Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren klemarmband 742
Zilveren klemarmband
Startprijs 150 EUR
Collier van zwarte parel & bloedkoraal 734
Collier van zwarte parel & bloedkoraal
Startprijs 80 EUR
Zilveren biesmark collier 727
Zilveren biesmark collier
Startprijs 45 EUR
Verkocht
Gouden ring met diamant 691
Gouden ring met diamant

Resultaat:

275 EUR

Gouden tennisarmband, zirconia 684
Gouden tennisarmband, zirconia
Startprijs 400 EUR
Mahoniehouten barometer, 94 cm. 2155
Mahoniehouten barometer, 94 cm.
Startprijs 60 EUR
Gouden oorhaken 677
Gouden oorhaken
Startprijs 150 EUR
Lot Zwiebelmuster porselein 6190
Lot Zwiebelmuster porselein
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Twee antieke tegeltableau's 6183
Twee antieke tegeltableau's

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Kleine Chinese schenkkan, H 8,5 cm. 7659
Kleine Chinese schenkkan, H 8,5 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Lot oud koperwerk 2126
Lot oud koperwerk

Resultaat:

50 EUR

Chinese lampenvoet, H 49 cm. 7652
Chinese lampenvoet, H 49 cm.
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Chinese vaas, H 43,7 cm. 7645
Chinese vaas, H 43,7 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Majolica bloempot op zuil 6176
Majolica bloempot op zuil

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Italiaanse albasten tafellamp, H 35 cm. 2119
Italiaanse albasten tafellamp, H 35 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot antieke tegels (44st.) 6169
Lot antieke tegels (44st.)

Resultaat:

700 EUR

Oosterse glazen hanglamp 2112
Oosterse glazen hanglamp
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Platelen vaas, H 31 cm. 6140
Platelen vaas, H 31 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
17e Eeuwse bronzen kandelaar , H 23 cm. 2105
17e Eeuwse bronzen kandelaar , H 23 cm.

Resultaat:

300 EUR

Twee Makkumer Tichelaar vazen, H 39 cm. 6133
Twee Makkumer Tichelaar vazen, H 39 cm.
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Twee Franse vaasjes 6126
Twee Franse vaasjes

Resultaat:

60 EUR

Chinese vaas, H 33 cm. 7609
Chinese vaas, H 33 cm.
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Drie helmen 2737
Drie helmen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 118 cm. 2730
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 118 cm.

Resultaat:

120 EUR