2 Imari vazen Japans 19e eeuw. Beschilderd met diverse voorstellingen o.a; bloemen, vogels en huisjes. 1 Vaas is in goede conditie, 1 vaas is gelijmd 32xø17cm.
Grote dubbele orenvaas op voet, Eichwald, gemaakt door Bernhard Bloch ca. 1900. Handbeschilderde achterkant met bloemen en voorkant met gezelschap in park. 93x43cm.
Porseleinen potpourri dekselpot, ongemerkt (waarschijnlijk Thuringen) ca. 1880. gedecoreerd met bloemen. Deksel met putti en guirlandes in de hand. Lichte schilfertjes bij de bloemen en takje weg 32x1...
37 Delen divers ruitgeslepen kristalwerk met goudkleurige randen 20e eeuw. Bestaande uit 2 karaffen, waterkan, koekjestrommel, 4 schalen, bonbonschaaltje, dekseldoos en 27 diverse glazen Cond.: G
Grote porseleinen Rosenthal beeldengroep van C. Volkhart (1886 - 1935) ca. 1920. Voorstellend 3 dansende dames getiteld "Tanzlust". Gerestaureerd 24x33x22cm.
Zes porseleinen borden ca. 1900 gesigneerd J.B. Cappelemans Bruzelles. Handbeschilderd met bloemen en bladgoud. Mooie kwaliteit 3xø23cm. Cond.: U
Groot capodimonte gemerkt keramisch beeld van een jager 20e eeuw. Bakscheur in de voet en een vinger is gelijmd 67x38x34cm. Cond.: G
Twee grote capodimonte gestempelde beelden van keramiek 20e eeuw. Voorstellend een jongen met geweer op de rug en meisje met bloem. Minime beschadigingen 69x31x30cm. en 67x32x30cm. Cond.: G
2x Royal Copenhagen porselein, ijsvogel 11cm. staand meisje 19,5cm. Cond.: U
Rosenthal porseleinen vaas (21xø14,5cm) met sierschotel (3xø33,5cm.). Beide met bloembeschildering "Selb-Germnay" 20e eeuw. Cond.: G
16 Chinese kop en schotels van blauw-wit porselein 19e eeuw. Minime beschadiging en chips aan enkele kopjes en bordjes. ø13cm. en ø8cm. Cond.: G
Art Deco vaas 30-er jaren met decor van blauw-groen-goud. 30xø19cm. (Genummerd en E.G.) Cond.: U
Groot 90-delig blauw servies van Weimar Porzellan, decor Katharina 20003/38 Echt Weimar Kobalt 20e eeuw. Cond.: U
Meissen pronkschaal 2e helft 20e eeuw. In het midden met bloemotief. Rondom bladeren met reliefwerking. Goudbeschilderd ø25cm. Cond.: G
Meissen bord 2e helft 20e eeuw met bloemmotief. 1e Wahl ø18cm. Cond.: U
2x Royal Copenhagen porselein, ijsvogel 11cm. Hert 16x14x8cm. Cond.: U
Twee porseleinen vazen 19e eeuw (Frankrijk of Italië). gemerkt met twee zwarte zwaardjes (geen Meissen). Bladgoud in zeer goede staat. Prachtige voorstellingen uit de Romeinse oudheid met figuren 40xø...
2 Franse handbeschilderde vazen 19e eeuw. 1x Edelman 1x Edelvrouw. Achterkant gedecoreerd met bloemen op tak. 1 Chip aan de voet 33,5x20x14cm. Cond.: U
15-Delig porseleinen Droste Cacao servies 30-er jaren met tablet. 39x28cm. Cond.: G
5 Imari porseleinen borden met goud decor. China 19e eeuw 4,5xø24cm. 1 Bord heeft een chip. Cond.: U
Japanse goud imari kraagvaas,geheel handbeschilderd met o.a. paradijsvogels en bloemen. Cond:U, 31xø15cm.
Imari dekselvaas, Japans midden 19e eeuw. Zeer fijne beschilderingen van bloemen en landschapsdecor. Minimale randschade aan het deksel H.: 37cm.
Vijf imari borden 19e-20e eeuw waarvan 3 beschadigd 4,5xø21cm. Cond.: R
Grote 19e eeuwse imari bolkom met landschapsdecor en bloemenmandje. 1 Haarscheur 13xø25,5cm. Cond.: G
Kapitale goud-imari kraagvaas op houten console ca. eind 19e eeuw. Gedecoreerd met figuren in landschap. Afkomstig uit een prive-verzameling 113xø45cm. Cond.: U
Imari dekselvaasje 19e eeuw. Handbeschilderd met bloemen. Deksel met een zittend hondje. Dekselrand heeft 2 bakscheurtjes 30,5xø14cm. Cond.: G
2 Japans Imari kraagvazen 19e eeuw. Handbeschilderd met bloemen 37xø17cm. Cond.: U
Twee 18e eeuwse imari kraagvazen gedecoreerd met bloemen. 1 Vaas met haarscheur en chipje aan de rand 22,5xø13,5cm. 1 Vaas met haarscheur en slechte restauratie 22,5xø12cm.
Twee plate 19e eeuwse imari kastkommen/schalen. Handbeschilderd met landschapsdecor 6,5xø19cm. Cond.: G
Romeins vaasje, bodemvondst. Mooi geïrriseerd en gaaf 14xø8cm. Cond.: G
Royal Albert roomstelletje 3 delig, Anniversary rose, Cond:U,
Rosenthal 9-delig likeurset van StudioLine keramiek Duitsland 20e eeuw. 30xø32cm. Cond.: U
22-Delig servies 30-er jaren Petrus Regout Maastricht, blauw/groen pastelkleur Cond.: G
3 Diverse porseleinen bordjes van W.F. George Fine China. 3 Diverse afbeeldingen van Lena Lu eind 20e eeuw ø21cm. Cond.: G
Grote blauw aardewerken fruitschaal op voet eind 20e eeuw met geschulpte rand. Geheel handbeschilderd met bloemen 18xø40cm. Cond.: G
27-Delig Frans koffieservies gemerkt G.D.A. France ca. 1930. Bestaand uit 12 Kop & Schotels, koffiekan, melkkannetje, suikerpotje. Rand met rozen en goudkleurige guirlandes gedecoreerd Cond.: G
24-Delig Japans serviesje ca. 1930 bestaand uit; 9 kop&schotels, melkkannetje, suikerpot, schenkkan en 3 onderschoteltjes. Geel met parelmoer kleurig. Cond.: G
1x Japans Satsuma bordje met figurendecor ø21cm. 1x glazen bloemenvaasje, 1x porseleinen vaas gedecoreerd met bloemen. 2x porseleinen schoentjes Cond.: G
Aardewerken petit four stelletje van Petrus Regout begin 20e eeuw. Cambridge Castello Blue. Landschapsdecor met kasteel 25x14cm. Cond.: G
Klein kinderserviesje gemerkt J.M. Porcelanit (Tsjechië). geheel gemaakt in de vorm van een gezichtje. bestaand uit 6 kop&schotels, suikerkan, melkkan en een theepot midden 20e eeuw. 1 Kopje met chip,...
Antieke lamp met vuurvergulde voet, voet eind 19e eeuw waarschijnlijk Frankrijk. Omgebouwd naar electrisch 75xø54cm. COnd.: G
Rozenburg potje ca. 1890 met decor van molen en guirlandes. Gesigneerd F. van Dunkelman 10xø8,5cm. Cond.: G
3-Delig platelen kaststel gemerkt Modica Gouda Plateel 362. Gedecoreerd met bloemmotief 70/80-er jaren 25cm. Cond.: U
Gouds platelen vaas met oor, "Dolce" Iris Gouda 1e helft 20e eeuw 24xø12cm.
Platelen vaas met 2 oren 20-er jaren, gemerkt 922 Moori Gouda Holland 21x23x18cm. Cond.: U
Plateel vaas ca. 1920, gemerkt 812 Rhodian Gouda Holland. 1 Miniem chipje aan de voet 17xø11cm. Cond.: G
Platelen herinneringsbord 1813-1913. Gemaakt door plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda. Handbeschilderd met Nederlands wapen en de appeltjes van oranje. Bord is geheel gaaf ø25,5cm.
Plateel vaasje gemerkt Regina Gouda Holland 15xø7cm. Cond.: G
Aardewerken rozensteker met 2 oren op console. Engels ca. 1920-1930. geheel gezwart en met bloemen beschilderd 34,5x37,5x19,5cm. Cond.: G
Gouds platelen pijpvaas, gemerkt Assavo 830 Gouda Holland 20-er jaren. Rand met chipjes en restauratie 25,5xø11cm. Cond.: R-G
Gouds platelen kan met oor, decor Ijssel, plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda 1e helft 20e eeuw 17x13x11cm. Cond.: G
Frans bord 18e-19e eeuw gemerkt Verso A/M. Slecht gerestaureerd 4,5xø31cm. Cond.: M
6 Chinees blauwe bordjes 18e eeuw. Cheng Lung, gedecoreerd met bloemmotief. Borden hebben randschade en 3 met haarscheur ø23cm.
Chinese kom, Oceanische bodemvondst, waarschijnlijk V.O.C. 17e eeuw met beschadiging 7xø13cm. Cond.: G
Chinees porseleinen vaas. 19e Eeuws met blauw decor van pauwen 36,5xø15cm. Cond.: G
5 Blauwe Chinese borden 18e eeuw. 3 Borden gedecoreerd met met bloemen op vaas staand op tafel. Borden hebben lichte randschade en haarscheurtjes ø23,5cm. 2 Borden gedecoreerd met bloemenrand met guir...
Grote Chinese schotel 19e-20e eeuw. beschadigd 6xø38cm. Cond.: R
Beigekleurige aardewerk vaas China,20e eeuw,met opgezette figuren, L.best. H.24.5cm.
2 Chinese gemberpotten zonder deksel 20e eeuw. 16xø17cm. en 12,5xø13,5cm. Cond.: G
19e Eeuwse blauw Chinese celadon kraagvaas. Handbeschilderd met landschapsdecor en 2 vogels 42,5xø18cm. Cond.: G
Zeer rgoot antiek Japans goud-imari bord ca. 1880 met bloemdecor en gekartelde rand 5xø47cm. Cond.: G
Twee ivoren beeldjes ca. 1900 voorstellend een man (15cm.) en een vrouw (14cm.) Cond.: G
Antiek ivoren netsuke voorstellend oude man met een zak in de hand. Onderkant gesigneerd door de maker. Zeer fijn gedetailleerd 5cm. Cond.: G
Antiek ivoren netsuke voorstellend een man met een banjo in de arm. Onderkant gesigneerd door de maker. Zeer fijn gedetailleerd 5cm. Cond.: G
12-Delig koffieservies begin 19e eeuw Frankrijk. Ongemerkt. 7 Beschadigingen aan schenkkan, suikerpot, kopje en schotels Cond.: R
Kavel van 4 antieke delen ivoor en/of been 4cm. tot 9cm. Cond.: G
Twee porseleinen flacons Frankrijk ca. 1850 met gouddecor en vogels. Handbeschilderd. 1 heeft kleine chip aan de voet. 18,5x12,5x4cm. Cond.: G
Delfts Blauw schenkkan "De Porseleyne Fles" Holland ca. 1920 20,5xø15cm. Cond.: G
Twee delen been. 1x Beenderen beeldje compleet uitgesneden met een boedha 22cm. (kuif beschadigd). 1x Beenderen dekseldoosje staand op drie pootjes, deksel met scheurtje 6xø9,5cm. Beide 20e eeuw.
Drie delen Frans porselein met goud- en bloemdecor. Schenkkan 13x18x13cm. Cond.: G, Bonboniere 13x18x14cm. Cond.: R (hengsel kapot, maar voorhanden) en een Tablet 3x24x19cm. (haarscheur) Cond.: R
Duits wijnglas 19e eeuw met opschrift "Des lebens sonnenschein ist trinken, lieben, frohlich sein" 25,5xø13cm. Cond.: G
Kristallen karaf 19e eeuw met originele stop. Lichte randschade Cond.: G 26x11x11cm.
Swarovski kristal beeldje Art. 7460 Nr. 108. Twee mussen bij drinkbakje 6,3xø7,7cm. in originele doos. Inclusief 17 gekleurde steentjes (facet geslepen). Cond.: U
Grote antieke kristallen vaas ca. 1900, rijkelijk bewerkt met gouddecor 28,5xø17cm. Cond.: U
Kristallen bloemenvaas van maker Nachtmann. Front geslepen met bloemdecor 20e eeuws 16,5xø11,5cm. Cond.: G
Leerdam persglazen schaal met ambachten "50 jarig bestaan vakbond ABC" ø28cm. Cond.: G
Driehoekige kristallen karaf met originele stop 20e eeuw. 27x13x13cm.
3-Delig kaststel.van opaline glas. Handbeschilderd met bloemen. 1 Vaas beschadigd, 35cm. en 2x23cm.
2 Groene opaline vazen ca. 1910, handbeschilderd met een huisje en daaromheen bloemen. 25,5xø13cm. Cond.: G
Doos met 12 kristallen bestek-afleggesr 30er jaren in goede staat 30x10cm. Cond.: G
Twee moderne kristallen wishky-karaffen 20e eeuw. 23x9x9cm. en 26x9,5x9,5cm. Cond.: G
Aardewerken schenkkan 18e-19e eeuw Duitsland 35x25x22cm. Cond.: G
Aardewerken schaal van Clarice Cliff, ontwerp Biyar Newport pottery England 37x29x6cm. Cond.: U
Majolica jugendstil vaas ca. 1910 met bloemdecoratie. Voet beschadigd 28xø12cm. Cond.: G
Groot aardewerk beeld,putto op paard,wit geglazuurd,l.besch. ovale voet. H.60 cm.
2 Aardewerk kastkommen van Petrus Regout Maastricht Abbey. 1e helft 20e eeuw, gedecoreerd met huizendecor 10,5xø18,5cm. Cond.: G
3 Delen aardewerk. 1x Oud Petrus Regout schaal Maastricht Verso (aangeboden door oliefrabiek Calve delft 20-er jaren) 9xø11cm. 2x Soepkommen met onderschotels gemerkt Schwandorf Handmalerei 20e eeuw. ...
Antiek majolica wandbord St. Clement Frankrijk ca. 1920. "Vogel en bloemen" ø25,5cm. Cond.: G
Wandbord, onderwerp "mislukte revolutie" nov. 1918 Troelstra. In opdracht van Baaren en Campagne Enschede. Door plateelbakkerij Ivora Gouda ø23,5cm. Cond.: G
Mooie aardewerken paraplu vaas, ivoor kleur met rose en blauwe bloemen en zalmkleurige randversiering. H 62 cm ø28 cm
5 Arrdewerken borden. 1x Blauw Petrus Regout bord Ruth en Boaz Cond.: G. 2x Petrus Regout borden "Timor" Cond.: G. 1x Goud Imari stijl bord met vogels en bloemen Cond.: G. 1x Petrus Regout bord "Sana"...
Vier delen aardewerk ca. 1900, vermodelijk Frankrijk (gouddecor met bloemen). 1 Bonbonschaal geschulpt 4x20x29cm. 1 Bonbonschaal op voetjes geschulpt 5x20x28cm. 1 Hoge schaal (beschadigd) 8x16x22cm. 1...
Makkums bord 20e eeuw. Bonte beschildering met paradijsvogel en bloemen. Geschulpte rand 4,5xø25cm. Cond.: U