Twee antiek Hollands zilveren suikerschepje en een bewerkt zilveren schaaltje 835/000 40gr. Cond.: G
Mooie antieke Hollands zilveren parfumflesje (kraag beschadigd) met zilveren kraag en voet 835/000 Cond.: G
Kristallen amandelgeslepen biedermeier bonbonniere met zilveren voetje en gebogen geschulpte rand 19e eeuw. 12,5xø18cm. Cond.: G
Schitterende zilveren Engelse Art-Deco inktpot 835/000 7xø16,4cm. Cond.: U
Twee antieke Engelse plate vaasjes va. 1900 (E.P.N.S.) 17xø8,5cm. Cond.: G
Kristallen Biedermeier bonbonniere met zilveren beugel 19e eeuw. Bijzonder geslepen, minime chip 7x18x12cm. Cond.: G
Kristallen flessenonderzetter met zilveren rand Hollands gekeurd 925/000 ø12cm. Verchroomd theezakjeshouder 8x8,5x6cm. Cond.: G
Zes mooie zilverbaren van 6 paleizen van ons vorstenhuis. Zeer fraai. 999/000 600gr. Cond.: U
Mooie strakke zware Engelse zilveren inktpot, Birmingham 1927 835/000 Cond.: U
Prachtige kleine antieke zilveren rammelaar met benen heft. Zeer mooi bewerkt 835/000 Cond.: U
Doosje en ring vrijmetselaar in uitstekende staat 925/000 21gr. Cond.: U