. Cond.: U
2 Kristallen moderne danseressen "Cristallo Al Piombo" R.C.R. 28x13x8,5cm. Cond.: U
Grote Petrus Regout terrine van keramiek ca. 1900. Deksel gelijmd Cond.: R
Doos aardewerk, societe keramiek, Wedgwood Barlaston, Delft blauw, Mosa Maastricht, English Blue Cond.: G
Keramiek kandelaar van "De Porceleijne Fles" t.g.v. 100 jarig bestaan Fa. Stork te Hengelo. 18cmxø9,5cm.
Twee Indonesische tropisch houten beeldjes 20e eeuw 13x14x7cm. en 15x8x4cm. Cond.: G
Porseleinen cachepot met blauw decor eind 20e eeuw 20xø28cm. Cond.: G
Drie Chinese kop en schotels 19e eeuw, blauw decor. Randschilfers Cond.: R
6 Italiaanse majolica bordjes Alcora met diverse voorstellingen ø20cm.
2 Japanse imari borden met geschulpte rand, met in het midden bloemen-op-vaas decor. 1e helft 20e eeuw ø22cm. Cond.: G
Twee Duitse Keulse potten met blauw decor 20e eeuw. 23xø16,5cm. en 36xø24cm. Cond.: U
4 Borden en een dekseldoosje van Heinrich Villeroy & Boch. 3x Groot jaargetij bord van lente, herfst en zomer ø25cm. 1x bordje getiteld "the black medick fairy" ø20cm. Alle borden zijn eind 20e eeuw. ...
2x Borden met afbeelding van koeien in het bos ø23,5cm. 1x Blauw bord met bloemdecor. 1x kop en schotel met Pompeia decor (haarscheurtje). Allen begin 20e eeuw.
Porseleinen koffiekan met rechaud van Royal Albert England. Val d'or. Het randje van de pot en bakje zijn met een goudkleur beschilderd. 20e eeuw, cond.: U 31x20x16cm.
10 Delen Gouda plateel gemerkt Flora, zwart met goud 60-er jaren Hollands Cond.: G
17-Delig porseleinen ontbijtservies gemerkt Mosa Maastricht met rose bloemendecor. Holland Cond.: G
4 Delen glaswerk o.a; 2 kleine karaffen (13x7,5x7,5cm.), bonbonniere (7x13x9cm.) en een bakje met deksel (6x7x7cm.) (kapot) 20e eeuw Cond.: G
Twee Chinese miniatuurvaasjes 19e-20e eeuw met blauw decor. Slecht gerestaureerd 15xø6,5cm. Cond.: M
Twee antieke kastkommen Petrus Regout Maastricht ca. 1880 10,5xø16cm. Cond.: G
Twee delen Makkums aardewerk sierbordjes. 1x Gelijmd ø18cm. en ø11,5cm. Cond.: R
4 Bordjes van porselein. 3x met afbeelding van figuren. 1x met bloemdecor 70-80 er jaren ø18cm. Cond.: G.
4 Bekers van koninklijke jubilea o.a; Huwelijk Juliana-Bernhard, geboorte Prins Willem Alexander en Beatrix-Claus ca. 9cm.
3 Delen imari o.a; een Imari bloempot compleet gedecoreerd met bloemen van het mer SAJI Japan 16xø17cm. Cond.: G. 1x Imari pijpvaasje 14xø6,5cm. 1x Imari fruitschaal 7,5xø25,5cm. Allen 2e helft 20e ee...
3 Delen divers blauw o.a; 1x Delfts blauwe schotel van de KLM Royal Dutch Airlines 1919 - 7 Oct. - 1949. Handbeschilderd ø29,5cm. Cond.: G 1x Blauwe dekselschaal met oortjes 20e eeuw 14xø21,5cm. Cond....
Aardewerken serveerschaal Mason's England 1e helft 20e eeuw. Bloemmotief in het midden 27,5x23,5cm. Cond.: G
Grote porseleinen schaal begin 20e eeuw van het merk Gloria Rembrandt Karlsbad. Romantische voorstelling met 3 figuren afgewerkt met goud 4xø32cm. Cond.: U
3 Bruin geglazuurde aardewerken kruikjes waarschijnlijk Aziatisch. De kleine kruik is gedecoreerd met een draak. 20e eeuw. Cond.: G
Twee antieke porseleinen wandschotels ca. 1900 "Royal Bonn West Germany", blauw decor ø25,5cm. en ø32cm. Cond.: G
1x Japans Satsuma bordje met figurendecor ø21cm. 1x glazen bloemenvaasje, 1x porseleinen vaas gedecoreerd met bloemen. 2x porseleinen schoentjes Cond.: G