Antonius van de Valk "Pseudoniem van Tast" (Geb. 24-4-1884 te Delft), aquarel op papier, surrealistisch landschap met gezichten 37x47cm. Cond.: U
Antonius van de Valk "Pseudoniem van Tast" (Geb. 24-4-1884 te Delft), aquarel op papier, surrealistisch landschap met gezichten 37x84cm. Cond.: U
Antonius van de Valk "Pseudoniem van Tast" (Geb. 24-4-1884 te Delft), aquarel op papier, surrealistisch landschap met gezichten 25x31cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd (Hille?), Duitsland begin 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met burcht 40x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd Hollands stadsgezicht 20e eeuw, olieverf op paneel 20x24cm. Cond.: U
Piet Slager (1871 - 1938), aquarel, "Het Tuighuis" Bergen op Zoom, 48x32cm. Cond.: U
Gesigneerd G. Metsu, houtskool op papier, lezende vrouw 22x17cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, binnenhofje met kippen 30x40cm. Cond.: U
S. Nolte (Duitsland), olieverf op linnen, compositie van kleurrijke bloemen 50x60cm. Cond.: U
Ongesigneerd Hollandse school (naar Vertin), olieverf op paneel, stadsgezicht 30x40cm. Cond.: U
G. Saller (of Salter) München, olieverf op linnen, "Muhle bei Matterhorn" 50x60cm. Cond.: U
Ongesigneerd ca. 1900, tekening op papier, damesportret (vouwtje in papier) 20x27cm. Cond.: G
Pierre Verhaegen 1907, aquarel op papier, landschap Belgie 35x24cm. Cond.: U
Anton Heyboer 1985. Eigen druk. Litho op papier, "Zeilboot" 36x31cm. Cond.: G
Twee antieke ingelijste prenten naar Arthur Essley ca. 1890 80x70cm. Cond.: G
Mary Ellen Janssen 1990, olieverf op linnen, landschap met paarden 50x70cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd (Klaissinger?) 30-er jaren, olieverf op linnen, berglandschap 49x34cm. Cond.: G
Monogram W.G. '74, olieverf op linnen, stadsgezicht met figuren 24x30cm. Cond.: G
R. Lowe 20e eeuw, olieverf op paneel, biljartspelen 20x25cm. Cond.: G
Johannes Evert van Leeuwen (Leiden 1855 - 1931 Den Haag), aquarel op papier, "De IJssel bij Hattem" 18x24cm. Cond.: G
H. van Dongen, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 40x50cm. Cond.: U
Gesigneerd Verso Maasdijk 20e eeuw, olieverf op paneel, pendant riviergezicht 20x25cm. Cond.: U