06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

Schilderij, Verbrugge 662
Schilderij, Verbrugge
Geen vanafprijs
Gesigneerd D. Ket 666
Gesigneerd D. Ket
Geen vanafprijs
Albertus Verhoesen 669
Albertus Verhoesen
Geen vanafprijs
2 Aquarellen 1049
2 Aquarellen
Geen vanafprijs
Paul Burgers, olieverf op doek 1170
Paul Burgers, olieverf op doek

15 EUR

Ongesigneerd, Hollands winterlandschap 1200
Ongesigneerd, Hollands winterlandschap

40 EUR

Monogram Y.D.F., flanerende dames 1203
Monogram Y.D.F., flanerende dames
Geen vanafprijs
B. Kusecki '85, rabbijn 1206
B. Kusecki '85, rabbijn
Geen vanafprijs
W. Bosman, landschap met boerderij 1224
W. Bosman, landschap met boerderij
Geen vanafprijs
2 Prenten en een schilderijtje 1230
2 Prenten en een schilderijtje

10 EUR

Schilderij, watermolen 1232
Schilderij, watermolen
Geen vanafprijs
H.P. van Eck 1236
H.P. van Eck

160 EUR

Stilleven 50-er jaren 1238
Stilleven 50-er jaren
Geen vanafprijs
Slager Jr. 1242
Slager Jr.

80 EUR

Hanton1928 1244
Hanton1928
Geen vanafprijs
Gesigneerd G. Metsu 1252
Gesigneerd G. Metsu

80 EUR

J. van Santen, 3 portretten 1265
J. van Santen, 3 portretten

35 EUR

Pendant, Hollandse school 1287
Pendant, Hollandse school

15 EUR

Aqaurel, boerenhoeve 1295
Aqaurel, boerenhoeve
Geen vanafprijs
2 Oude prenten 1312
2 Oude prenten

35 EUR

C. Spies 1327
C. Spies
Geen vanafprijs
C. Spies 1329
C. Spies
Geen vanafprijs
C.L. Freund 1332
C.L. Freund

40 EUR

P.G. v. Lettow 1335
P.G. v. Lettow

25 EUR