Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
18e - 19e Eeuws tegeltableau 6173
18e - 19e Eeuws tegeltableau

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Lot tegels/mangaan (12 st.) 6065
Lot tegels/mangaan (12 st.)

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Pronk dekselschaal 6100
Pronk dekselschaal

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Duitse Meissen schaal Ø 30 cm. 6199
Duitse Meissen schaal Ø 30 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Majolica bloempot op zuil 6176
Majolica bloempot op zuil

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zeldzame 18e Eeuwse wandtegel met speuk 6077
Zeldzame 18e Eeuwse wandtegel met speuk

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Drie antieke kastkommen Ø 18 cm. 6154
Drie antieke kastkommen Ø 18 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Twee Goebel eenden, 1970 6110
Twee Goebel eenden, 1970

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Meissen bierpul 6015
19e Eeuwse Meissen bierpul

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Lot Hollandse tegels (11x) 6201
Lot Hollandse tegels (11x)

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Majolica bloempot Ø 38 cm. 6023
Majolica bloempot Ø 38 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Drie antieke Franse borden, 1900 6195
Drie antieke Franse borden, 1900

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antiek Japans theeservies, 1930 6134
Antiek Japans theeservies, 1930

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Lot Makkumer tegels  (10x) 6081
Lot Makkumer tegels (10x)

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Grote majolica bloempot, 1910 6012
Grote majolica bloempot, 1910

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke dekseldoos met putti, 1880 6005
Antieke dekseldoos met putti, 1880

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Twee delen antiek Frans porselein 6002
Twee delen antiek Frans porselein

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antiek Duits porseleinen figuur, 1930 6177
Antiek Duits porseleinen figuur, 1930

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Delftse borden, Ø 23 cm. 6101
Drie 18e eeuwse Delftse borden, Ø 23 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot tegels (11x) 6082
Lot tegels (11x)

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zeven archeologische bodemvondsten uit Amsterdam 6059
Zeven archeologische bodemvondsten uit Amsterdam

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee antieke Makkumer dekselvazen, 1880 6055
Twee antieke Makkumer dekselvazen, 1880

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Vijf mooie empire kratervazen, H 17 - 22 cm. 6179
Vijf mooie empire kratervazen, H 17 - 22 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee G. Corneille borden Ø 30 - 33 cm. 6150
Twee G. Corneille borden Ø 30 - 33 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee porseleinen koetsen 6191
Twee porseleinen koetsen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Drie antieke plateel borden Ø 22 - 27 cm. 6196
Drie antieke plateel borden Ø 22 - 27 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot porseleinen paarden 6109
Lot porseleinen paarden

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antiek Japans servies, 1920 6135
Antiek Japans servies, 1920

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Drie antieke Delftse borden Ø 23 cm. 6042
Drie antieke Delftse borden Ø 23 cm.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Antieke baardman kruik 6208
2x Antieke baardman kruik

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee Hollandse 6-pas tegeltableau's 6216
Twee Hollandse 6-pas tegeltableau's

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Vijf 18e eeuwse Hollandse borden Ø 22 - 38 cm. 6182
Vijf 18e eeuwse Hollandse borden Ø 22 - 38 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Vijf-delig lampetstel, 1900 6165
Vijf-delig lampetstel, 1900

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee antieke vazen, 1910 6139
Twee antieke vazen, 1910

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Jardiniere 6130
Jardiniere

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Platelen vaas, H 31 cm. 6140
Platelen vaas, H 31 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Vier antieke tegels, 1910 - 1920 6086
Vier antieke tegels, 1910 - 1920

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Oude/antieke Delftse Toby jug, H 32 cm. 6194
Oude/antieke Delftse Toby jug, H 32 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antiek tegeltableau, 26 x 26 cm. 6072
Antiek tegeltableau, 26 x 26 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Royal Copenhagen vaas, H 22,5 cm. 6138
Royal Copenhagen vaas, H 22,5 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse vaas(lamp), H 26 cm. 6044
18e Eeuwse Delftse vaas(lamp), H 26 cm.

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Twee antieke majolica vazen, 1910 6174
Twee antieke majolica vazen, 1910

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke majolica tabakspot, 1900 6189
Antieke majolica tabakspot, 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Acht antieke Engelse Staffordshire figuren 6180
Acht antieke Engelse Staffordshire figuren

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee antieke Franse bloempotten 6163
Twee antieke Franse bloempotten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Tegeltableau + 4 bijbelse tegels 6159
2x Tegeltableau + 4 bijbelse tegels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee oude bloempotten 6128
Twee oude bloempotten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee Franse vaasjes 6126
Twee Franse vaasjes

Resultaat:

60 EUR