Drie oude diverse Perzische lopers/kleden. 20e Eeuw. Afmeting: 140 - 160 cm. In goede staat.
Oosters wandkleed met gouddraad en ijzeren ringen. Met dieren decor; olifant, stier, paard, hert. 20e Eeuw. Afmeting: 148 x 71 cm. In goede staat.
Oosters handwerk wandkleed met tijger decor. 20e Eeuw. Afmeting: 137 x 93 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed. Kleur: blauw .Floraal decor. Iets sleets. Afmeting: 160 x 103 cm. In redelijke staat.