Zeven antieke Delftse Fayence borden. Divers, met restauraties. Afmeting: Ø 22 - 34 cm. In redelijke staat.
Antiek Royal Sphinxs Delft/Boch keramieken kaststel met floraal decor. Circa 1920. Afmeting: 31 - 44 cm. In goede staat.
Twee gelimiteerde Guillaume Corneille sierschotels. Tweede helft 20e eeuw. 1x Bord met geel glazuur, Corneille '98. Nr. 897-1000 door L. Zwikker, Royal Sphinx. 1x Bord, niet genummerd. Afmeting: Ø 30 ...
Jaren '50, Italiaanse keramieken polychrome wandschotel met gezicht. Gemerkt 3170 Italy. Mogelijk ontwerp Marcello Fantoni. Afmeting: 31 x 32 x 6 cm. In goede staat.
Antiek Frans polychrome Fayence inktstel. Gemerkt V.P. Mogelijk Fabriek Venne Perrin. Afmeting: 10 x 18 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Italiaanse Fayence schaal met Romeinse voorstelling. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 10 x Ø 30 cm. In goede staat.
Zeer grote Delftse Fayence dekselvaas met bodemmerk. Floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 62,5 cm. In goede staat.
Grote antieke majolica schaal met zwaan. Circa 1920. Genummerd. Afmeting: Ø 37,5 cm. In goede staat.
Drie-delig Hollands Makkumer Tichelaar Fayence polychrome kaststel met chinoiserie decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 23 - 34 cm. In goede staat.
Lot Hollands aardewerk. Bestaande uit; Gubbel Helden kraagvaas. Gubbels Helden balustervaas. En een koninklijke Gouda lampenvoet (onduidelijk gesigneerd). Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.
Zuid Holland Gouda platelen figuur. Vader met zoon. Breda. 1909 - 1960. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Lot Art Deco keramiek. Bestaande uit: 3x Goebel, uil + twee houders, circa 1930. En een vaas, plateel, Noord Holland, haarscheur + bodemrand gelijmd. Afmeting: 10 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee originele antieke Rozenburg Den Haag keramieken vazen met florale polychromie decoraties. Eén vaas bovenrand gerestaureerd. Eén vaas goed. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee delen Wedgwood bisquit porselein. Engeland. 20e Eeuw. 1x Inktpot + 1x Waxinelichthouder. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Antiek Japans porseleinen theeservies van eierschaal porselein. Met geisha in tuin/goud decor. Circa 1920. Bestaande uit; acht kop + schotels, suikerpot + melkkan, theepot (deksel gelijmd). Afmeting: ...
Antiek Japans theeservies. Circa 1930. Bestaande uit: theepot, suikerpot, twee melkkannen, mocca kan, roomkom, zes borden, tien kop + schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5 - 21 cm. In goede st...
Twee grote 19e eeuwse Makkumer Tichelaar polychrome Fayence vazen met floraal decor. Eén vaas gelijmd. Eén vaas goed. Afmeting: H 39 cm.
Drie oude Engelse majolica bloempotten met figuren in landschap/goud decor. 20e Eeuw. Eén haarscheur. Afmeting: 20 - 22 cm. In goede staat.
Engels porseleinen theeservies met rozen decor + goudrand. St. James Bone China. Bestaande uit: 8 kop + schotels, melkkan, sauciere, schaal, dekselschaal, kleine schaal, 6 soepborden, 6 diner borden e...
Porseleinen jardiniere met bronzen engelen/vogels. Met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 41 x 21 cm. In goede staat.
Antieke polychrome Perzische tulpenvaas met vechtende vogel decor. 19e Eeuw of ouder. Chips bodemrand. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke bloempotten. 1x Majolica met groen glazuur en duivelskoppen. 1x Petrus Regout met floraal/haven decor. Afmeting: 30 - Ø 43 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse polychrome Fayence wandschotel met figuur. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen pijpvazen met floraal/goud decor. Circa 1840. Gesigneerd op bodem. Faurnilluiz du Roi? Enkele minimale chips bloemblad. Afmeting: H 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Delftse Fayence borden. 2x 18e Eeuw, blauw/wit. 2x 19e Eeuw, polychroom. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In goede staat.
Twee grote neo renaissance polychrome Fayence oorvazen met engel/ramskoppen decor. Met bodemmerk. Gemerkt Deruta. Circa 1900. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Vier delen antiek aardewerk. Bestaande uit: 17e - 18e Eeuwse schenkkan met groen/geel glazuur. Een terracotta kacheltegel 1598, en twee 18e eeuwse mangaan tegels. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat...
Twee oude porseleinen paarden. China? Delft? 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 28 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse polychrome Fayence schenkkannen. Frankrijk. Huile + Vinegar. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse Charles Dix figuren van porselein. Circa 1840. Handbeschilderd, met goud decor + blindmerk. Top van sabel beschadigd, verder goed. Afmeting: H 39 cm. In redelijk/goede sta...
Twee grote antieke Royal Dux porseleinen figuren. Bohemia. Arabische vrouw + Arabische man. Met goud decor. Afmeting: H 37 - 38 cm. In goede staat.
Twee delen Thüringen porselein. 1x K.P.M. figuur + 1x pronk dekselvaas. Floraal/goud/putti decor. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 20 - 24 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse porseleinen Rosenthal buste. Mozart. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee Duitse Sitzendorf porseleinen papegaaien. 20e Eeuw. Afmeting: H 16 - 17 cm. In goede staat.
Groot antiek Oostenrijks bisquit porseleinen figuur. Circa 1900. Dame te paard. Mist iets in haar hand. Onduidelijk gemerkt en genummerd. Enkele chips basement. Afmeting: 56 x 36 x 18 cm. In redelijk/...
Antieke Duitse porseleinen papegaai door Paul Ens. Volkstedt. Circa 1930. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee antieke bisquit porseleinen Royal Dux figuren. Circa 1900. Herder + herderin. Herder gaaf, herderin minimale beschadiging. Afmeting: H 31 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met wit porseleinen paarden. 20e Eeuw. Blanc de chine. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.
Groot antiek bisquit porseleinen figuur. Oostenrijk. Circa 1900. Zeeman aan stuurwiel. Gemerkt Austria + nummers. Stuurwiel mist handgrepen. Afmeting: H 51 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse porseleinen plaquette. Handgeschilderd door A. Faltat. In vergulde lijst. Afmeting: H 26 x B 14 cm. In goede staat.
Grote antieke jugendstil porseleinen vaas met floraal/druiven en goud decor. Circa 1900. Frankrijk. Bovenrand gelijmd + bloemblad beschadigd. Afmeting: H 50,5 cm. In redelijke staat.
Twee delen antiek Duits K.P.M. porselein. 1900 - 1930. 1x K.P.M. schaal. 1x K.P.M. sauciere, chips onderrand, verder goed. Afmeting: 25 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits porseleinen Meissen figuur uit de Knauff-tijd. Circa 1900. Vrouw met vogelkooi. Goud decor. Afmeting: 15,2 cm. In goede staat.
19e Eeuws Duits porseleinen servies met handgeschilderd floraal decor. Enkele gemerkt met R. Rauwenstein? Bestaande uit; grote theekan, koffiekan, moccakan, suikerpot, 10 schotels, 6 kopjes. Minimale ...
Antieke Duitse Meissen porseleinen (klok)console. Met floraal/insecten decor. Knauff. Circa 1880. Beschadigingen aan bloemen. Afmeting: 10 x 30 x 26 cm. In redelijke staat.
Grote wit-porseleinen pronk dekselschaal met figuren/rozen decor en goudrand. Met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 44 x Ø 34 cm. In goede staat.
Duits blauw/wit porseleinen Hutschenreuther servies. Decor: Schloss Brühl. 20e Eeuw. Bestaande uit: 12 grote diner borden, 6 soepborden, 13 ontbijtborden, 1 kop + schotel, 2 schalen, 1 soepterrine, 2 ...
Duits Villeroy & Boch servies. Tweede helft 20e Eeuw. Vaatwasmachine bestendig. Decor: Rusticana. Bestaande uit: 12 borden, 12 kop + schotels, koffiekan, melkkan + suikerpot en kaarskandelaar. Afmetin...
20-Delig Duits K.P.M. porseleinen servies met bloemen en goud decor. Bestaande uit: 6 dessertborden, sauciere, 6 soepborden, 6 diner borden en een schaal. Minimale chip mogelijk. Afmeting: ...
Twee antieke Duitse Meissen porseleinen fruitschalen uit de Knauff-tijd. Met opgewerkt floraal/goud decor. Circa 1900. Enkele chips aan bloemen. Bij één fruitschaal poten gerestaureerd. Afmeting: 14 x...
Antieke majolica oorvaas met floraal decor + letters WSS + UT 93. Vermoedelijk Duitsland. Historisme. Mooi van kleur. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Duits Bavaria eetservies. Decor Dresdner Rose. 20e Eeuw. Bestaande uit: Ovale schaal, soepterrine op schaal, twee deksel terrines, twee ronde schalen, twaalf ontbijtborden, dertien soepborden, drieëen...
Mooi antiek Duits Tirschenreuth Bavaria porseleinen theeservies met floraal/goud decor. Octagonaal. Circa 1920. Bestaande uit; 12 Kop + schotels, theepot, melkkan, suikerpot, roomkan. Minimale chip mo...
Twee grote Duitse Meissen porseleinen theekannen met floraal/goud decor. 20e Eeuw. Minimale chip aan roos op deksels. Afmeting: H 26 - 28 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen figuren met manden, rocailles en goud decor. Eén arm gelijmd + basement gelijmd. Afmeting: H 27 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse tegels. Religieus. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van elf oude/antieke Hollandse wandtegels. Ingelijst. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse ronde Fayence tegels met haven decor. Circa 1800. Eén restauratie. Afmeting: Ø 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 21 stuks Hollandse polychrome Makkumer tegels. Westraven. Met dubbele blauwe ring. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Zestien stuks diverse polychrome Makkumer tegels. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Elf blauwe landschaps-tegels met dubbele blauwe ring. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Tien Makkumer tegels met schepen decor. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met bijbelse figuren decor. Gemerkt L.P.K. Restauraties. Afmeting: H 39 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen. Twee vazen met chinoiserie decor, gemerkt van Duyn. Eén vaas met visser in landschap, gemerkt V.B. Enkele chip. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.
Zes stuks 18e eeuwse Hollandse haven-tegels in lijst. Enkel chip. Afmeting: 25 x 38 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Fayence wandtegel met afbeelding van textielverkoper + naakte vrouw. Spreuk; Le marchand de textiles. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer groot antiek Hollands tegeltableau. Hollands landschap met boerderij, molen en vee. 20e Eeuw. Enkele tegels haarlijn. Eén tegel beschadigd. Afmeting: 46 x 181 cm. In redelijke staat.
18e - 19e Eeuws Hollands Fayence tegeltableau. 12-Pas. Met afbeelding van platbodems op volle zee. Minimale randschade. Afmeting: H 40 x B 52 cm. In goede staat.
Zestien antieke polychrome tegels met druiven decor. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Dertien 19e eeuwse Hollandse mangaan-kleurige tegels met tulp decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
18e Eeuws 4-pas Fayence tegeltableau. J. Regum 13 vers 23. Ruiter te paard met leeuw. Afmeting: 26 x 26 cm. In goede staat.
Lot tegels (38 stuks). Makkum et cetera. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 18e eeuwse landschaps-tegels (35 stuks). Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Dertig antieke tegels met bloemmotief. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zeventien antieke tegels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Delfts polychrome Doré bord. Gemerkt A.P.K. Chinoiserie + goud decor. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delfts polychrome Doré bord. Gemerkt A.P.K. Chinioserie + goud decor. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Zeven delen Hollands Fayence aardewerk. Bestaande uit: Twee Delftse borden, 19e eeuw + vijf Makkumer borden/schalen. Afmeting: Ø 16,5 - 22 cm. In goede staat.
Vijf antieke Hollandse Fayence pauwborden. Gemerkt de Klaauw. Circa 1900. Afmeting: Ø 23 cm.In goede staat.
Vijf-delig Frans polychrome Fayence kaststel. Floraal/insecten decor. Circa 1900. Twee beschadigingen. Afmeting: H 20 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Fayence terrines met onderschaal en floraal decor. Delfts? Gemerkt A. ITD.Z. Eén terrine + onderschaal gaaf. Eén terrine + schaal met schade. Afmeting: 13 x 22 x 18 cm. In redelijk/goe...
Zeven antieke Delftse Fayence pauw borden met merkteken De Klaauw. Circa 1880. Afmeting: Ø 23 - 31 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal/landschap decor. Groot bord haarlijn. Afmeting: Ø 23 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Drie-delig antiek Delfts polychrome Fayence kaststel. Gemerkt P.K. Circa 1920. Afmeting: H 22 - 36 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delfts Fayence kaststel. Gemerkt de Klaauw. Visser in landschap decor. Enkele beschadigingen bij voet. Afmeting: H 29 - 41 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met chinoiserie decor. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Vijf-delig Hollands oud Delfts Fayence kaststel met landschap + papegaai decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 - 38 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delfts Fayence bord met floraal decor. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: Ø 31 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen. Gemerkt de Bijl. Deksels beschadigd + chips. Afmeting: H 31 - 32 cm. In redelijke staat.
Drie-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel met bodemmerk. Molenlandschap decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 28 - 41 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Fayence apothekerspot met Latijns opschrift. E. Diacassiae. Bovenrand schade + kleine haarlijn. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen. Gemerkt A.B. Eén deksel mist + restauraties. Beschadigingen. Afmeting: H 20 - 29 cm. In redelijke staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met landschap/figuren decor. De Klaauw + letters. Afmeting: H 39 cm. Enkele chips. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Delftse Fayence polychrome schenkkan. Floraal/kersen decor + letter A. Klepdeksel mist. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence vazen met bloemvaas decor + bodemmerk. Eén restauratie + enkele chip. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence vazen met bodemmerk. Bloemvaas decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.