Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude postzegels + collectie munten
Resultaat: 100 EUR

Oude postzegels + Hollandse munten collectie. Postzegels Holland + Europa. Divers. Zeer interessant om uit te zoeken!!! Onder andere Juliana, 1948 - 1980. Afmeting: 1 - 30 cm. In goede staat.

Twee antieke bronzen penningen Ø 5 - Ø 6,5 cm.
Startprijs 70 EUR

Twee antieke bronzen erepenningen. Nationale + Internationale landbouwtentoonstelling Den Haag 1913. Beide penningen ontwerp van J.C. Wienecke, 1872 - 1945. Afmeting: Ø 5 - 6,5 cm. In goede staat.

Drie oude Hollandse penningen Ø 6 cm.
Resultaat: 25 EUR

Drie oude Hollandse penningen. 1x 1936 - 1945, Japan einde WO II, capitulatie et cetera. 1x De vliegende Hollander, Aero philatelistische Ver. 1978. 1x De vliegende Hollander, Aero philatelistische Ve...

Gouden 5-gulden in montuur
Resultaat: 180 EUR

Gouden 5 gulden munt in een gouden rand, 585/000. vijf gulden munt uit 1912 met Koningin Wilhelmina. Totaal ca 3,7 gram. Munt is bekrast.

Groot lot munten
Resultaat: 80 EUR

Groot lot diverse oude munten. Europa, wereld. Tevens drie boeken met euro ontwerp geldstukken. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.

Vergulde pen, Dupont
Resultaat: 50 EUR

Sierlijke zilver vergulde balpen, 925/000, met lijnbewerking. Voorzien van een metalen clip met zwart emaille inleg. Gemerkt St. Dupont. genummerd 59DDZ04. 13,5 cm. Gebruikt. In goede staat

Vijf antieke dekseldozen
Resultaat: 130 EUR

Vijf antieke dekseldozen. 19e - 20e Eeuw. Diverse houtsoorten + intarsia. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.

2x Bakelieten telefoon
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Hollandse Erricson bakelieten draaischijf telefoons. Afmeting: 14 x 23 x 18 cm. In goede staat.

2x Corpus Christi (ingelijst)
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke ingelijste porseleinen/aardewerken Corpus Christi achter bol glas. Circa 1900. Afmeting: 50 - 55 cm. In goede staat.

Oude/antieke Carl Zeiss Jena microscoop
Resultaat: 70 EUR

Oude/antieke Duitse Carl Zeiss Jena microscoop in kist. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 37 x 24 x 23 cm. In goede staat.

Lot apothekerspotten (4x)
Resultaat: 60 EUR

Vier oude Fayence polychrome apothekerspotten. Italië. 20e Eeuw. Afmeting: H 27 - 38 cm. In goede staat.

Twee antieke merklappen in lijst
Resultaat: 120 EUR

Twee antieke gedateerde merklappen in originele mahoniehouten lijsten. Annotatie 1870 + 1867. Afmeting: 50 - 52 cm. In redelijk/goede staat.

Delfts-blauwe wandplaquette
Startprijs 60 EUR

Porseleinen geglazuurde wandplaquette. Delfts blauw. Gemeente Losser Twenthe. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 28 x 5 cm. In goede staat.

Tibetaanse klankschaal + kris
Resultaat: 40 EUR

Oude bronzen Tibetaanse klankschaal met karaktertekens + daarbij een oude Indonesische kris. Afmeting: 14 - 50 cm. In goede staat.

Twee antieke elektromachnetische apparaten (medisch)
Resultaat: 130 EUR

Twee antieke (medische) elektrotechnische apparaten. (1) Electro Medical Apparatus Prof. Ray Crossvenor Terrace Cookerton (mahonie kist), goed. (2) Elektrodes + accessoires (in mahonie houder).(3) Gew...

Lot diverse brillen
Resultaat: 900 EUR

Lot met diverse brillen, een vergulde lorgnet versierd met een bewerkte rand en goudkleurige elementen. En een bril met gouden elementen en scharnierende poten. En een parelmoeren steker.

Mahonie theestoof
Startprijs 80 EUR

Oude mahoniehouten theestoof met band-intarsia en koperen binnenbak. Afmeting: H 42 x Ø 36 cm. In goede staat.

Antieke inktset, 1890
Resultaat: 60 EUR

Antieke historisme plated inktset met brief-weegschaal + pen. Circa 1890. Afmeting: 20 x 23 x 15 cm. In goede staat.

Veldschildersezel
Resultaat: 50 EUR

Veldschildersezel van beukenhout met schilderskist. 20e Eeuw. In hoogte verstelbaar. Afmeting: circa 100 - 130 cm. In goede staat.

Beatles collectie
Resultaat: 90 EUR

The complete single works The Beatles 1962 - 1970, 45 s. Limited Edition. 22 Stuks. Afmeting: 20 x 196 x 6,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek accordeon + koffer
Resultaat: 80 EUR

Antiek accordeon met parelmoer-inleg. Met koffer. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 45 x 24 cm. In goede staat.

Höfner gitaar
Startprijs 60 EUR

Duitse Höfner gitaar. 20e Eeuw. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.

Shell benzinepomp
Startprijs 800 EUR

Gemoderniseerde Shell benzinepomp tot mancave-bar met verlichting en schappen voor drank. Metaal + lak. Metalen plaquette originele Shell nog aanwezig. Afmeting: 125 x 64 x 38 cm. In goede staat.

Beteco geluidsbox, 1930
Resultaat: 90 EUR

Eikenhouten Beteco geluidsbox. Art Deco. Circa 1930. In uitstekende werkende staat. Afmeting: 34 x 31 x 15 cm. In goede staat.