06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

2 Jasmonturen
Resultaat: 35 EUR

Twee zilveren mooi bewerkte jasmonturen 20e eeuw 800/000 16gr.

2 Miniatuur portemonnees
Resultaat: 35 EUR

Twee zilveren maliëntasjes 800/000 60gr. Cond.: U

7 Menuhouders
Resultaat: 30 EUR

7 Menuhouders gestempeld sterling 950 34 gr.

6 Zilveren lepels
Resultaat: 25 EUR

Zes mooie strakke coctaillepels van Hollands zilver (1 lepel beschadigd). 835/000 58gr. L.:17,5cm. Cond.: G

Zilveren suikerschep
Resultaat: 25 EUR

2 Zilveren servetringen
Resultaat: 25 EUR

2 Mooi gegraveerde Hollandse servetringen. Maker: W. Hooijkaas Schoonhoven 1924-1943. 34gr. Cond.: U

Dienblad met kofiiestel
Resultaat: 25 EUR

Silver plated koffieset (Kent), Engels 20e eeuw. Koffiekan, suikerpot, melkkan en tablet. (Scharnier koffiekan defect). Cond.: G

Verzilverde beugeltas
Resultaat: 25 EUR

Antiek Hollandse Alpaca grote beugeltas met originele buidel. Cond.: G

3 Verzilverde schaaltjes
Resultaat: 20 EUR

2 Plate vaasjes
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke Engelse plate vaasjes va. 1900 (E.P.N.S.) 17xø8,5cm. Cond.: G

Zilveren asbakje
Resultaat: 15 EUR

Miniatuur zilveren asbakje met een leuk tafereel 835/000 30gr. Cond.: U