Lot oud/antiek tin. 19e - 20e Eeuw. Onder andere; maten, houders et cetera. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Kapitale 19e eeuwse vuurvergulde bronzen kerkelijke kaarskandelaar met acanthusbladeren, klauwpoten en engelenkoppen. Gewicht: 32 kilo. Afmeting: H 125 cm. In goede staat.
Groot lot antieke theelichten, kandelaren. Oud + antiek. Messing et cetera. Circa 1900 en later. Leuk lot!! Afmeting: 10 - 55 cm. In goede staat.
Twee antieke jugendstil plated lampenvoeten met druivenranken decor. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Moderne metalen designlamp met getorste metalen lamellen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 193 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse Satsuma porseleinen lampenvoet met floraal/goud decor. Op hardhouten console. Circa 1920. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Bronzen zonnewijzer. Kikker op lelieblad. 21e Eeuw. Afmeting: 10 x 21 x 19 cm. In goede staat.
Antieke messing met koperen Jugendstil theeketel met distel decor. Door Carl Deffner Esslingen. Circa 1900. Afmeting: 23 x 20 x 15 cm. In goede staat.
Antiek bronzen inktstel met Griekse/figuren decor. Circa 1900. Inktpotjes missen. Afmeting: 16 x 29 x 18 cm. Verder in goede staat.
Antieke bureaulamp van geheel bakeliet. Art Deco. Zwart/bruin van kleur. Circa 1920. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Lot met 4 kerkelijke boeken, waarvan 3 bijbels met zilveren sloten, 833/000, en een psalmenboek met geelmetalen sloten. In redelijk goede staat.
Oud emaille reclamebord van Schuttersveld/Manchester, Gebroeders van Heek. Circa 1960. Langcat Bussum. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 39 x 1 cm. In goede staat.
Oude messing scheepsbarometer. Begin 20e eeuw. Gemerkt R.N. Desterro Lisbon. Afmeting: 93 cm. In goede staat.
Twee antieke stickbarometers. Mahonie + beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 100 - 104 cm. In goede staat.
Twee antieke kristalglazen historisme schenkkannen met messing/plated monturen. Circa 1890. Afmeting: H 27 - 31 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Hollandse theestoven. Mahonie. Onder andere Willem III. Circa 1860. Afmeting: 40 - 45 cm. In goede staat.
Groot lot oud Hollands muntgeld in houders. 20e Eeuw. Onder andere; Juliana, Wilhelmina, Rijksmunt Utrecht. Niet compleet. 1 Cent tot 2½ Gulden. Veel munten! Afmeting: 1 - 3 cm. In goede staat.
Drie oude Hollandse penningen. 1x 1936 - 1945, Japan einde WO II, capitulatie et cetera. 1x De vliegende Hollander, Aero philatelistische Ver. 1978. 1x De vliegende Hollander, Aero philatelistische Ve...
Sierlijke zilver vergulde balpen, 925/000, met lijnbewerking. Voorzien van een metalen clip met zwart emaille inleg. Gemerkt St. Dupont. genummerd 59DDZ04. 13,5 cm. Gebruikt. In goede staat
Twee antieke ingelijste porseleinen/aardewerken Corpus Christi achter bol glas. Circa 1900. Afmeting: 50 - 55 cm. In goede staat.
Twee antieke gedateerde merklappen in originele mahoniehouten lijsten. Annotatie 1870 + 1867. Afmeting: 50 - 52 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke (medische) elektrotechnische apparaten. (1) Electro Medical Apparatus Prof. Ray Crossvenor Terrace Cookerton (mahonie kist), goed. (2) Elektrodes + accessoires (in mahonie houder).(3) Gew...
Gemoderniseerde Shell benzinepomp tot mancave-bar met verlichting en schappen voor drank. Metaal + lak. Metalen plaquette originele Shell nog aanwezig. Afmeting: 125 x 64 x 38 cm. In goede staat.
Antiek emaille reclamebord. Van der Elst Tabacs. Eerste helft 20e eeuw. Beschadiging bij omrandingen. Afmeting: H 72 x B 42 cm. In redelijke staat.