06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

Gravure, man met hond 1320
Gravure, man met hond

15 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw 1350
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw

40 EUR

Pierre Verhaegen, aquarel 1351
Pierre Verhaegen, aquarel

70 EUR

Steendruk koe 1354
Steendruk koe

25 EUR

Gravure, dame met stoel 1379
Gravure, dame met stoel

20 EUR

Ets, naakt meisje 1400
Ets, naakt meisje

20 EUR

Drielui Toorop, litho's 1412
Drielui Toorop, litho's

250 EUR

M. Bauer. litho 1426
M. Bauer. litho

30 EUR

E.V. Leeuwen, aquarel 1429
E.V. Leeuwen, aquarel

60 EUR

J.J.H. van Leeuwen 1445
J.J.H. van Leeuwen

325 EUR

Landschap 30-er jaren 1448
Landschap 30-er jaren

110 EUR

James Webb 1450
James Webb

40 EUR

Van der Bilt 1451
Van der Bilt

40 EUR

C. Brandenburg, ets 1458
C. Brandenburg, ets

15 EUR

S. Nolte, bloemen 1149
S. Nolte, bloemen

75 EUR

Pastel 1191
Pastel

160 EUR

D. Pelotti, strandgezicht 1193
D. Pelotti, strandgezicht

55 EUR

Antonius van de Valk 1352
Antonius van de Valk

90 EUR

Antonius van de Valk 1375
Antonius van de Valk

90 EUR

Antonius van de Valk 1376
Antonius van de Valk

90 EUR

Anton Heyboer 1415
Anton Heyboer

70 EUR

Gesigneerd G. Metsu 1252
Gesigneerd G. Metsu

80 EUR