Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

19e Eeuwse Engelse commode 4135
19e Eeuwse Engelse commode
Startprijs 500 EUR
Decoratieve spiegel, 112 x 77 cm. 4136
Decoratieve spiegel, 112 x 77 cm.
Startprijs 50 EUR
Engelse eikenhouten kast, 1760 4139
Engelse eikenhouten kast, 1760
Startprijs 700 EUR
Antieke naaitafel, 1900 4140
Antieke naaitafel, 1900
Startprijs 120 EUR
Duitse naaitafel, 1850 4141
Duitse naaitafel, 1850
Startprijs 275 EUR
Mahonie commode, 1880 4144
Mahonie commode, 1880
Startprijs 200 EUR
Mahonie commode, 1870 4145
Mahonie commode, 1870
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Hollands theekastje 4146
Hollands theekastje

Resultaat:

50 EUR

Salontafel met lades (teak) 4148
Salontafel met lades (teak)
Startprijs 80 EUR
Wortelnoten kastje, 1920 4149
Wortelnoten kastje, 1920
Startprijs 250 EUR
Hollandse penantkast, 1850 4150
Hollandse penantkast, 1850
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Hocker/cloisonné blad 4152
Hocker/cloisonné blad

Resultaat:

150 EUR

Eiken gebogen commode 4153
Eiken gebogen commode
Startprijs 150 EUR
Dubbelgebogen commode 4154
Dubbelgebogen commode
Startprijs 150 EUR
Naaitafel (acht-hoekig) 4156
Naaitafel (acht-hoekig)
Startprijs 225 EUR
Tafel met intarsia 4157
Tafel met intarsia
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Retro Wassily-stijl stoel 4158
Retro Wassily-stijl stoel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Kleine 18e eeuwse vitrine (voor religieus beeld) 4159
Kleine 18e eeuwse vitrine (voor religieus beeld)

Resultaat:

80 EUR

Twee barok-stijl stoelen 4162
Twee barok-stijl stoelen
Startprijs 150 EUR
Kersenhouten dressoir 4164
Kersenhouten dressoir
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Kersenhouten hoekkast 4166
Kersenhouten hoekkast

Resultaat:

200 EUR

Duits schrijfbureau, 1880 4167
Duits schrijfbureau, 1880
Startprijs 600 EUR
Sofa in biedermeier-stijl 4169
Sofa in biedermeier-stijl
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Chinese tafelset 4172
Chinese tafelset

Resultaat:

180 EUR