Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Gesigneerd Brown 21e eeuw, stilleven
Resultaat: 55 EUR

Gesigneerd Brown 21e eeuw, olieverf op papier, stilleven met bloem 40x50cm. Cond.: U

D. Pelotti, strandgezicht
Resultaat: 55 EUR

D. Pelotti, olieverf op paneel, strandgezicht 20e eeuw 30x40cm. Cond.: U

Schilderij, Bali 84
Resultaat: 55 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1984 (Balinese kunst), olieverf op linnen, fantasie voorstelling 34x35cm. Cond.: G

Schilderij, K. Verhag
Resultaat: 54 EUR

K. Verhag, olieverf op linnen, boereninterieur 20e eeuw 40x50cm. Cond.: U

Pastel, Th. Braskamp
Resultaat: 50 EUR

Th. Braskamp (Echte naam: Sophia Maria von Beckenrath Glusenkamp) (Amsterdam 1842), pastel op papier, bloemstilleven 32x40cm. Cond.: U

Piet Flint, bosgezicht
Resultaat: 50 EUR

Piet Flint (1895-Deventer), olieverf op linnen, bosgezicht 30x21cm. Cond.: G

Schilderij, Piet Kessels
Resultaat: 50 EUR

Piet Kessels 1e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, poldergezicht met molen 30x40cm. Cond.: G

Olieverf op paneel, G. Diepeveen
Resultaat: 50 EUR

Gerard Diepeveen, olieverf op linnen, slot Bad Bentheim 24x34cm. Cond.: U

Schilderij, stilleven met fruit
Resultaat: 50 EUR

M. Weppelman 20-er jaren, olieverf op linnen, fruitschaal 37x26cm. Cond.:G

Frances
Resultaat: 50 EUR

Gesigneerd Frances 20e eeuw, olieverf op linnen, stilleven met fruit 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, Servois
Resultaat: 45 EUR

Andre Servois 20e eeuw, olieverf op paneel, carroussel paarden 41x26cm. Cond.: G

F. Patten, strandgezicht
Resultaat: 45 EUR

F. Patten, olieverf op linnen, strandgezicht 20e eeuw 30x40cm. Cond.: U

Interieur met handwerkende vrouw
Resultaat: 45 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, interieur met handwerkende vrouw, 40x50cm. Cond.: G

Herman Brood
Resultaat: 40 EUR

Herman Brood, druk op papier, "Fantasie",Zwolle 1946-Amsterdam 2001, 45x37cm. Cond:G

3 Ingekleurde gravures
Resultaat: 40 EUR

3 Ingekleurde gravures 20e eeuw, 1x Castellum Herlear, 1x Hooftuunder, 1x Proetorium Ter-Veken in Pagaschelle 22x12cm. Cond.: U

Ongesigneerd, Hollands winterlandschap
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd begin 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands winterlandschap 33x23cm. Cond.: G

Ets, Branderburg
Resultaat: 40 EUR

Cornelis Brandenburg (Wormerveer 1884 - 1954 Amsterdam), ets op papier, spiegelgracht in de winter 24x33cm. Cond.: U

Jachtportret
Resultaat: 40 EUR

Svend Jensen 20e eeuw, olieverf op linnen, jachthond met eenden 97x67cm. Cond.: G

C.L. Freund
Resultaat: 40 EUR

C. L. Freund 1923 (Duitse school), olieverf op linnen, drinkgelach 40x50cm. Cond.: G

3 Gravures
Resultaat: 40 EUR

3 Oude gravures 19e-20e eeuw, gravures op papier. 1x Doelen, 1x Luytetsche Kerk, 1x Karitait Huys 17x20cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, de goudweger 40x50cm. Cond.: G

M. Ockinga, houtsnede
Resultaat: 40 EUR

Marianne Ockinga, aprove de artist, water in Friesland 1991 38x28cm. Cond.: U

Schilderij, stilleven
Resultaat: 40 EUR

A.L. Rotteveel 1948, olieverf op paneel, stilleven op paneel 30x24cm. Cond.: G

James Webb
Resultaat: 40 EUR

James Webb, olieverf op paneel, zeegezicht 20e eeuw (romantisch geschilderd) 13x18cm. Cond.: U

Van der Bilt
Resultaat: 40 EUR

Van der Bilt, olieverf op paneel, wintergezicht 20e eeuw (romantisch geschilderd) 20x25cm. Cond.: U

Schilderij, naar Gabriël
Resultaat: 35 EUR

Naar Gabriël 1e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, poldergezicht met molen 24x30cm. Cond.: G

Ongesigneerd Duitse school, portret
Resultaat: 35 EUR

Ongesigneerd Duitse school begin 19e eeuw, olieverf op paneel, portret van een man in kledendracht 24x18cm. Cond.: G

J. van Santen, 3 portretten
Resultaat: 35 EUR

3 Portretten van vrouwen van J. van Santen, olieverf op paneel 38x43cm. 45x35,5cm. en 45,5x48,5cm. Cond.: G

2 Oude prenten
Resultaat: 35 EUR

Twee oude prenten, infanterie periode Hollandaise. E. lyon - Claesssen Editent Bruxelles 28x22cm. Cond.: G

Ongesigneerd 21e eeuw, pendant Parijs
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op paneel, pendant Parijs 9x8cm. Cond.: U

M. Bauer. litho
Resultaat: 30 EUR

Marius Bauer (1867 - 1932 Amsterdam), litho op papier, figuren in Bethlehem 20x20cm. Cond.: G

Hollandse winter
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd, olieverf op paneel, Hollandse winter 25x20cm. Cond.: G

Schilderij, A. Hoogers
Resultaat: 25 EUR

A. Hoogers 50-er jaren, olieverf op linnen, landschap met berkeboom 24x18cm. Cond.: G

Ongesigneerd 21e eeuw, stilleven
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met kaas, wijn en druiven 13x18cm. Cond.: U

3 Jachtprenten
Resultaat: 25 EUR

3 Jachtprenten met zwarte passpartout 20e eeuw 30x25cm. Cond.: G

P.G. v. Lettow
Resultaat: 25 EUR

P.G. v. Lettow 20e eeuw, olieverf op linnen, "Black and white interior" 24x17cm. Cond.: G

Steendruk koe
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd, steendruk op papier, meisje met koe begin 1900. 57x46cm. Cond.: U

Ets
Resultaat: 24 EUR

Ongesigneerd ca. 1920, druk op papier, kerk (Marius Bauer stijl) 37x49cm. Cond.: G

6 Italiaanse architectonische steendrukken
Resultaat: 20 EUR

6 Italiaanse architectonische steendrukken 20e eeuw, drukwerk op papier 35,5x25,5cm. Cond.: U

Litho
Resultaat: 20 EUR

J. Gould en H.C. Richter ca. 1920, antieke lithografie in lijst, 2 papegaaien op een tak 29x39cm.

Zeilschepen bij avond
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, zeilschepen bij avond 60x90cm. Cond.: G

Aquarel H. Bonnhof
Resultaat: 20 EUR

H. Bonnhof 2000, aquarel op papier, Engels dorpsgezicht met figuren 43x31cm. Cond.: G

Gravure, dame met stoel
Resultaat: 20 EUR

Ongesigneerde gravure van dame met viool begin 20e eeuw, gravure op papier 30x34cm. Cond.: G

Ets, naakt meisje
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ets op papier, vrouwelijk naakt 12x17cm. Cond.: G

Ets
Resultaat: 15 EUR

Antieke ets 18e eeuw met bijbelse voorstelling, Aaron brengt een offer (Levitien 9)12x9cm.

Paul Burgers, olieverf op doek
Resultaat: 15 EUR

Paul Burgers begin 20e eeuw, olieverf op linnen, kippen voor een oud huis 30x40cm. Cond.: G

Pendant, Hollandse school
Resultaat: 15 EUR

Pendant, Hollandse school, olieverf op paneel, winter- en zomerlandschap 30x19cm. Cond.: R

Gravure, man met hond
Resultaat: 15 EUR

Biedermeier staalgravure van een jager met hond 19e eeuw 14x20cm. Cond.: G

C. Brandenburg, ets
Resultaat: 15 EUR

Cornelis Brandenburg (Wormerveer 1884 - 1954 Amsterdam), ets op papier, Amsterdam koepelkerk 31x12cm. Cond.: G

Schilderij, dame aan strand
Resultaat: 10 EUR

Gesigneerd Nicole Peykot, olieverf op linnen, vrouw aan de kust, 40x50cm. Cond.: U

2 Prenten en een schilderijtje
Resultaat: 10 EUR

2 Prenten en een olieverfschilderijtje van landschap en stadsgezichten. 2x 11x10cm. 1x 8x8cm. Cond.: U