Cornelis Brandenburg (Wormerveer 1884 - 1954 Amsterdam), ets op papier, Amsterdam koepelkerk 31x12cm. Cond.: G
Gesigneerd Nicole Peykot, olieverf op linnen, vrouw aan de kust, 40x50cm. Cond.: U