Bronzen beeld gesigneerd C. Villanis 1858 - 1914 (Carmen), mooie patina Frankrijk 31x19x11cm. Cond.: G
L. F. Moreau, beeld van een vrouw met vaas. Compositie met houten sokkel ca. 1900. Frankrijk 47x20x13cm. Cond.: G
Mooi oud traditionele Ceremonie masker van de Pende uit Congo. Het masker is 50 cm lang en ongeveer 40-50 jaar oud.
Bronzen beeld van een elf met vleugels en dennenappel 20e eeuw. 24x18x8,5cm. Cond.: U
Hippolyte Francois Moreau (Dyon 1832 - 1927 Neuilly-sur-Seine) woonde en werkte voornamelijk in Parijs (musea o.a. Chambery Dijon). Diane met pijl en boog op draaisokkel 70,5x31x34cm. Cond.: G
Houten beeld in console 1e helft 19e eeuw, Duits. Deels gepolichromeerd en beschilderd. Voorstellend heilige figuur met kelk.
Jugendstil kandelaar, brons met onyx kaarshouder 18x17,5x7cm. Cond.: G
Stel bronzen steigerende paarden gesigneerd Cousto ca. 1890. Franse kunstenaar van beduidende naam.
Bronzen beeld voorstellend olympisch atleet,ca.1900,met gietstempel. H.34.5cm.
Ongesigneerd bronzen beeld ca. 1900. Voorstellend een edelman met handschoenen aan staand op een houten sokkel 44cm. Cond.: G
Bronzen beeld, gesigneerd Antoine Bofill (1894-1939) 53. Voorstellend jongentje met hoed in de handen om een sigaret aan te steken. Met bronzen garantie gietersstempel 28,5cm. Cond.: G
Bronzen beeld, ongesigneerd ca. 1900. Voorstellend balancerende overwinningsgodin met laurierskrans in de hand. Geheel staand op een houten sokkel 24,5cm. Cond.: G
Bronzen beeld gesigneerd A. Bofill (1894- 1939) 53. Voorstellend schaapsherder met schaapshond. Brons gepatineerd. Sokkel gestempeld met FV 1954 25,5cm. Cond.: G
Bronzen beeld, ongesigneerd Japans ca. 1900. Voorstellend Japanse dame met waaier in de hand. Geheel staand op een houten boomstam . Hoofd en armen zijn gemaakt van ivoor. Waaier is gelijmd 21,5cm. C...
Brons gepatineerd ongesigneerd beeld, Frans ca. 1900. Voorstellend een nar met hoed op wat tevens een kaarsenhouder is. Geheel gemaakt van compositie 29cm. Cond.: G
Ongesigneerd bronzen beeldje van een zittend jongentje op wit marmeren sokkel begin 20e eeuw 11,5cm. Cond.: G
Twee brons gepatineerde beeldjes van een Aziatisch meisje en jongentje. gesigneerd Geo Maxim ca. 1910. geheel staand op een rose geaderd marmeren sokkel. Tevens als boekensteunen te gebruiken. Composi...
Bronzen beeldje ca. 1910 voorstellend staand meisje met de handen op de rug en een doek over haar hoofd. Groen brons gepatineerd. Staand op rechthoekig bronzen plaatje met tekst "Musee de Naples" 16cm...
Bronzen beeld van een Japanse keizer met staf in de hand ca. 1920. Beeld is ongesigneerd. geheel staand op een gekleurd marmeren sokkel 36cm. Cond.: G
12 Afrikaanse beelden 20e eeuw van tropisch hout. Diverse voorstellingen. Grootste: 35cm. Cond.: G
Aziatisch houten figuur,1e helft 20e eeuw,voorstellend een bamboe-boer.met bamboescheuten over de schouder.H 70cm.(spanningscheur)
Houten figuur geëboniseerd voorstellend een sluipende leeuw, ca.1940,klauwen,tanden en ogen van gesneden ivoor.H 16.5cm.,L.28.5 cm.Zeer kleine beschadigingen.