Piet van Wijngaerdt (Amsterdam 1873 - 1964 Abcoude), olieverf op linnen, stilleven met dahlia's 60x60cm. Cond.: G
H. Haerkell 20e eeuw, olieverf op linnen, jongensportret 24x30cm. Cond.: G
Landkaart 18e eeuw van Kwartier Zutphen door Isaak Tirion 1741, ingekleurde ets op papier 44x38cm. Cond.: G
Alber Pinot (1875 - 1962 België), olieverf op paneel, staand vrouwelijk naakt 20x29cm. Cond.: U
J. Gould en H.C. Richter ca. 1920, antieke lithografie in lijst, 2 papegaaien op een tak 29x39cm.
Onduidelijk gesigneerd (Emile ........), olieverf op doek, damesportret ca. 1900 (beschadigingen) 72x130cm. Cond.: G
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandplezier 25x20cm. Cond.: U
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandplezier bij Katwijk 40x50cm. Cond.: U
Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, schapen bij avond 97x25cm. Cond.: R
Ongesigneerd 18e-19e eeuw, olieverf op linnen, Maria met kind 44x60cm. Cond.: R
2 Aquarellen in lijst. Zomer en winter. Gesigneerd A.M. / 82 18x13cm. En een etsje met een riviergezicht 6x7cm.
F.W. Del Campo (Jan Kamp) 19e eeuw België, olieverf op paneel, dorpsgezicht met figuren 29x24cm. Cond.: G
Naar Gabriël 1e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, poldergezicht met molen 24x30cm. Cond.: G
Carl Eduard Ahrends (1822 - 1898 Den Haag), olieverf op paneel, wintergezicht met schaatsers 21x16cm. Cond.: G
Gesigneerd Jube 12-91, aquarel op papier, Toon hermans "Ik heb het leven lief" 52x71cm. Cond.: U
Gesigneerd Evert Moll, olieverf op paneel, driemaster in Rotterdamse haven 24,5x19cm. Cond.: G
R. van Dyck 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands havengezicht 100x80cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, herder met schapen bij avond 60x90cm. Cond.: U
Monogram H.K. 81, tekening op papier, standsgezicht 13,5x18cm. Cond.: G
Gesigneerd Gabriël begin 20e eeuw, olieverf op linnen, moeder met kind 40x50cm. Cond.: G
Ronald Habraken 2010, acryl op linnen, Donald Duck 115x75cm. Cond.: U