06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

Piet van Wijngaerdt 1039
Piet van Wijngaerdt
Startprijs 800 EUR
H. Haerkell, jongensportret 1040
H. Haerkell, jongensportret
Startprijs 30 EUR
Landkaart Gelderland 1041
Landkaart Gelderland

100 EUR

Pinot, naakt 1042
Pinot, naakt
Startprijs 1.200 EUR
Litho 1043
Litho

20 EUR

Onduidelijk gesigneerd, damesportret ca. 1900 1044
Onduidelijk gesigneerd, damesportret ca. 1900
Startprijs 575 EUR
J. van Leeuwen, strandgezicht 1045
J. van Leeuwen, strandgezicht

450 EUR

J. van Leeuwen, strandgezicht 1046
J. van Leeuwen, strandgezicht

450 EUR

Fedor van Kregten 1047
Fedor van Kregten
Startprijs 1.200 EUR
Ongesigneerd 18e-19e eeuw, Maria met kind 1048
Ongesigneerd 18e-19e eeuw, Maria met kind
Startprijs 800 EUR
2 Aquarellen 1049
2 Aquarellen
Geen vanafprijs
Del Campo, molen 1050
Del Campo, molen

350 EUR

Schilderij, naar Gabriël 1051
Schilderij, naar Gabriël

35 EUR

C.E. Ahrendts 1052
C.E. Ahrendts
Startprijs 2.250 EUR
Toon Hermans 1053
Toon Hermans
Startprijs 500 EUR
Evert Moll 1054
Evert Moll
Startprijs 900 EUR
R. van Dyck, Hollands havengezicht 1055
R. van Dyck, Hollands havengezicht

100 EUR

Schilderij, schapen 1056
Schilderij, schapen
Startprijs 300 EUR
J. van Leeuwen, strandgezicht 1057
J. van Leeuwen, strandgezicht
Startprijs 450 EUR
Tekening H.K. 1058
Tekening H.K.
Startprijs 35 EUR
R. Habraken, koeien 1059
R. Habraken, koeien

350 EUR

R. Habraken, man op motor 1060
R. Habraken, man op motor
Startprijs 275 EUR
Gesigneerd Gabriël, moeder met kind 1061
Gesigneerd Gabriël, moeder met kind
Startprijs 50 EUR
R. Habraken, Donald Duck 1062
R. Habraken, Donald Duck
Startprijs 175 EUR