Doos lijsten waarvan sommige met gravures, etsen, reproducties etc. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, de goudweger 40x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (H. Corel?), olieverf op linnen, impressionistisch landschap met paletmes, lichte beschadiging 90x67cm. Cond.: G
Twee antieke ingelijste prenten naar Arthur Essley ca. 1890 80x70cm. Cond.: G
Antieke ets 18e eeuw met bijbelse voorstelling, Aaron brengt een offer (Levitien 9)12x9cm.
H. Bonnhof 2000, aquarel op papier, Engels dorpsgezicht met figuren 43x31cm. Cond.: G
Tara, print op papier, vrouwelijk naakt met bloem 59x60cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, dorpsstraat 24x30cm. Cond.: U
Biedermeier staalgravure van een jager met hond 19e eeuw 14x20cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd knipsel van een jager begin 20e eeuw. Duitsland 12x20cm. Cond.: U
Ongesigneerd 30-er jaren, olieverf op paneel, riviergezicht 40x60cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, interieur met moeder en kind 31x24cm. Cond.: G
Cornelis Brandenburg (Wormerveer 1884 - 1954 Amsterdam), ets op papier, Amsterdam koepelkerk 31x12cm. Cond.: G
6 Italiaanse architectonische steendrukken 20e eeuw, drukwerk op papier 35,5x25,5cm. Cond.: U
J. Gould en H.C. Richter ca. 1920, antieke lithografie in lijst, 2 papegaaien op een tak 29x39cm.
Ongesigneerd ca. 1920, druk op papier, kerk (Marius Bauer stijl) 37x49cm. Cond.: G
Monogram K. 20-10-'76, aquarel op papier, Spaans landschap 30x23cm. Cond.: U
Ongesigneerd, olieverf op linnen, meisje met ezel 50-er jaren 40x50cm. Cond.: G
Ongesigneerde gravure van dame met viool begin 20e eeuw, gravure op papier 30x34cm. Cond.: G