Zes mooie strakke coctaillepels van Hollands zilver (1 lepel beschadigd). 835/000 58gr. L.:17,5cm. Cond.: G
2 Mooi gegraveerde Hollandse servetringen. Maker: W. Hooijkaas Schoonhoven 1924-1943. 34gr. Cond.: U
Silver plated koffieset (Kent), Engels 20e eeuw. Koffiekan, suikerpot, melkkan en tablet. (Scharnier koffiekan defect). Cond.: G
Antiek Hollandse Alpaca grote beugeltas met originele buidel. Cond.: G
Twee antieke Engelse plate vaasjes va. 1900 (E.P.N.S.) 17xø8,5cm. Cond.: G
Miniatuur zilveren asbakje met een leuk tafereel 835/000 30gr. Cond.: U