Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Hollands stadsgezicht 1087
Hollands stadsgezicht

Resultaat:

80 EUR

G.F. van Schagen 1088
G.F. van Schagen
Startprijs 850 EUR
R. v.d. Watering, wintergezicht met fazanten 1089
R. v.d. Watering, wintergezicht met fazanten
Startprijs 80 EUR
P.H. Swyncop, Spaanse dame 1090
P.H. Swyncop, Spaanse dame
Startprijs 650 EUR
Genrestuk, afscheidnemend gezelschap 1091
Genrestuk, afscheidnemend gezelschap
Startprijs 1.000 EUR
Aquarel, winterlandschap 1092
Aquarel, winterlandschap
Startprijs 400 EUR
M. Muller, landschap 1093
M. Muller, landschap
Startprijs 40 EUR
Dirk Peter van Lokhorst 1094
Dirk Peter van Lokhorst
Startprijs 3.500 EUR
Schilderij, H.F. de Grijs 1095
Schilderij, H.F. de Grijs
Startprijs 175 EUR
Terrasgezicht 1096
Terrasgezicht
Startprijs 800 EUR
H. Noordam, landschap met boerderij 1097
H. Noordam, landschap met boerderij
Startprijs 35 EUR
Icoon, Maria 1098
Icoon, Maria
Startprijs 350 EUR
Icoon ca. 1800 1099
Icoon ca. 1800
Startprijs 400 EUR
2 Aquarellen H.K., vazen 1100
2 Aquarellen H.K., vazen
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Hans Peter Nagtegaal, het witte bed 1101
Hans Peter Nagtegaal, het witte bed

Resultaat:

140 EUR

P. Verheul, boerenhofje 1102
P. Verheul, boerenhofje
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Schilderij, de Korte, boeren echtpaar 1103
Schilderij, de Korte, boeren echtpaar

Resultaat:

350 EUR

J. Toorop 1104
J. Toorop
Startprijs 675 EUR
Abraham Segaar, wintergezicht 1105
Abraham Segaar, wintergezicht
Startprijs 1.250 EUR
Gerard Altmann 1106
Gerard Altmann
Startprijs 900 EUR
Hans Peter Nagtegaal, Bomat 20 1107
Hans Peter Nagtegaal, Bomat 20
Startprijs 150 EUR
H. van de Meer, boer met kar 1108
H. van de Meer, boer met kar
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Frans Baaijens, Singraven 1109
Frans Baaijens, Singraven

Resultaat:

425 EUR

Stadsgezicht Amsterdam 1110
Stadsgezicht Amsterdam
Startprijs 700 EUR
Monogram K. 20-10-'76, Spaans landschap 1111
Monogram K. 20-10-'76, Spaans landschap
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Johannes Frederik Hulk Jr. 1112
Johannes Frederik Hulk Jr.

Resultaat:

425 EUR

Albert Wessels, landschap 1113
Albert Wessels, landschap
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Schilderij, A. Hoogers 1114
Schilderij, A. Hoogers

Resultaat:

25 EUR

Evert Moll, avondstemming 1115
Evert Moll, avondstemming
Startprijs 1.550 EUR
Verkocht
Herman Brood 1116
Herman Brood

Resultaat:

40 EUR

Aquarel, P.A. Schipperus 1117
Aquarel, P.A. Schipperus
Startprijs 80 EUR
O. Köster, 2 landschappen 1118
O. Köster, 2 landschappen
Startprijs 75 EUR
Winterlandschap met slede 1119
Winterlandschap met slede
Startprijs 90 EUR
O. Köster, 2 winterlandschappen 1120
O. Köster, 2 winterlandschappen
Startprijs 100 EUR
Schilderij, P. Kereels 1121
Schilderij, P. Kereels
Startprijs 35 EUR
O Köster, kerkdorp 1122
O Köster, kerkdorp
Startprijs 40 EUR
Adriaan M. Geijp, schaapherder 1123
Adriaan M. Geijp, schaapherder
Startprijs 1.550 EUR
Verkocht
Tilla Terwindt 1124
Tilla Terwindt

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Mary Ellen Janssen 1990, landschap met paarden 1125
Mary Ellen Janssen 1990, landschap met paarden

Resultaat:

60 EUR

Ongesigneerd, zeilschip 1126
Ongesigneerd, zeilschip
Startprijs 600 EUR
2x J. Ziller, abstract 1127
2x J. Ziller, abstract
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd begin 20e eeuw 1128
Ongesigneerd begin 20e eeuw
Startprijs 40 EUR
Louis W. van Soest, dorpsgezicht 1129
Louis W. van Soest, dorpsgezicht
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Monogram G.B. 1130
Monogram G.B.

Resultaat:

425 EUR

Duane 60-er jaren, Indonesisch landschap 1131
Duane 60-er jaren, Indonesisch landschap
Startprijs 40 EUR
E. Pechtold, abstract 1132
E. Pechtold, abstract
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Marinus Zwart, loosdrechtse plassen 1133
Marinus Zwart, loosdrechtse plassen

Resultaat:

125 EUR

Phil Smith 1134
Phil Smith
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Jaap van Kregten, Plechelmus kerk Oldenzaal 1135
Jaap van Kregten, Plechelmus kerk Oldenzaal

Resultaat:

118 EUR

Schilderij, koeien 1136
Schilderij, koeien
Startprijs 1.000 EUR
Stilleven appels 1137
Stilleven appels
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Onduidelijk gesigneerd (Klaissinger?) 1138
Onduidelijk gesigneerd (Klaissinger?)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ype Wenning, landschap 1139
Ype Wenning, landschap

Resultaat:

450 EUR

Koeien 19e eeuw 1140
Koeien 19e eeuw
Startprijs 350 EUR
Ongesigneerd 19e eeuw, Maria 1141
Ongesigneerd 19e eeuw, Maria
Startprijs 375 EUR
Mata Hari, begin 20e eeuw 1142
Mata Hari, begin 20e eeuw
Startprijs 450 EUR
Eickelberg 1143
Eickelberg
Startprijs 900 EUR
Ongesigneerd 19e eeuw, Jezus 1144
Ongesigneerd 19e eeuw, Jezus
Startprijs 375 EUR
Verkocht
Jo Schrijnder 1145
Jo Schrijnder

Resultaat:

725 EUR

Verkocht
Jo Schrijnder 1146
Jo Schrijnder

Resultaat:

800 EUR

S. Nolte, twee landschappen 1147
S. Nolte, twee landschappen
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Ongesigneerd Duitse school, portret 1148
Ongesigneerd Duitse school, portret

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
S. Nolte, bloemen 1149
S. Nolte, bloemen

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Adrianus Eversen 1150
Adrianus Eversen

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Schilderij, Servois 1151
Schilderij, Servois

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
V. Manuel, danspaar 1152
V. Manuel, danspaar

Resultaat:

100 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900 1153
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900
Startprijs 35 EUR
Landschap met Vordense beek 1154
Landschap met Vordense beek
Startprijs 250 EUR
Bisson 1155
Bisson
Startprijs 100 EUR
Aquarel, Jena 1156
Aquarel, Jena
Startprijs 50 EUR
Jan Kelderman, winter in Laren 1157
Jan Kelderman, winter in Laren
Startprijs 50 EUR
Schilderij, paarden bij boerderij 1158
Schilderij, paarden bij boerderij
Startprijs 375 EUR
Ed Karsen 1159
Ed Karsen
Startprijs 600 EUR
J.C. van der Heyden 1160
J.C. van der Heyden
Startprijs 350 EUR
Jan Kelderman, Amsterdam 1161
Jan Kelderman, Amsterdam
Startprijs 50 EUR
Naakte vrouw 1162
Naakte vrouw
Startprijs 220 EUR
Schilderij, Mori Kinsen 1163
Schilderij, Mori Kinsen
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Pieter Scheen + Flippo 1164
Pieter Scheen + Flippo

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Gesigneerd C. v.d. Windt, landschap met boten 1165
Gesigneerd C. v.d. Windt, landschap met boten

Resultaat:

130 EUR

Interieur 1166
Interieur
Startprijs 220 EUR
Winterlandschap met knotwilgen 1167
Winterlandschap met knotwilgen
Startprijs 80 EUR
Miralles. 1168
Miralles.
Startprijs 2.500 EUR
A. Navarre, stadsgezicht met figuren 1169
A. Navarre, stadsgezicht met figuren
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Paul Burgers, olieverf op doek 1170
Paul Burgers, olieverf op doek

Resultaat:

15 EUR

Balinese schone 1171
Balinese schone
Startprijs 100 EUR
Gerard Cornelis Krol, paard en wagen 1172
Gerard Cornelis Krol, paard en wagen
Startprijs 175 EUR
Verkocht
Gesigneerd Brown 21e eeuw, stilleven 1173
Gesigneerd Brown 21e eeuw, stilleven

Resultaat:

55 EUR

Schilderij 17e/18e eeuw 1174
Schilderij 17e/18e eeuw
Startprijs 5.000 EUR
Verkocht
Corneille 1175
Corneille

Resultaat:

150 EUR

Waaier achter glas 1176
Waaier achter glas
Startprijs 75 EUR
2 Schilderijen van Richard Matouschek 1177
2 Schilderijen van Richard Matouschek
Startprijs 500 EUR
Ongesigneerd 20e eeuw, kippen 1178
Ongesigneerd 20e eeuw, kippen
Startprijs 45 EUR
Verkocht
Schilderij, dame aan strand 1179
Schilderij, dame aan strand

Resultaat:

10 EUR

T. Goedvriend, 3 schetsen 1180
T. Goedvriend, 3 schetsen
Startprijs 150 EUR
Litho 1181
Litho
Startprijs 35 EUR
Verkocht
F. Patten, strandgezicht 1182
F. Patten, strandgezicht

Resultaat:

45 EUR