Vijf-delig Frans polychrome Fayence kaststel. Floraal/insecten decor. Circa 1900. Twee beschadigingen. Afmeting: H 20 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Grote porseleinen Herend vaas met bloemen/fruit/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Vier delen oud Herend porselein. Floraal/goud decor. Bestaande uit: Twee asbakken, dekseldoos, bonbonmand. Roos heeft chips. Afmeting: 7 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Delftse Fayence plaquette. gemerkt A.B. 18e - 19e Eeuw. Ruiter te paard. Afmeting: 34 x 24 x 1 cm. In goede staat.
12-Delige Duitse Dresden gebakset van porselein. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 16 - 25 cm. In goede staat.
Lot antieke wandtegels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen mogelijk. In goede staat.
Majolica piedestal. Jugendstil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 52 x Ø 27 cm. In goede staat.
Vier delen antiek aardewerk. Bestaande uit: 17e - 18e Eeuwse schenkkan met groen/geel glazuur. Een terracotta kacheltegel 1598, en twee 18e eeuwse mangaan tegels. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat...
Lot van elf oude/antieke Hollandse wandtegels. Ingelijst. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen theebussen. 20e Eeuw. 1x Fürstenberg, rood/floraal decor. 1x Ongemerkt, blauw/wit, floraal decor. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Vijf sierschotels. Onder andere; Limoges, Bavaria Duitsland met Vienna decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 12 x Ø 33 cm. In goede staat.
Antieke majolica bloempot met figuren decor + blauw glazuur. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 27 x Ø 27 cm. In goede staat.
Drie delen Delfts Porceleyne Fles Fayence Holland. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 31 cm. In goede staat.
Negen Duitse gelimiteerde porseleinen Fürstenberg wandborden met romantische winter-voorstellingen. 80-er Jaren. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse tegels. Religieus. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Duits Meissen porseleinen servies met bloemen decor. Bestaande uit: 3 kannen, 11 kopjes + 16 schotels en theebus. Alle kopjes goed, theebus chip aan deksel, 13 schotels goed, 3 schotels chip...
Antieke Duitse K.P.M. dekselvaas met figuren in landschap/gezichten/roos en goud decor. Circa 1890. Restauratie roos + hoofdtooi gezichten zijkanten. Afmeting: H 30,5 cm. In redelijke staat.
Twee grote antieke Duitse K.P.M. porseleinen dekselvazen met coulissen/figuren/floraal en goud decor. Circa 1880. Gaatjes in bodem voor kabel/lamp. Verder in goede staat. Afmeting: H 36 cm.
19e Eeuws Duits porseleinen servies met handgeschilderd floraal decor. Enkele gemerkt met R. Rauwenstein? Bestaande uit; grote theekan, koffiekan, moccakan, suikerpot, 10 schotels, 6 kopjes. Minimale ...
Twee antieke Duitse Meissen porseleinen fruitschalen uit de Knauff-tijd. Met opgewerkt floraal/goud decor. Circa 1900. Enkele chips aan bloemen. Bij één fruitschaal poten gerestaureerd. Afmeting: 14 x...
Grote antieke Duitse/Weense wandschotel met familieportret. Genummerd. Kobalt blauw glazuur met zilver overlay. Circa 1880. Afmeting: Ø 35,5 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen Meissen figuur uit de Knauff-tijd. Circa 1900. Vrouw met vogelkooi. Goud decor. Afmeting: 15,2 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delfts Fayence kaststel. Gemerkt de Klaauw. Visser in landschap decor. Enkele beschadigingen bij voet. Afmeting: H 29 - 41 cm. In redelijke staat.
Zes stuks 18e eeuwse Hollandse haven-tegels in lijst. Enkel chip. Afmeting: 25 x 38 cm. In redelijk/goede staat.
Grote drie-delige Duitse Schierholz porseleinen pronkvaas met bloemen/figuren en handbeschilderingen. Afmeting: H 53 cm. Minimale chips mogelijk. In goede staat.
20-Delig Duits K.P.M. porseleinen servies met bloemen en goud decor. Bestaande uit: 6 dessertborden, sauciere, 6 soepborden, 6 diner borden en een schaal. Minimale chip mogelijk. Afmeting: ...
19e Eeuwse Franse Sevres porseleinen plaquette met bronzen cloisonné omranding. Handgeschilderd. Verso Chateau des Tuilleries + Sevres 1844. Afmeting: 30 x 29 cm. In goede staat.
Lot van 43 stuks antieke Hollandse Fayence tegels met decor van heilige. Mangaan-kleurig. Eind 19e eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met landschap/figuren decor. De Klaauw + letters. Afmeting: H 39 cm. Enkele chips. In goede staat.
Twee grote Sevres-stijl porseleinen bokaalvazen met messing monturen en figuren/goud en landschap decor. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Duits blauw/wit porseleinen Hutschenreuther servies. Decor: Schloss Brühl. 20e Eeuw. Bestaande uit: 12 grote diner borden, 6 soepborden, 13 ontbijtborden, 1 kop + schotel, 2 schalen, 1 soepterrine, 2 ...
Groot Duits Meissen porseleinen servies. Wijnrank decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, melk/suiker set (deksel binnenrand beschadigd), mokka-kan, zes kop + schotels, kannetje, drie mokka-kopjes + ...
Zeer groot antiek Hollands tegeltableau. Hollands landschap met boerderij, molen en vee. 20e Eeuw. Enkele tegels haarlijn. Eén tegel beschadigd. Afmeting: 46 x 181 cm. In redelijke staat.
Dertien 19e eeuwse Hollandse mangaan-kleurige tegels met tulp decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Vijf-delig Hollands oud Delfts Fayence kaststel met landschap + papegaai decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 - 38 cm. In goede staat.
Drie-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel met bodemmerk. Molenlandschap decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 28 - 41 cm. In redelijk/goede staat.
Duits porseleinen Meissen servies met wijnrank decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Grote theepot, chip, (deksel mist), drie theepotten, melk/suiker + tablet, theelicht, elf schotels + tien kopjes. Minimal...
Dertig antieke polychrome Fayence tegels. Floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Royal Dux porseleinen figuren. Bohemia. Arabische vrouw + Arabische man. Met goud decor. Afmeting: H 37 - 38 cm. In goede staat.
Grote antieke jugendstil porseleinen vaas met floraal/druiven en goud decor. Circa 1900. Frankrijk. Bovenrand gelijmd + bloemblad beschadigd. Afmeting: H 50,5 cm. In redelijke staat.
Twee delen antiek Duits K.P.M. porselein. 1900 - 1930. 1x K.P.M. schaal. 1x K.P.M. sauciere, chips onderrand, verder goed. Afmeting: 25 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Duits Bavaria eetservies. Decor Dresdner Rose. 20e Eeuw. Bestaande uit: Ovale schaal, soepterrine op schaal, twee deksel terrines, twee ronde schalen, twaalf ontbijtborden, dertien soepborden, drieëen...
Zeldzame 18e eeuwse Delftse Fayence polychrome schenkkan. Floraal/kersen decor + letter A. Klepdeksel mist. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Stel 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met landschap decor. Gemerkt de Klaauw. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse Charles Dix figuren van porselein. Circa 1840. Handbeschilderd, met goud decor + blindmerk. Top van sabel beschadigd, verder goed. Afmeting: H 39 cm. In redelijk/goede sta...
Duitse Meissen porseleinen dekselterrine met bloem decor. Tweede helft 20e eeuw. Chip deksel, haarlijn terrine. Afmeting: 25 x 34 x 22 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse porseleinen tegel in lijst met damesportret. Gesigneerd E. Eveldt 1879. Verso Ester d'Amfrevrille + familiewapen. Afmeting: H 66 x B 46 cm. In goede staat.
Groot antiek Oostenrijks bisquit porseleinen figuur. Circa 1900. Dame te paard. Mist iets in haar hand. Onduidelijk gemerkt en genummerd. Enkele chips basement. Afmeting: 56 x 36 x 18 cm. In redelijk/...