Twee grote Chinese horseshoe stoelen met snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 103 x 75 x 69 cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet. Circa 1780. Ongerestaureerd. Met messing ringbeslag en deuren met guirlandes. Afmeting: 170 x 56 x 225 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten barok tafel met lade en schuifbaar blad. Afmeting: 80 x 100 x 80 cm. In goede staat.
Grote Chinese gestoken armleunstoel van hardhout. Met leeuw/olifantkoppen en draken. ca 1920. Afmeting: 86 x 63 x 69 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten naaitafel. Circa 1850. Afmeting: 78 x 55 x 43 cm. In zeer goede staat.
Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe spiegel. Circa 1860. Stukje lijst weg. Afmeting: H 183 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude armleunstoelen. Barok-stijl. Stijlmeubel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 60 x 55 cm. In goede staat.
Kleine mahoniehouten damessecretaire. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 x 45 x 27 cm. In goede staat.
Facet geslepen spiegel van vurenhout. 20e Eeuw. Afmeting: H 108 x B 53 cm. In goede staat.
Twee zware eikenhouten gildestoelen met panelen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 137 x 66 x 61 cm. In zeer goede staat.
Brede rood-lederen relax stoel van het merk Prominent. Elektrisch, verstelbaar. Linker armleuning voor, iets sleets. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 90 x 110 cm. In redelijke staat.
Empire-stijl bijzettafel. Fijn hout belijmd met messing beslag en florale marqueterie. Stijlmeubel 21e eeuw. Afmeting: H 78 x Ø 55 cm. In goede staat.
Ronde ladenkast met brons en florale intarsia. Naar antiek voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 82 x Ø 42 cm. In goede staat.
Vlinder-vormige bijzettafel met klapbaar blad en vakverdeling. Fijnhout belijmd met florale marqueterie. Louis Seize-stijl. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: 76 x 45 x 70 cm. In goede staat.
Ovale bijzettafel met intarsia. Louis Seize-stijl. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: 86 x 69 x 41 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten vitrinekast (porseleinkast) met bronzen beslag, snijwerk en klauwpoten. Barok-stijl. Afmeting: 240 x 180 x 52 cm. In goede staat.
Klein 18e eeuws Hollands dubbelgebogen wortelnoten linnen kabinet met bronzen beslag en klauwpoten. Handgepolitoerd. Afmeting: 220 x 165 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten boeren-glasvitrine met vier deuren. Twee deuren in lade vormgeving + zijdeuren. Uitneembaar. Afmeting: 203 x 190 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten empire commode met origineel ringbeslag en volle zuilen. Circa 1820. Afmeting: 91 x 101 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten houtgepinde armleunstoel. Barok-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 124 x 64 x 50 cm. In goede staat.
Klein Hollands wortelnoten secretaire in barok-stijl, met messing beslag en klauwpoten. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 104 x 90 x 50 cm. In goede staat.
Oude Chinese of Japanse lakwerk vitrinekast met geisha's/parelmoer en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 182 x 100 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten jalouziekast op hoge poten. Louis Seize-stijl. Afmeting: 73 x 52 x 32 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse notenhouten barok porseleinkast met lade + klauwpoten. Achterwand vernieuwd. Afmeting: 215 x 160 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse notenhouten barok porseleinkast met bronzen beslag en klauwpoten. Achterwand vernieuwd. Afmeting: 216 x 150 x 40 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten bijzettafel met extra etage. Circa 1900. Afmeting: 78 x 49 x 48 cm. In goede staat.
Antiek schrijfbureau met rolluik. Eikenhout. Circa 1920. Slot mist. Afmeting: 128 x 135 x 83 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten gründerzeit spiegel met volle zuilen en kroon. Circa 1880. Afmeting: 230 x 85 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten gründerzeit penantkast met snekken en messing beslag. Afmeting: 100 x 108 x 56 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engels mahoniehouten sideboard met zeven lades en kneehole. Ongerestaureerd. Afmeting: 18 x 118 x 49 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten gründerzeit tafel. Octagonaal. Circa 1880. Oudere wormbeval. Afmeting: 72 x 88 x 88 cm. In redelijke staat.
Duitse vroeg biedermeier secretaire van eikenhout, met glasopzet. Twee-delig. Circa 1820. Afmeting: 105 x 54 x 215 cm. In zeer goede staat.
Set van vier antieke eikenhouten Jugendstil stoelen. Circa 1910. Zittingen versleten. Afmeting: 104 x 50 x 46 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Franse eikenhout gestoken Neo Renaissance stoelen met getorste poten en ranken snijwerk. Velours stoffering. Circa 1870. Afmeting: 108 x 40 x 47 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten vitrinekast. Queen Anne stijl. Circa 1900. Met snijwerk en klauwpoten. Afmeting: 194 x 120 x 45 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil wandkast met koperen beslag. Circa 1900. Afmeting: 65 x 51 x 26 cm. In goede staat.
19e Eeuws front van een Engelse hoekkast. Vier deurs. Mahonie. Afmeting: 210 x 100 cm. In goede staat.
Antieke Franse jachtkast van eikenhout. Met wildvoorstelling. Henry Deux. Circa 1870. Afmeting: 144 x 56 x 240 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten vitrine opzetkast met panelen. Twee-delig. Circa 1900. Afmeting: 201 x 115 x 45 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten dekenkist omstreeks 1800 met ronde deksel in goede staat 65x107x55cm
Antieke schrijfpult/leraarpult (lessenaar) van eikenhout. Circa 1920. Afmeting: 123 x 129 x 69 cm. In zeer goede staat.
Vier antieke eikenhouten stoelen. Circa 1930. Hollandse barok-stijl. Afmeting: 96 x 45 x 50 cm. In goede staat.
Italiaanse wandtafel met goudkleurige console met figuren en marmeren blad. Midden 20e eeuw. Afmeting: 83 x 73 x 27 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen met zuilen en velours bekleding. Circa 1880. Afmeting: 89 x 43 x 50 cm. In goede staat.
Prachtige antieke Duitse Gründerzeit vertico met opzet en volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 225 x 90 x 45 cm. In zeer goede staat.
Antieke Engelse Davenport secretaire van mahoniehout. Met schrijfklep en lades in zijkant. Circa 1880. Afmeting: 90 x 53 x 56 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten empire commode met origineel ringbeslag. Circa 1820. Afmeting: 80 x 100 x 47 cm. In goede staat.
Antieke Duitse boeren kast van eikenhout met panelen. Uitneembaar. Circa 1840. Afmeting: 170 x 60 x 208 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten vitrinekast met etage-opzet + gebogen glas. Circa 1900. Afmeting: 220 x 122 x 43 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engels eikenhouten linnenkabinet met origineel beslag. Twee-delig. Afmeting: 195 x 135 x 57 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten vitrinekast met spiegel, halve zuilen en ronde glazen zijkanten. Circa 1880. Afmeting: 190 x 130 x 46 cm. In goede staat.
Wortelnoten gebogen side-board in barok-stijl met origineel beslag. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 94 x 200 x 62 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten empire commode met vier lades en volle geëboniseerde Korinthische zuilen. Circa 1810. Afmeting: 85 x 86 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken hocker met floraal/fabeldieren decor en marmeren blad. Afmeting: 81 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten gebogen Louis Philippe vertico met opstand en volle zuilen. Circa 1860. Afmeting: 176 x 96 x 41 cm. In zeer goede staat.
Met rozenhout belijmde Franse vitrinekast in Louis Quinze-stijl. Met bronzen beslag + landschap beschildering. 20e Eeuw. Afmeting: 171 x 68 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse side-table van rozenhout, met drie lades, schrijfleer en bronzen beslag. Circa 1900. Afmeting: 78 x 105 x 40 cm. In goede staat.
Duits mahoniehouten biedermeier schrijfsecretaire met mooi binnenleven + inleg slot omrandingen. Circa 1820. Afmeting: 148 x 103 x 46 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten commode met twee lades, klauwpoten en origineel beslag. Afmeting: 97 x 90 x 47 cm. In goede staat.
Italiaanse vitrine opzetkast in barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Met messing beslag + klauwpoten. Afmeting: 230 x 160 x 40 cm. In zeer goede staat.
Antiek secretaire met snijwerk. Eikenhout. Circa 1900. Louis Quinze stijl. Afmeting: 95 x 100 x 45 cm. In goede staat.
Twee Chinese hardhouten stoelen met parelmoer-inleg. Floraal/vogels rondom. 20e Eeuw. Afmeting: 97 x 40 x 47 cm. In goede staat.
Chinese zachthouten kinderwagen met merkteken. Opengewerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 45 x 63 cm. In goede staat.
Antieke oriëntaalse octagonale hardhout gestoken bijzettafel. Opklapbaar. Floraal decor. Afmeting: 57 x 52 x 52 cm. In goede staat.
Engelse halve maantafel met lade. Mahoniehout. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 80 x 40 cm. In goede staat.
Prachtig 18e eeuws Hollands eikenhouten Louis Seize kabinet met messing beslag, halve zuilen en kapitellen. Circa 1780. Uitneembaar. Mooie patina. Afmeting: 245 x 195 x 60 cm. In zeer goede staat.
Antieke jachtgarderobe met reebok. Circa 1930. Afmeting: 92 x 53 x 28 cm. In goede staat.
Prachtige vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten theetafel met lade en origineel beslag. Afmeting: 74 x 76 x 42 cm. In goede staat.
Antieke Chinese hardhouten gestoken piedestal voor Chinees porseleinen vaas. Circa 1900. Afmeting: H 90 cm. / Ø 38 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse vurenhouten hoekkast. Handbeschilderd. Zuiderzee? Afmeting: 195 x 70 x 60 cm. In goede staat.
Massief mahoniehouten ovale theekast met facet geslepen glas + afneembaar dienblad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 74 x 48 cm. In goede staat.
Hollands orgelgebogen wortelnoten commode met bronzen beslag + klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 83 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten ladenkastje met messing verguld beslag. Circa 1880. Afmeting: 85 x 54 x 37cm. In goede staat.
Chinese hardhouten bijzettafel met palissander binnenblad. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 42 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Mechelse eikenhouten historisme eethoek. Circa 1880. Met leeuwenkoppen decor. Bestaande uit; Tafel, stoelen + 1 armleunstoel. Afmetingen: 74 x 122 x 77 cm. + 103 x 50 x 44 cm. + 108 x 60 x 54 ...
Grote antieke mahoniehouten halspiegel met kariatiden, band intarsia en facet geslepen spiegel. Afmeting: 183 x 107 cm. In goede staat.
19e Eeuwse hardhouten draaikruk. In goede originele staat. Afmeting: H 70 x Ø 45 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse eikenhouten vossenkop eettafel. Circa 1880. Afmeting: H 70 x Ø 104 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse wortelnoten commode met twee lades, bronzen beslag en klauwpoten. Orgelgebogen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 x 67 x 38 cm. In goede staat.
Indonesisch kampferhouten gestoken schrijfbureau met landschap/figuren voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 108 x 94 x 50 cm. In goede staat.
Chinees lakwerk kastje met twee deuren. Geisha's in tuin decor. Met natuursteen belijmd + koperen beslag. Afmeting: 78 x 57 x 28 cm. In goede staat.
18e Eeuwse barok houten koffer met leder bekleed, met bronzen beslag, slot + sleutel. Afmeting: 221 x 30 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Franse naaitafel met diverse houtsoorten + florale intarsia. Met klepblad, lade en messing verguld beslag. Afmeting: 70 x 55 x 39 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Engelse tiltop tafel van mahoniehout. Met florale intarsia en vier-spant houtgestoken poot. Afmeting: 53 x 98 x 133 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten biedermeier secretaire met leuk binnenleven. Circa 1850. In ongerestaureerde staat. Afmeting: 169 x 123 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten armleunstoel met intarsia. Afmeting: 71 x 47 x 53 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten dekenkist met kerfsnede front. Afmeting: 71 x 121 x 62 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten tafel in renaissance-stijl. Afmeting: 72 x 71 x 51 cm. In goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten bijzettafel met koperdraad-inleg en drie (zeskantige) uitklapbare etagere-bladen. Circa 1900. Afmeting: 72 x 49 x 56 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten gründerzeit commode met vier lades en ranken decor. Circa 1890. Afmeting: 81 x 118 x 55 cm. In zeer goede originele staat.
Bruin lederen armleunstoel met houten poten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 78 x 70 cm. In goede staat.
Bruin lederen armleunstoel met houten poten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 78 x 70 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten chiffoniere met zes lades. Circa 1840. Afmeting: 158 x 106 x 50 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Antieke Duitse vitrinekast met lade en schappen. Berkenhout. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 183 x 110 x 55 cm. In redelijk/goede staat.
Wortelnoten salontafel op vier-spant poot. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 55 x Ø 97 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinese hardhouten gestoken hockers met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 x Ø 32 cm. + H 47 x Ø 40 cm. In goede staat.